Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fayda Görmedim Diyenler Dikkatsiz

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Dostlarım ben bu 60 gün Nofap yaptım fayda göremedim. 100 gün Nofap yaptım fayda göremedim diyenlere inanmıyorum. Ben 1 hafta mastürbasyon yapmayınca valla penisim rahatlıyor, uyuşukluğu gidiyor, kafam rahatlıyor. Ya arkadaşlar yalan söylüyor ya başka bir şey var. Penisimiz artık mahvolmuş bırakın arkadaşlar bu laneti.

vahsideli

Ay Yolcusu
Kesinlikle öyle. 1 hafta yaptım dün maalesef bozdum. Maksimum 20 gün yapabildim ama gerçekten 1 haftada bile kendimi daha özgüvenli daha mutlu kaygılarım daha az hissediyordum. Bozduğum için kendimi suçlamak yerine tekrar bugünden itibaren yeniden başladım sürece. Kaybedeceğim hiçbir şey yok ama kazanacağım çok şey var. Devamke

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Dostlarım ben bu 60 gün Nofap yaptım fayda göremedim. 100 gün Nofap yaptım fayda göremedim diyenlere inanmıyorum. Ben 1 hafta mastürbasyon yapmayınca valla penisim rahatlıyor, uyuşukluğu gidiyor, kafam rahatlıyor. Ya arkadaşlar yalan söylüyor ya başka bir şey var. Penisimiz artık mahvolmuş bırakın arkadaşlar bu laneti.
Ben 129. Gündeyim ve bu konu hakkında ki yazımı okuyabilirsin.

Başlık: Ruh Hali

Not:Nofap sizi havalara uçurmaz veya kötü hissetmenize neden olmaz sadece stabil ruh hali kazandırır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6