Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fetişizm ile Nasıl Başa Çıkılır

Tough Climber

Emekli Moderatör
Yazar: Pivotman

Kendini yargilama. Zihnini 3 parcaya boluyorsun. Once yuzlleş. Evet yuzleş. Ornegin hayatta siddet siddettir, siddetsizlik de siddetsizliktir. Sehvet sehvettir huzur da huzurdur. Ne iyi ne kotu var once bunu kabul et. Iyi de kotunde ayni demiyorum hemen zihnen ya da dini boyuttan dusunup olayi kacirma. O konu ayri bu konu ayri. Demek istedigim sirf ayrim yapmak kolay olsun diye biz guzele guzel cirkine cirkin iyiye iyi kotuye kotu dedik. Peki sen napacaksin? Kisisel yargilarini beslemeyeceksin. Bir kilotlu corap gordugunde onun onemsiz normal bir elbise oldugunu bile dusunmeyeceksin. Savasiyorsun! Savaş dusmani besler. Kayitsizlik da zamanla karsiya onem kazandirir. Sarkaci dusun bi saga bi sola hareket ediyor degil mi. Bizim yapacagimiz sey ortada durabilmek. Oteki uca gitme. Ornegin fetişist kiyafetler gordugunde zihnen yargilama. Hayir ben neverfap yapiyorum olmaz olamaz deme. Ve bu dedigimin neverfapa karsit oldugunu asla dusunme. Bu anlayiş neverfap in da ustudur. Senin sehvetinle ilgilenmez bu anlayiş ya da sehvetsizliginle. Yani ahlakli olmakla ilgilenmeyen bir anlayiş diyalektik usulunden ahlaksizligi savunuyor diye dusunemezsin. Cunku bu teknik uyanmakla ilgili. Hatta bu fetişist haline saygi duy. Cunku uykudasin ve seni rahatsiz ediyor sana cagri veriyor uyan diye...

Ustun mode Teknik: Ne zaman fetisist elbiseler gordugunde icinden çağlayarak akan o haz seli gelmeye basladiginda yapabiliyorsan gozlerini kapat ve kaynagina in. Ne zaman cinsel olarak iştahlandiginda gozlerini dusuncelerini o arzu nesnesinden çek ve içine yonel. Kaynaga... semptomla ugrasma yapmayacam etmeyecem diye baskilama sadece kaynaga in ve yargilamadan yuzleş o enerjiyle...

Peki nolacak? Ayni enerji farkindaligina gidecek ve bu farkindalikla zamanla o kadar uyanik olacaksin ki o fetisist nesne ve goruntulerin senin uzerindeki etkisi once azalacak sonra kaybolacak. Ama bunu asla bir beklentiyle yapma! Bekle... yuzleş... bu teknigi yaptiktan sonra bana ulaş...
Unutma. Alfa omegadır. Başlangiç sondur. (Omega=üst bilincin degdigi en son nokta.)

Dip dip not: Alpha ve Omega antik Yunan alfabesinin ilk ve son harfleridir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6