Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Flört Hakkında

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi

Nirvana

Mars Yolcusu
Hocam korku ve istekleriniz konuşmuş lütfen sizde biraz bişey söyleyin
Haklısınız benim geçmişim hep kazık olduğu için pek inancım yok ama aşk güzeldir. Umarım mutlu bir ilişki yaşarsınız. Ben sadece sizi saf olmayın diye uyarmak istedim onun dışında belki de çok iyi birine denk gelirsiniz. Herşey güzel gidebilir. Hayırlısı samimiyet varsa hissedersiniz zaten gerisi kısmet

B

Brock

Misafir
Haklısınız benim geçmişim hep kazık olduğu için pek inancım yok ama aşk güzeldir. Umarım mutlu bir ilişki yaşarsınız. Ben sadece sizi saf olmayın diye uyarmak istedim onun dışında belki de çok iyi birine denk gelirsiniz. Herşey güzel gidebilir. Hayırlısı samimiyet varsa hissedersiniz zaten gerisi kısmet
Benimkide aynı ama ummaktan vazmı geçelim. Geriye bakarak yürünmez

Eff

Yoda
Redpillmiydi bilmiyorum bi tane podcastini dinlemiştim bahçeden filan bahsediyordu güzeldi. Teşekkürler öneriniz için. Nedense bu tip şeylerin çok fazla kadınları manüple etmek veya erkeğin hayatını kadın düşürmeye indirgemek üzere kurulu olduğuna dair bir önyargım var
Aslında redpill manipülasyonlarla ilgilenmiyor. Sadece hakeden kıza ilgi vermeni, haketmeyeni zaman kaybetmteden geçmeni sağlıyor. Hakeden kız dediğim ilgini, zamanını, paranı hakeden yani sana karşı ilgili olan kız.

Ben redpill'i next taktiğiyle tanımıştım. Yaşadığım bir olay yazılana aynen uyuyordu. Sonrasında okumaya devam ettim ve birçok hadisenin aslında anlattıkları gibi olduğunu, hipergamiyi ve kadın doğasını kabul ettim. Tavsiye ediyorum.
PUA taktiklerinden uzak durursun.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Günümüzde flört bu şekilde işliyor. Kadınlar aynı anda 4 5 erkekle konuşuyor. Seni arada derede saklıyor yani ne sevgili gibisin ne arkadaş gibi onu demeye çalışıyorum. Kadınların çıkarcı olduğunu şöyle açıklayayım kızın biri benim yaşadığım şehire mesleki olarak atanacaktı bana hep kur yapıyordu. Bemde hatta samimiyetine inandım bak gerçekten diyorum biz erkekler çok safız... Sonra kızın işi olmayınca bir anda kesti soğuk yaptı... Düşün yani herşey karşılıklı çıkarlarla alakalı ben sana flört yapma demem tabi senin hayatın ama şunu diyorum sana fazla değer verme ve ciddiyetini koru çünkü insanlar çok karaktersizler. Kendini flörtöz konumda koyman iyi değil bana göre baskın erkek olmak daha mantıklı ya hep ya hiç
Değişen dünya düzeninde insanlar bile değişmekte. Peki biz nasıl doğru kızı bulacağız hocam? umarım Allah doğru kişiyi hepimize çıkarır.

B

Brock

Misafir
Aslında redpill manipülasyonlarla ilgilenmiyor. Sadece hakeden kıza ilgi vermeni, haketmeyeni zaman kaybetmteden geçmeni sağlıyor. Hakeden kız dediğim ilgini, zamanını, paranı hakeden yani sana karşı ilgili olan kız.

Ben redpill'i next taktiğiyle tanımıştım. Yaşadığım bir olay yazılana aynen uyuyordu. Sonrasında okumaya devam ettim ve birçok hadisenin aslında anlattıkları gibi olduğunu, hipergamiyi ve kadın doğasını kabul ettim. Tavsiye ediyorum.
PUA taktiklerinden uzak durursun.
Hocam bu konuda gelişmek için birşey okumak veya dinleme fikri içimdeki sesin "PUA eline yüzüne haline bak" demesine sebep oluyor nedense. Bu yüzden size sorayım dedim bu benimki bir strateji geliştirme çabası değil para kazanma vs gibi bişey için gerçekten bir soruna çözüm üretmek.

PhysApf23

Yeni Fapstronot
Redpillmiydi bilmiyorum bi tane podcastini dinlemiştim bahçeden filan bahsediyordu güzeldi. Teşekkürler öneriniz için. Nedense bu tip şeylerin çok fazla kadınları manüple etmek veya erkeğin hayatını kadın düşürmeye indirgemek üzere kurulu olduğuna dair bir önyargım

Uğradığınız zarardan ve sonra bunu terk etmenizden bahsetmişsiniz saolun samimiyetiniz için. Ama mantıksız buldum konuşmalarınızı kafa karıştırıcı başka soruların cevapları bunlar

Hocam çok savruk ve alakasız konuşmuşsun. Bambaşka bir sorunun cevaplarını yazmak istemişsin cevap vermek istemişsin. Ayrıca birşeye islam adına caiz diyip dememek yasaklamak filan büyük konuşmak olur haberin olsun
Evet cevabım din ile alakalı olan kısmaydı ayrıca İslam'da fıkıh denilen bir ilim vardır ki bu dediğim çok açık ve bilinen bir bilgi zaten az araştırırsan görürsün

B

Brock

Misafir
Evet cevabım din ile alakalı olan kısmaydı ayrıca İslam'da fıkıh denilen bir ilim vardır ki bu dediğim çok açık ve bilinen bir bilgi zaten az araştırırsan görürsün
Hocam fıkıh din yorumu benim bildiğim ve devirden devre farkeder. Kültürle alakalı birşey yani buna din denilirmi sizce

PhysApf23

Yeni Fapstronot
Hocam fıkıh din yorumu benim bildiğim ve devirden devre farkeder. Kültürle alakalı birşey yani buna din denilirmi sizce
Aslında bunu mezhep mezhep ele almak gerekir ki ben Hanefi mezhebine göre konuşuyorum ve aslında da kültürle çok bir bağlantısı yok mezhep alimleri Kur'an ve sünnete bakarak bir takım çıkarımlar yapar mesela gusül abdestinin nasıl alınacağı sünnetleri farzları gibi konularda farklı alimler farklı görüşler belirtmişler örneğin hanefi de gusül alırken vücudu ovmak farz değilken Mâliki mezhebinde farzdır gibi gibi tabi söylediğim hükümlerde bir hata olabilir elbette yinede senin araştırman önemli ama sana genel bir fikir versin yinede

B

Brock

Misafir
Aslında bunu mezhep mezhep ele almak gerekir ki ben Hanefi mezhebine göre konuşuyorum ve aslında da kültürle çok bir bağlantısı yok mezhep alimleri Kur'an ve sünnete bakarak bir takım çıkarımlar yapar mesela gusül abdestinin nasıl alınacağı sünnetleri farzları gibi konularda farklı alimler farklı görüşler belirtmişler örneğin hanefi de gusül alırken vücudu ovmak farz değilken Mâliki mezhebinde farzdır gibi gibi tabi söylediğim hükümlerde bir hata olabilir elbette yinede senin araştırman önemli ama sana genel bir fikir versin yinede
Saol hocam tmmdır

Merhaba arkadaşlar nasıl kız arkadaş yapıcaz ya tarifi nedir bayadır konuya uzağız farkli sebeplerden.kusura bakmayın pat diye sorduysam. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Öncelikle kendine çeki düzen vermekle başlayabilirsin. Genel olarak dış görünümünü, konuşmanı düzeltmekle başlayabillirsin. Bu arada önceden kendini geliştirmen gerektiğini ve değerini yükseltmen gerektiğini söylememe gerek yok sanırım. Sonra kendini kızlarla konuşabileceğin sosyal ortamlara girmeye başla. Sonrasında gözüne kestirdiğin ya da sana baktığını fark ettiğin kızlarla konuşmaya başla. Eğer konuşma iyi giderse, buluşma falan ayarlarsın. Uzun vadede böyle devam ederek ve seni her anlamda tatmin edecek birini bulabilirsin. Kızlarla tanışmak işin en kolay kısmı, kız arkadaş olayı ise tamamen başka bir boyut. Aylarca süre geçirip tanıman gerekiyor. Şans faktörü de var tabii.

Seçici olmaya çalış. Her önüne gelen ile flört etmeni tavsiye etmem. Kendimden biliyorum. Çok fazla erkek arkadaşından yeni ayrılmış duygusal boşlukta olan ya da halihazırda erkek arkadaşı olan kızlara denk geldim. Ciddi düşündüğüm kızlar da sadece eğlence aradığından dolayı iletişimini kesen de oldu. Bu yüzden kiminle beraber olacaksan çok dikkatli olmanı öneririm.​

B

Brock

Misafir
2 tane konfor alanından çıkmama yöntemi gözlemledim
1. Olum paran mı var ? Daha kendini doyuramıyon Cevap : milyonlarca kişinin olduğu dünyada sencede hiç para beklentisi olmayan beklentileri düşük kişi yokmudur ? Bu senin karşı taraftan beklentilerinin bir yansıması olmasın ? Yada bekledikçe konfor alanından çıkmadıkça kendini tanımaya yeltenmedikçe beklentilerin çoğalıyor olmasın sakın ?

wou

Venüs Yolcusu
Tüm yazılanları okudum.Bana kalırsa aşırı önyargı ve yanlış tecrübelerden ötürü baya karamsar kafalarda olan arkadaşlar mevcut.Ben kazanova değilim fakat araştırmalar ve çevremdeki olaylardan ötürü yorum yapabilecegimi düşünüyorum.

Öncelikle tüm kızlar aynı değil.Fakat siz de kızın gözünde erkeksiliğinizi karaktersel özelliklerinizi kaybetmeye başlarsanız maalesef buz gibi soğur.Bu aynı seksi bulduğunuz kızın aniden kıllı 150kiloya dönüşmesi gibi.O zaman siz de buz gibi sogurdunuz.Bu devirde kızların secenegi cok o yuzden sizde bi falso görürse anında siler.Çünkü alternatifi var.

Dürüst olun şuan 5lik kizla konusurken ciddileşirken pek yurumediginiz 8lik kızda bi andan ciddilesmeye baslarsa 5ligi salarsınız.Hiç kusura bakmayın böyle bu durum.Ben sevgili olduktan sonra aldatmanizdan bahsetmiyorum tabi bu karaktersizlik.Benim demek istedigim adı konmamisken o kız sizi anında silebilir maalesef durum böyle.Buna kızmayın kizlarin doğası bu.Kızlar en iyisini kovalar tabi işin icinde guven sadakat de var.Karsiniza kaşarımsi kizlar da cikacak onlara lafim yok haklisiniz.Ama siz normal kızları bile bir kefeye koymussunuz.Ayni durumda sizde olsaniz sizde aynisini yapardiniz.

Ben de islama bagliyim fakat flortlesmeden tanimadan etmeden bir kizla hele hele bu devirde nasil evleneyim.EN AZ 2-3 sene o kızı tanimam lazım bol bol vakit gecirmem lazim.Bir de ek olarak erkek kızlarla tecrube yasamadan ilk gorduguyle evlenirse o iliskide yol gosterici olamaz kadin da erkek de sıkıntı ceker evlilikte.

Kadinlar icin az iliskisi olmasi dogru bisey.Fakat erkek için cok ilişkisi olmasi daha dogru bir sey.

Son olarak zaten kizi bulusmaya cagirirsin fiziksele oynarsin baktin pas vermiyor nextlersin zaten neyin deger vermesi neyin zaman kaybi.Siz dogru hamleleri yapip vakit kaybetmezseniz asla bosa kürek cekmezsiniz zaten.Kizlari tanimamiz lazim bu yuzden flortlesmemiz lazim.Hele hele bu devirde bol bol kız tanimamiz lazim.Gidin hepsiyle yataktan yatağa atlayin demiyorum zaten ben de oyle biri degilim sigaram alkolum biseyim yok oyle ortamdan ortama da atlamam hatta sevmem bile o tip ortamları.

Yani düşündüğünüz kadar durum vahim değil flört konusunda.

Son düzenleme:
B

Brock

Misafir
Tüm yazılanları okudum.Bana kalırsa aşırı önyargı ve yanlış tecrübelerden ötürü baya karamsar kafalarda olan arkadaşlar mevcut.Ben kazanova değilim fakat araştırmalar ve çevremdeki olaylardan ötürü yorum yapabilecegimi düşünüyorum.

Öncelikle tüm kızlar aynı değil.Fakat siz de kızın gözünde erkeksiliğinizi karaktersel özelliklerinizi kaybetmeye başlarsanız maalesef buz gibi soğur.Bu aynı seksi bulduğunuz kızın aniden kıllı 150kiloya dönüşmesi gibi.O zaman siz de buz gibi sogurdunuz.Bu devirde kızların secenegi cok o yuzden sizde bi falso görürse anında siler.Çünkü alternatifi var.

Dürüst olun şuan 5lik kizla konusurken ciddileşirken pek yurumediginiz 8lik kızda bi andan ciddilesmeye baslarsa 5ligi salarsınız.Hiç kusura bakmayın böyle bu durum.Ben sevgili olduktan sonra aldatmanizdan bahsetmiyorum tabi bu karaktersizlik.Benim demek istedigim adı konmamisken o kız sizi anında silebilir maalesef durum böyle.Buna kızmayın kizlarin doğası bu.Kızlar en iyisini kovalar tabi işin icinde guven sadakat de var.Karsiniza kasarimsi kizlar da cikacak onlara lafim yok haklisiniz.Ama siz normal kızları bile bir kefeye koymussunuz.Ayni durumda sizde olsaniz sizde aynisini yapardiniz.

Ben de islama bagliyim fakat flortlesmeden tanimadan etmeden bir kizla hele hele bu devirde nasil evleneyim.EN AZ 2-3 sene o kızı tanimam lazım bol bol vakit gecirmem lazim.Bir de ek olarak erkek kızlarla tecrube yasamadan ilk gorduguyle evlenirse o iliskide yol gosterici olamaz kadin da erkek de sıkıntı ceker evlilikte.

Kadinlar icin az iliskisi olmasi dogru bisey.Fakat erkek için cok ilişkisi olmasi daha dogru bir sey.

Son olarak zaten kizi bulusmaya cagirirsin fiziksele oynarsin baktin pas vermiyor nextlersin zaten neyin deger vermesi neyin zaman kaybi.Siz dogru hamleleri yapip vakit kaybetmezseniz asla bosa kürek cekmezsiniz zaten.Kizlari tanimamiz lazim bu yuzden flortlesmemiz lazim.Hele hele bu devirde bol bol kız tanimamiz lazim.Gidin hepsiyle yataktan yatağa atlayin demiyorum zaten ben de oyle biri degilim sigaram alkolum biseyim yok oyle ortamdan ortama da atlamam hatta sevmem bile o tip ortamları.

Yani düşündüğünüz kadar durum vahim değil flört konusunda.
Hay azından öpiyim 2.önyargıyı söylemişsin. Ama erkeklerin çok kadınların az olması lafını biraz saçma buldum. Birde şöyle birşey eklemek istiyorum din adı altında kendini etrafını bişeylerden mahrum bırakmak insanı dinden uzaklaştırabilir zaten. uzaklaşırsa da bunun daha kötü sonuçları olabilir

wou

Venüs Yolcusu
Bir de bunlara ek olarak git HAYVAN GİBİ BAS.HAYVAN GİBİ PARA KOVALA.HAYVAN GİBİ MESLEĞİN İÇİN ÇALIŞ.HAYVAN GİBİ GİYİMİNE KUŞAMINA DİKKAT ET.

Çünkü başta kizlara yuruyeceksin.Fakat dedigim gibi her seye saldirirsan statu spor para hobi cart curt artık kızlar seni kovalar.Yani level atlarsın.

Bu arada manitacilik islerinde para önemli fakat birinci sırada değil.Paranin önemi şurda arada sirada gezeceksiniz ve hep ayni yerlere giderseniz sıkılırsınız.Farkli seyler yapmak isteyeceksiniz iliskinin monoton olmamasi icin.Bu yüzden her farkli yer daha cok para demek olabiliyor.Bundan dolayi para önemli.Gidin altinda bmw olsun gibi bi paradan bahsetmiyorum.Gold digger avlamiyoz.hahahahah

Ha tabi paran varsa pazardaki ulasacagin kadin sayisi artış gosterecek bu da dogru.

Biraz da karakter meselesi knk eger pek sevgilin olmadiysa ortamdan ortama atlayip tam "pic" diyecegimiz erkek olman zor.Ama bu kötü bisey degil.Her pic erkek zaten belli bir profildeki kizi tavliyor.Yani pic erkek olamiyom diye uzulme.Sunepe olma efendi erkek olma yeter.

Efendi erkekten kastim da hayatini birinci siraya koymayip kari kizin kopegi olan ondan medet uman erkek profili.

Yani pic erkek olmamiza gerek de yok.Saglam erkek adam ol hedeflerine odaklan arada da kızlara yürü baktin senin hayatini merak ediyor hayatina girmek istiyor buyur dersin.Baktin istemiyor zorla yapcak halin yok bye bye dersin.

Sen hobilerinden hayatindan fragman verirsin ona filme dahil olmak ister

wou

Venüs Yolcusu
Hay azından öpiyim 2.önyargıyı söylemişsin. Ama erkeklerin çok kadınların az olması lafını biraz saçma buldum. Birde şöyle birşey eklemek istiyorum din adı altında kendini etrafını bişeylerden mahrum bırakmak insanı dinden uzaklaştırabilir zaten. uzaklaşırsa da bunun daha kötü sonuçları olabilir
Erkeklerin tecrubesinin fazla olması gerekiyor aga onun sebebi şu evrimsel.

Kadınlar güç arar dimi?

Hiç tecrubesi olmayan erkek mi kadin tarafindan cekici yoksa zamanında yere bakan yürek yakan erkek mi çekici.

Peki erkek neden az tecrübeli kız ister?
O da bana ait olsun temiz saf melek gibi olsun gibi bir mit yüzündendir.Evrimsel sebebi şu eğer cocugun olursa kimden olduğu belli olsun diye derler.

Bak şuan sana mantiksiz gelebilir evrimsel acidan bak diyom zaten.

Ben hicbir erkeğin cok aşırı tecrubesi olmuş kızı ekstra cekici buldugunu düşünmüyorum tam tersine az iliskisi olan kızı cekici buluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6