Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Menüsündeki Ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sarkå

Ay Yolcusu
Ana menüdeki sesi kapatabiliyor muyuz ? Bazen arkada acık unutuyorum kulaklıkta baya güçlü bi takıyom savaşa gidiyoruz sanki sonra nerden geliyor diye anlık stan yiyiyorum. Bence gereksiz bir şey sitenin kalitesini aşağıya çekiyormuş gibime geliyor, sizin bu konuda düşünceleriniz neler ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ana menüdeki ses değil aslında ana sayfa başka yer. Müzik sadece forum kısmında 30 saniye durduktan sonra çalmaya başlıyor. Konuya tıkladığınız an ses kesiliyor. Zamanında bir admin renk katsın diye böyle ayarlamış. Ayrıca sadece bilgisayarda çalışıyor.
Üyelerin ayrı kapatma ayarı ise yok maalesef. Foruma girdiğiniz zaman sekmeye sağ tık yapıp "sitenin sesini kapat" derseniz artık rahatsız etmeyecektir.

Veyahut açık unutmamaya özen göstereceksiniz, işiniz bittiği zaman sekmeyi kapatmak zor olmamalı.

Son düzenleme:

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Ana menüdeki sesi kapatabiliyor muyuz ? Bazen arkada acık unutuyorum kulaklıkta baya güçlü bi takıyom savaşa gidiyoruz sanki sonra nerden geliyor diye anlık stan yiyiyorum. Bence gereksiz bir şey sitenin kalitesini aşağıya çekiyormuş gibime geliyor, sizin bu konuda düşünceleriniz neler ?
Müziğin ilk başları biraz kötü ama sonra güzel bir hale geliyor. Bence çeşitli klasik ve sakin müziklerden oluşan bir set dönse güzel olur. Aniden çalması gerçekten bazen beni de korkutuyor ??.

Belki de müziğin filmin bir bakmak istersin . Birçok insanın en çok sevdiği parçaymış. Zafere Hücum (Rush) filmin adı . Ben de bir göz atayım.

Son düzenleme:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bilemiyorum hocam , ilk başta çok durgun bir giriş var. Pek beğenemedim . 1 dakikadan sonra ise mükemmel hale geliyor. Şimdi filmine falan da baktım. İzlersem belki daha anlamlı hale gelir. Müzikle pek aram yok zaten.
:D Şaka yapıyorum tabiki zevkler tartışılmaz. Müziği güzel yapan kısmı zaten durgun girip bir anda patlaması. Evet filmi de var; "Lost But Won"

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
:D Şaka yapıyorum tabiki zevkler tartışılmaz. Müziği güzel yapan kısmı zaten durgun girip bir anda patlaması. Evet filmi de var; "Lost But Won"
Müziğin adı galiba 'Lost But Won ' filmin adı 'Zafere Hücum'. Benim için klasik müzik kitap okurken , ders çalışırken sözsüz bir şekilde çalıp aklımı odaklamamı sağlayan şeyler. Mükemmel şekilde işe yarıyor bir de . Onun dışında özel bir yere koyamıyorum. Klasik müzik dinleyicilerinden özür dilerim. :) Hans Zimmer'e sevgiler.

Holid

Venüs Yolcusu
ana menü sesini mehter marşı koysak olur mu?
plevne marşı olur hücum olur genç osman olur

içimdeki düşmanları öldürürüm öylelikle
mantıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6