Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Foruma kendi isminle kaydolmalısın.

Yasir canipek

Yeni Üye
Arkadaşlar selamlar. Foruma kaydolurken ismimin fake olup olmamasi hakkında kararsız kaldım. Sonrasında bu forma kayıt olmamın ayıp yada utanç verici birşey değil tam tersine gurur verici birşey olduğunu düşündüm ve gerçek ismimle kayıt oldum. Sizlerede bunu tavsiye ederim. İnsanlar onlarca saat pmo yapmaktan utanmazken ben neden buna direnç gösterdiğimden utanıp adımı sanımı saklayayım ki ?

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Mantıklı ama burada yazdığını sevdiklerin görürse veya nefret ettiğin biri senin adını görünce etrafında Pmo bağımlısı diye alay konusu olmamak için nickname bence daha iyi ama orası sana kalmış
Başarıya giden yolda engellerle uğraşmayalım durduk yere : )

Michael Scott

Emekli Moderatör
Biz her iki seçeneğe de olanak sağlıyoruz.Biraz hassas bir bağımlılık olduğu için çoğu kullanıcı anonim kalmayı tercih ediyor.Biz odağımızı unutmayalım.PMO'yu hayatımızdan çıkarıp yeni ve özgür hayatlarımızı kucaklayalım ?

None

Emekli Moderatör
Yapılan utanılacak bir şey olmasa da anonim isimle özellikle özel konularda yardım isterken daha rahat edebilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6