Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forumdaki Üyelerin Genel Durumu

ibrhm

Yeni Fapstronot
Selamlar herkese. Forumda paylaşılanları ve yorumları okudukça merak ediyorum üyelerin yaşlarını. Bunu olumsuz anlamda sormuyorum. Bazı paylaşımlar oldukça olgun bir düşünce yapısıyla yorumlanmış. Bazı paylaşımlar ise bana daha genç bir kardeşimizin yorumları gibi geliyor. Ben 26 yaşındayım. Benim yaş aralığımda olan üyeler var mı? Çünkü ne kadar benzer sorunlar veya kafa yapısı olarak yakın frekanslarda buluşursak birbirimizi daha iyi anlayacağımızı düşünüyorum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Selamlar, foruma hoşgeldiniz. Burada gerek genç gerek yetişkin üyelerimiz var. Yazı stilinden pek anlayamazsınız aslında. Aslında akıl-olgunluk yaşta değil baştadır biliyorsunuzdur. Yani burada herkesin ayrı ayrı yaşlarını belirtmesinin bir anlamı yok. Sorularınızı veya düşüncelerinizi uygun üslupla belirtebilirsiniz.

Kendinizi yabancı hissetmeyin veya utanmayın.

Veteran

Yeni Üye
Selamlar herkese. Forumda paylaşılanları ve yorumları okudukça merak ediyorum üyelerin yaşlarını. Bunu olumsuz anlamda sormuyorum. Bazı paylaşımlar oldukça olgun bir düşünce yapısıyla yorumlanmış. Bazı paylaşımlar ise bana daha genç bir kardeşimizin yorumları gibi geliyor. Ben 26 yaşındayım. Benim yaş aralığımda olan üyeler var mı? Çünkü ne kadar benzer sorunlar veya kafa yapısı olarak yakın frekanslarda buluşursak birbirimizi daha iyi anlayacağımızı düşünüyorum.
Forumun yaş durumunu bilmiyorum fakat kendilerini ele veriyorlar zaten. Üstünlük taşlamaya çalışırlar hep birine saldırmak için yol ararlar var burda da öyle tipler.

Tıp Fakültesi

Merkür Yolcusu
Genel olarak 15-30 yaş aralığında üyeler var forumda.
Black Rose'un dediği gibi yazı stilinden anlamak zor.Çünkü bazen 16-17 yaşlarında biri öyle şeyler yazıyor konuşuyor ki MaşAllah,ben şaşırıyorum doğrusu.

cgang

Yoda
Forumun en küçüğü benim diye bilirim
; )
Ama Yaş sadece armutları olgunlaştırır

ibrhm

Yeni Fapstronot
Selamlar, foruma hoşgeldiniz. Burada gerek genç gerek yetişkin üyelerimiz var. Yazı stilinden pek anlayamazsınız aslında. Aslında akıl-olgunluk yaşta değil baştadır biliyorsunuzdur. Yani burada herkesin ayrı ayrı yaşlarını belirtmesinin bir anlamı yok. Sorularınızı veya düşüncelerinizi uygun üslupla belirtebilirsiniz.

Kendinizi yabancı hissetmeyin veya utanmayın.
Hoşbulduk tabiki de haklısın. Ama bazı sorunlar vardır yaş ilerledikçe daha kendini belli eder. Mesela evlilik, iş, para gibi. Ayrıca erkeklerde cinsel arzu ve doyum şekli ve dürtüsü yaş gruplarına göre farklılık gösterir biliyorsun ki. Bu yüzden düşünce yapısı olarak kendime yakın gördüğüm üyelerle arkadaş olmak ve fikir alışverişi yapmak isterim. Doğalı da budur zaten bunun. O yüzden yadırganmasın lütfen sorum. Bir art niyet veya büyüklenme amacıyla değil arkadaş edinme amacıyla sosyalleşmek amacıyla sordum.

ibrhm

Yeni Fapstronot
40 yaşındayım
ama biliyorum 70 yaşındada bu bataklıkta olan var
7 yaşındada
Demek istediğinizi anladım. Moderatöre yazdığım cevabı siz daha iyi anlarsınız sanırım. Çünkü yaş ilerledikçe hayattaki zorluklar ve sorunlar da büyüyor. Mesela yetişkin sorunları veya genç sorunları gibi. Buna dikkat çekmeye çalıştım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6