Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forumu ateşleme

AntiRelapse

Mars Yolcusu
Nerde o eski üyeler :). Birkaç aya oturur sanırım. Bu söylediğim yanlış anlaşılabilir ama bu ve önceki forum gir-çık tarzında yani sohbet-muhabbet istesek de dönmediği için giriyosun bir iki başlık okuyosun ve belki günlerce girmiyosun. Yanlış hatırlamıyorsaö bir ekip oluşturacaktı yetkililer. Çeviri ve makaleler yayımlanacaktı.

unsatisfied

Yeni Üye
Aslında Makale çevirilerine devam edilebilir.Makaleler çok fazla fayda sağlıyor

foraynır123

Yeni Fapstronot
Bence e-posta bildirimine ek olarak telefona gelen bildirimlerden gerekli. Bunu getirirseniz aktiflik daha iyi olacaktır. Buna ek olarak bu discord logosunu kaldırırsanız çok iyi olur. Ekranda ayrı bir sekme açmanız çok daha iyi olur. Bildirim konusuna özellikle dikkat etmenizi rica ediyorum.

NoFap

Yeni Üye
Eski siteye girilebiliyor mu? Orada düzenli okuduğum birkaç yazı vardı.

Roverandom

Yeni Fapstronot
Ben de zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Yeni alınan telefonun ekran koruyucusunu çıkarmamak gibi bir psikoloji var bende bu foruma karşı :)

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Site karmaşık değil ama üyelerin çoğu pasif durumda. Sayının azlığından olsa gerek Konu açılma oranı düşük. Bir hareket lazım gibi. JakeDunn 'ın dediği gibi forumda %90 günlük olmasından dolayı bir buçuk haftadır giresim gelmiyordu. Günlüklerin ilgi çekici gelmemesi normal.

Kilit Nokta

Yeni Fapstronot
Aynı kaderi paylaşıyoruz dostum, ayağa kalkıcaz, sakin olucaz ve yavaş yavaş ilerlicez

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6