Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Freelancer Olarak Ne Iş Önerirsiniz?

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
Selam dostlarım 1.5 ay sonra fransaya yerleşiyoruz ve bildiğiniz gibi orda elektronik aletler çok ucuz amacım bi Macbook alıp freelancer olarak çalışmak bu konu hakkında bilgim sıfır bilgisi olan ve tecrübeli arkadaşlar tavsiyelerini sunarlarsa çok sevinirim.

Linchx

Ay Yolcusu
Çok fazla bilgim yok fakat tasarım ve çizim gibi şeyleri seviyorsan öğrenmesi de kolay olduğu için oradan başlayabilirsin

B

Brock

Misafir
Selam dostlarım 1.5 ay sonra fransaya yerleşiyoruz ve bildiğiniz gibi orda elektronik aletler çok ucuz amacım bi Macbook alıp freelancer olarak çalışmak bu konu hakkında bilgim sıfır bilgisi olan ve tecrübeli arkadaşlar tavsiyelerini sunarlarsa çok sevinirim.
Bildiğiniz veya uzman olmaya yakın oldugunuz bir konu varmı ? bu yoksa da ilgilendiğiniz yapmaktan hoşlandığınız herhangi bir şey ?

Rayther

Mars Yolcusu
Evet, Fransa'ya nasıl gideceğinizi ve bu kararı nasıl aldığınızı bende çok merak ediyorum

B

Brock

Misafir
Görsel zekam baya gelişmiştir iyi resim çizerim bu konuda yetenekliyim yaratıcı bi insanım
Benimde benzer ilgi alanlarım. Ben bunu bilgisayar ortamında geliştirdim biraz ismeğin photoshop illustrator kurslarına kayıt oldum gittim sertifika aldım programları öğrendim. Şimdi vakit buldukça tasarım yapıyorum kendi çapımda. Tabi bu programları almaya param yetmiyor şimdilik bu yüzden ya alternatifleri (photopea :photosoptan hiçbi eksisini görmedim) kullanıyorum. Yada kurs merkezine gidip hocalardan izin alıyorum bilgisayar labaratuarlarında çalışıyorum. Sizede tavsiyem okulunuz varmı bilmiyorum ama oraya gittiğinizde bu konuda eğitim veren yerlere başvurup bu konuda fiziksel çevrenizi arttırabilirsiniz. Hem fransızcayıda çabuk öğrenmeniz kolaylaşır yani ben olsam böyle yapardım. Benim gözlemim alet edevat ın çok ve ulaşılabilir olmasının üretkenliğimize bi katkısı yok hatta zararı var.

surec

Merkür Yolcusu
Hocam eğer kesin gidecekseniz öğrenmeniz gereken bir dil ve entegre olmanız gereken bir ülke var bunlar sizin için daha öncelikli olmalı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6