Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gece Mastürbasyonundan Nasıl Kurtulurum ?

yigitozalp

Yeni Üye
Katılım
9 Ara 2020
Mesajlar
8
Tepki puanı
7
Puanları
3
arkadaş gündüz bağımlığımımı bi şekilde bıraktım şimdi şöyle bi sorunum özellikle gece ilk uyuduğum 12 de uyurum ben saat 12:30-1:30 arası ereksiyon olup uyanıyorum o an inanılmaz bir istek oluyor yarı uykulu olduğum için irade ve bilinç gidiyor hemen dibimdeki telefonu açıp resimlere bakarak yapıyorum yani o anlık kriz gece uyandırıyor bilinçsiz olduğum için uyku serserimi engel olamıyorum sürecimi mahvediyor napacağım ben

1.not:uykudan yeni uyandığım için kafam yerinde olmuyor asla

2.not:dibimde 2 adet telefon var o an tek düşüncem telleri elime alıp resim ve videolara bakmak

3.not:yoğun bir istekle uyanıyorum bilinçaltım resmen programlanmış

4.not:ilk uyuduğum evrede oluyor bu gecenin ilerleyen saatlerinde olmuyor
 

western53

Venüs Yolcusu
Katılım
25 Ara 2020
Mesajlar
41
Tepki puanı
82
Puanları
24
Bende aynı sorundan muzdaripim. Hep bu şekilde bozuyorum. Gece tam rüyalanacakken uyanıyorum ve bu yüzden o an kendimi durdurabilsem bile rüyalanamadığım için sabahları da çok zorlanıyorum. Telefonları da alarm kurmak için kullandığımdan dolayı yanımdan ayıramıyorum. Geceyi de banyoya girerek atlatmaya çalışıyorum çünkü başka bir yolunu bulamadım.
 

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepki puanı
266
Puanları
84
Benzer. Son 120 günde sadece gece uykum bozulunca mast yaptım , Allah'tan tam bozmadım , ama çok tehlikeli. Vücut cinsellik isteyip bulamayınca beyinde kısa devre yapıyor sanırım :D
 

The White Rider

Gandalf
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
228
Tepki puanı
653
Puanları
160
Arkadaş özelden sorunca yazmıştım, yine buraya da yazayım. Sorundan muzdarip diğer arkadaşlar da yararlanırlar en azından.

Dostum öncelikle öyle ya da böyle erken uyuyacaksın. 22'de uyumanı öneririm. Yine aynı şekilde erken uyan. Gün içinde de kendini epeyce yor ki, yatağa girdiğin gibi yorgunluktan yatabilesin. Onun dışında telefon dahil elektronik aletleri kendinden uzak tut.
Uyumadan önce bölgeye soğuk su tutabilirsin, etki edecektir. Gün içerisinde asla tetikleyicilere bakma, asla cinsellik düşünme ve de cinsel hayaller kurma. Bunlar da sana gece adına sorun çıkartır.
Kesinlikle meditasyon yap, aynı şekilde de egzersiz ve de spor.
Uyurken de sırt üstü, bacaklar açık uyumaya çalış. Ortam karanlık ve de sessiz olsun.
Ama dediğim gibi erken uyumak ve de uyanmak çok önemli bu konuda.
Bence bunları yapar iseniz sorununuza olumlu etkileri olabilir.
 

kovabalıksatranc

Venüs Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
58
Tepki puanı
106
Puanları
43
Beline kemer bağla kıyafetin üstünden böylece pmo yapamazsın :D , yatmadan telefonları odandan çıkar yine yatmadan yanına 1 bardak su al koy , uyanınca onu iç kendine gel eğer gelemezsen içemediğin kadarını yüzüne dök vs.
 

JakeDunn

Yoda
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
742
Tepki puanı
1,867
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
İstek geldiğinde nefesine odaklan veya odağını değiştir. Mesela istek geldiğinde aç pencereni derin derin nefes al veya balkona çık hava soğuksa bi ayazı ye kendine gelirsin.
 

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepki puanı
266
Puanları
84
hocam senin 1 kere olmuş benim her gece oluyor
Yok hacı yav , bir kere çok uzattım diye sayacı sıfırlamıştım ama ara ara oluyor. Daha bu haftasonu gece başıma geldi , kontrol altına aldım ama uyuyamadım. Acayip birşey , inan Nasipte bozmamak varmış , yoksa giderdi süreç.

Redditte araştırmıştım yabancı başka insanlar da yaşamış bu durumu.
 

Benözgürbiriyim

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
424
Tepki puanı
651
Puanları
160
Gece yatmadan 2 saat önce asla telefona bakma,bakmadan duramıyorsan Digital Detox programını indirip telefonunu 2 saat boyunca kilitleyebilirsin.Yatmadan önce mutlaka belden aşağısını soğuk suyla yıka,uyurken tetiklenmelere karşı ben faydasını görüyodum.Yine de kriz içerisinde kalkarsan tekrardanbelden aşağısını yıkayıp su içtikten sonra hemen yat,kalktığında elin telefona giderse yine digital detox programıyla 2 saat kilitleyebilirsin veya yatmadan önce daha uzun süre boyunca telefonu kilitleyebilirsin
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst