Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Geçmeyen Sorunlarım

kirk hetfield

Yeni Fapstronot
Bu yıl yks ye girdim Boğaziçini kazandım.Geçen yıl bu zamanlar kazanma hayali müthişti fakat şuanda sevinmiyorum bile.son sene zaten açığa geçtim , fazla arkadaşım yok hatta 1 tane arkadaşım var yakın.Hayattan tam anlamıyla tat alamıyorum aslında neverfape başladıktan sonra oldu 1 yıllık sürecim vardı 2021 2022 Ağustos arası.Büyük ihtimalle hayata karşı farkındalık da olabilir çünkü genel olarak hep düşünüyorum.Sınav sonrası öyle eglenecegim böyle eglenecegim desem bile oğlum zamanını boşa harcamaya geliyor iş.Eğlence dediğim ise film izlemek oyun oynamakti.Film demişken zaten film izleyen birisi değildim çocukluktan beri, şu zamanlar yaz tatilinde olsam bile boşa zaman harcıyorsun izleme diyor birisi içimden,hemde 5 saniye atlayarak falan izliyorum.Hadi sınavdan çıktık temmuzu öyle ya da böyle atlattık, Ağustos ayı tam bir günü geçirme ayıydı.Bir günüm genel olarak(bazen biri olur diğeri olmaz)ingilizce kelime ezberleme 30 civarı,uyandıktan 3-4 saat sonra yemek yeme , gün içi kitap okuma bazen 50 bazen 200 sf,gitar da sevdiğim klasik müzikleri öğreniyorum sonra Youtube bomboş. Bu yaz 7 civarı kitap okudum.Bilmiyorum içimden geldiği gibi yazdım fakat dayanamıyorum yani.Nofap i bozduktan sonra mi oldu ki nofapin sadece ufak bir araç olduğunu öğrendim şu 1 yılda.Tukenmis gibi hissediyorum arkadassizliktanmi evde durmaktanmi psikolojik rahatsizligimmi var fikrim yok.9.sinifta falan çok gülecendim fakat o halimle 180 derece zıttım.Yaşın getirdiği bir durum mu onuda bilmiyorum fakat eski arkadaşlarım hala eskisi gibi uzun süre gorusmedigim birisi oğlum bu .. mı oha falan der.
Bilmiyorum vallaha sorunum ne ¿

masuaku

Venüs Yolcusu
Arkadaşsızlığın etkisi büyük bunda.
Uzun süre evde kalınca ve insanlarla muhatap olmayınca farkında olmadan birçok yetin çürümeye başlıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6