Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gerçekten Bir Kadına Aşık Olmak İstiyorum

netherim

Merkür Yolcusu
Sosyal anlamda güçlü değilim, zaten sosyal olmak istemiyorum. Topluma karışmak istemiyorum. Hayatı kendi kurallarım ile yaşamak istiyorum. Tek istediğim cinsellik olmaksızın gerçek bir kadına aşık olabilmek. Dediğim gibi herhangi bir temas yahut o tarz şeyler istemiyorum. Beni gerçekten sevip, önemsesin yeterli. Peki dostlar bu kadını bulmaktan ziyade size sorum siz kadınlara nasıl güveniyorsunuz? Açıkçası çeşitli uygulamalar ve siteler var, kullanmak istemiyorum onları. Daha spontane ve gerçekçi bir şey istiyorum. Ve yıkama, yağlama işlerinde iyi değilim. Kadına yürüme gibi bir olayım yok. Ülkemizde Brad Pitt olsan bile kadınlar üstten bakar ve hep senden bir şey bekler. İşte o beklentiye göre hareket eden bir adam değilim. Ne önerirsiniz? Yalnız mı kalmalıyım yoksa o kadını mı düşünmeliyim? O kadın dediğim herhangi birisi değil, gerçekten aşık olmak istediğim herhangi belirsiz biri...

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Tek istediğim cinsellik olmaksızın gerçek bir kadına aşık olabilmek.
Ben bu olaya pek olanaklı bakmıyorum. Eğer bir kadınla tanışıp üstüne hayatı sadece 2 arkadaş tarzı ilerletirsen elbet bir gün o kadın ya ayrılacaktır ya da aldatacaktır. Senin düşündüğün gibi düşünen kadınlar illaki vardır ancak bunları bulması da ayırt etmesi de gerçekten zor. Hatta iş öyle bir boyuta ulaştı ki bazı ilgi manyağı insanlar bu şekilde sevgi dolu davranıp karşıdaki kişiyi kullanmaya kadar giden bir işe girişebiliyorlar. Sana tavsiyem topluma karışman, gerektiği kadar sosyalliği deneyimlemen ancak yine de hayatı kendi kurallarınla yaşaman.

Açıkçası çeşitli uygulamalar ve siteler var
Burada da sadece cinsellik odaklı ilerleniyor, sevgi bağı vs. bulması imkansıza yakın. Bulaşmanı tavsiye etmem ben de.
O kadın dediğim herhangi birisi değil, gerçekten aşık olmak istediğim herhangi belirsiz biri...
Oneitis'i acilen bırakman gerekiyor.

Kırmızı hapı yutman gerek bence. Kırmızı hap kadın düşmanı değildir, sana birden fazla kadını aynı anda idare etmeni veya y**şak birisi olmanı da öğütlemez. Kırmızı hap sana bu yolda kendini kullandırmamayı, idealini kurduğun ilişkiye benzer bir ilişkiye daha hızlı ulaşmanı sağlar.

Kırmızı hap, spor ve kişisel gelişim üçlüsünün çözemeyeceği şey neredeyse yoktur. Hem kendi kurallarını ortaya koyarsın hem de istediğini alma şansını yirmiye falan katlarsın.

netherim

Merkür Yolcusu
Bir insanın seni gerçek manada sevebilmesi için:

Ancak kişi kendi başına kimseye ihtiyacı olmadan, kendi kapasitesiyle var olabilecekken ve yalnız kalma becerisi gelişmişken bir başkasını gerçek manada sevebilir.
Diğer tüm sevgi türleri ihtiyaca binaen bir bağımlılıktır.
Bir ötekine endekslenmektir.
Bir savunma mekanizmasıdır.

Sevmek çok üst düzey olgun insanların deneyimlediği bir duygudur.

Seni sen olduğun için sevecek olanlar sadece çocuklardır.
Çünkü böylesine bir sevgi türü sadece çocuklara atfedilmiştir.
Evet karşılıksız sevgi diye bir şey yok. Ancak bunu çocuklar gerçek kılabilir. Bu sonuca göre sanırım yalnız kalmam daha iyi olacak. Cevaplarınız için teşekkürler. Yani kısacası ben şunu anladım, beni ben olduğum için sevecekler çocuklar olacak. Herhangi bir partnerim olmayacak. Çünkü benden her zaman bir şeyler bekleyecek. Menfaat varsa ben yokum forever alone

Nirvana

Mars Yolcusu
Evet karşılıksız sevgi diye bir şey yok. Ancak bunu çocuklar gerçek kılabilir. Bu sonuca göre sanırım yalnız kalmam daha iyi olacak. Cevaplarınız için teşekkürler. Yani kısacası ben şunu anladım, beni ben olduğum için sevecekler çocuklar olacak. Herhangi bir partnerim olmayacak. Çünkü benden her zaman bir şeyler bekleyecek. Menfaat varsa ben yokum forever alone
Bakış açın çok yanlış geliyor bana. Menfaati kötü olarak algılama bence. Kullanılmak ayrı birşey menfaat ayrı birşey... Elbette her iki partnerin birbirinden karşılıklı beklentisi olur. Ama bu çıkarcılık anlamına gelmez çünkü hayatın doğasında bu var.

Kadınlar arasında çok beter düşünceleri olan fazla beklentisi olan kızlar olduğu kadar bir o kadar da mütevazi hoşgörülü olanlarıda vardır elbet birine platonik asla ama asla hisler besleme sonu hep hüsran olur. Karşılıklı sevgi kurabileceğin biri olduğu zaman ise partnerine kendini tanıtman lazım. Zaten kendini anlattığında onun aklında o harita oluşuyor merak etme. Yani şunu demeye çalışıyorum o kişi seni bu halinle ya kabullenir ya da kabullenmez sana belli eder zaten. Sen akışına bırak

netherim

Merkür Yolcusu
Bakış açın çok yanlış geliyor bana. Menfaati kötü olarak algılama bence. Kullanılmak ayrı birşey menfaat ayrı birşey... Elbette her iki partnerin birbirinden karşılıklı beklentisi olur. Ama bu çıkarcılık anlamına gelmez çünkü hayatın doğasında bu var.

Kadınlar arasında çok beter düşünceleri olan fazla beklentisi olan kızlar olduğu kadar bir o kadar da mütevazi hoşgörülü olanlarıda vardır elbet birine platonik asla ama asla hisler besleme sonu hep hüsran olur. Karşılıklı sevgi kurabileceğin biri olduğu zaman ise partnerine kendini tanıtman lazım. Zaten kendini anlattığında onun aklında o harita oluşuyor merak etme. Yani şunu demeye çalışıyorum o kişi seni bu halinle ya kabullenir ya da kabullenmez sana belli eder zaten. Sen akışına bırak
Menfaati tabi ki kötü olarak algılayacağım. Sorun orada zaten karşılıksız sevgi zaten bulamam, onu ben de biliyorum. Ama dediğin gibi karşılıklı sevgi kurabileceğim biri de olmayacak

Nirvana

Mars Yolcusu
Menfaati tabi ki kötü olarak algılayacağım. Sorun orada zaten karşılıksız sevgi zaten bulamam, onu ben de biliyorum. Ama dediğin gibi karşılıklı sevgi kurabileceğim biri de olmayacak
Tam olarak ne istediğini anlayamadım bence seninde kafan karışık diye düşünüyorum. Eğer birinin senin her halinle kabullenmesini istiyorsan sana aşık olması gerekir.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu

Sen bir kadına gerçekten o olduğu için aşık olduğunu düşünürken aslında onu ilk sana çeken şeyin güzelliği orası burası veya sana bakışları vb. olduğunu biliyorsun. O halde o sende niye ilk etapta aradığı erkeği bulmadan "sen" olduğu için sevsin ki? Sen kimsin onun için? Yanlış anlama hakaret aşağılama yok. Empati kurmanı isterim. Bunun tersi de geçerli dediğim gibi. Sen o kadını o olduğu için seviyorsun ama o kim? "Bana değer veren, g*tü güzel.. vb." di mi? Var bir menfaatin.

Kendini geliştirmeye ve bu dünyaya değer üretmeye devam et. Bunu burdaki herkes yapıyor. Sadece doğduğun ve var olduğun için sevgiyi hak ettiğini düşünüyorsan anne ve babamız var bunun için zaten.

Kadınlara gelince, aradığı erkeği sende bulursa zaten "seni" sevecektir merak etme. Menfaat dediğimiz bu.. bunu kötü algılamamalısın çünkü farkında değilsin ama sen ben de böyleyiz kadınlara karşı.. bir menfaatimiz var. Onlarınki güç, güven. Bizimki güzellik, dişillik.

Yani gerçekten aranan erkek özelliklerinin çoğunluğuna sahipseniz, sizi siz olduğunuz için sevecek çok kadın var dışarıda.

Ama bir o kadar sizi yiyecek avcılar da var. Golddiggerlar:

Yani paran, şanın, şöhretin, statün için seninleyse, zaten dişil enerji seviyesinden bunu anlayacaksın. Kullanan kadını en küçük hareketinden anlarsın biyolojileri böyle, gerçekten seni sevmiyorsa illa ki bunu kesin anlıyorsun. Ayrıntılarını veririm merak edildiği takdirde.

İşte bu seviyeye gelmek için olabildiği kadar çok kadın tanımak gerekiyor. Savaş Cebeciyi hiç sevmem ama dediği bir laf güzel; güzel çirkin demeden devam. Kadınları tanımak önemli.

Hatta arttırıyorum; saf şekilde seven kadını bir kere tecrübe ederseniz, sonrasında sevmeyeni çok net anlarsınız.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Ben bu olaya pek olanaklı bakmıyorum. Eğer bir kadınla tanışıp üstüne hayatı sadece 2 arkadaş tarzı ilerletirsen elbet bir gün o kadın ya ayrılacaktır ya da aldatacaktır.

Katılıyorum. Özel günlerde olmak kaydıyla çiçek, çikolata, hediyeler 10 birim etkiliyorsa, güçlü ve çerçeveli bir erkek olmanız 30 birim etkiliyorsa, ona güzel anılar yaşatmanız 40 birim etkiliyorsa, cinsel performansınız 100 birim etkiliyor kızın aşkını. Cinselliğin olmadığı yerden hiçbir şey olmaz özellikle 20 yaşın üzerinde bir çiftseniz. Lütfen bu cümleyi herkes okusun ve benimsesin.

Bunu çok iyi tecrübe ettim.

Cinsellik ilk aradıkları şey değil bunu hepimiz biliyoruz ama bağlanmak konusunda çok aradıkları bir şey.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Bu çok doğru.
Çünkü kadın cinsel ilişki sırasında oksitosin ve vazopressin salgılar.
Oksitosin: bağlılık ve kendini iyi hissetme hormonudur.

Bir kitaptan alıntı:
Kadın birisiyle tanışır ve daha ilk randevuda onun idealine uymadığına karar verir; ama adam yine de, birkaç kez daha çıkmak için kabul edilebilir bir adaydır. En sonunda onunla cinsel ilişki yapmaya karar verir. Oksitosin salgılanır, böylece kadın o “ohhh ne güzel” duygusunu yaşar. Kadın aynı adamla tekrar tekrar cinsel ilişki yapıp oksitosin salgıladıktan sonra, şartlanmış bir ilişkilendirme oluşur. Çok geçmeden, adamı görmesi beyninin oksitosin salgılamasına neden olabilir. cinsel ilişki bile yapmadan! “Bay Yeterince Kabul Edilebilir” birdenbire “Bay Onsuz \yaşayamam” oluverir. Kimi araştırmacılara göre belli bir kişiye uzun süre bağlı kalmak, oksitosin ve onun yakın hormonal akrabası vazopressin düzeylerini kronik olarak yüksek tutabilir, bu da kadınlarla erkekler arasında uzun vadeli bir ilişki bağının sürdürülmesine yardımcı olabilir.

İmza kaşe.. müthiş..

Son Samuray

Mars Yolcusu
Sosyal anlamda güçlü değilim, zaten sosyal olmak istemiyorum. Topluma karışmak istemiyorum. Hayatı kendi kurallarım ile yaşamak istiyorum. Tek istediğim cinsellik olmaksızın gerçek bir kadına aşık olabilmek. Dediğim gibi herhangi bir temas yahut o tarz şeyler istemiyorum. Beni gerçekten sevip, önemsesin yeterli. Peki dostlar bu kadını bulmaktan ziyade size sorum siz kadınlara nasıl güveniyorsunuz? Açıkçası çeşitli uygulamalar ve siteler var, kullanmak istemiyorum onları. Daha spontane ve gerçekçi bir şey istiyorum. Ve yıkama, yağlama işlerinde iyi değilim. Kadına yürüme gibi bir olayım yok. Ülkemizde Brad Pitt olsan bile kadınlar üstten bakar ve hep senden bir şey bekler. İşte o beklentiye göre hareket eden bir adam değilim. Ne önerirsiniz? Yalnız mı kalmalıyım yoksa o kadını mı düşünmeliyim? O kadın dediğim herhangi birisi değil, gerçekten aşık olmak istediğim herhangi belirsiz biri...
Günümüz dünyasında kadınlara güvenmek bana göre saçmalık en azından kendi çevreme baktığım zaman öyle olduğunu görüyorum ( Müslümanım diye geçinen kadınlar dahi o erkekten o erkeğe kucaktan kucağa atlıyor gözümle şahit oldum yoruma bunu kapatıyorum bu yüzden tabii hepsini kapsamaz bu ). Maalesef çevremdeki çoğu insan eşya değiştirir gibi sevgili değiştiriyor, aldatma vs. söylemiyorum bile. Cinsellik olmadan devam edebilecek bir kadın olabilir mi %0.0001 gibi bir şey bu bulursan ne güzel. Sana tavsiye ne yapıyorsan artık ders mi iş mi en iyi şekilde yap kadınları çok umursama. Lise zamanlarında bir kıza feci aşık olmuştum ama kız bana üstten bakıyordu para mı başarı mı tip mi çevreme göre her şey vardı bende ama aptal egoları tavan yaptıklarından dolayı ben merkezci bir kafadalar ( genelde ) çok zeki kızlarla da tanıştım kariyer odaklı olan ileride iş hayatındadır, üniversitededir illa karşında biri çıkar çıkmazsa da salla gitsin. Yaşını bilmiyorum ama tahminen 16-20 yaşlar arasındasındır bu zamanlar genelde böyle şeyler düşünmen normal. Çok aşk yaşamak istiyorsan yaşa heyecanını gider zaten eğer gerçek anlamda "aşk" yaşayabileceğin bir kadın bulma gibi bir çaban varsa bulamayınca yani o tokatı yediğin zaman ne dediğimi anlarsın hiçbir zaman neredeyse şaşmaz ha oldu da öyle birini bulursan mutluluklar :)

Son düzenleme:

Muhammet20

Venüs Yolcusu
"Üç ay önce bir kızı parkta gördüm.
Gittim ve Instagram hesabını aldım.
Çok iyi bir ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim, erken olsa da.
Beğendiğiniz bir kız oldu diyelim, mekan kafe, park, AVM vb. olabilir bu yer, bir adım atmak gereklidir. Kaybedecek bir şeyim olmadığı için, İnstagramını istedim. Sana şunu söyleyebilirim, mesafeni koru.
dediğin cinsellik vs. o konuları 2-3 hafta sonra konuşursunuz. biraz tanışın.
Bunun dışında, sadece mesafenizi koruyun.(zaten istemiyorsun ADAMSINN :)))
Allah sizin ve tüm forum üyelerinin gönlüne göre versin.
İyi günler."

Muhammet20

Venüs Yolcusu
"Üç ay önce bir kızı parkta gördüm.
Gittim ve Instagram hesabını aldım.
Çok iyi bir ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim, erken olsa da.
Beğendiğiniz bir kız oldu diyelim, mekan kafe, park, AVM vb. olabilir bu yer, bir adım atmak gereklidir. Kaybedecek bir şeyim olmadığı için, İnstagramını istedim. Sana şunu söyleyebilirim, mesafeni koru.
dediğin cinsellik vs. o konuları 2-3 hafta sonra konuşursunuz. biraz tanışın.
Bunun dışında, sadece mesafenizi koruyun.(zaten istemiyorsun ADAMSINN :)))
Allah sizin ve tüm forum üyelerinin gönlüne göre versin.
İyi günler."
T.C. de durum farklı ona göre haa,😁 kız tecavüzcüüüüüü diye bağırırsa naparım diye düşünmedim değil,riske girdim.dikkat edin bazı kızlar manyak aga.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6