Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gerginlik Hissi Gitmiyor +100

mlynr

Herşey özgürlük için
Arkadaslar +100 gunu devirdim fakat hala gerginlik hissi gecmiyor biraz sosyal anksiyete de var bu durumu yasayan varmi 100. Gunden sonra.

Eski sureclerimde 2. aydan sonra bu belirtilerin cogu yok denecek kadar azaliyordu. Simdi iyilesme suresi baya bi uzamis gibi hissediyorum.

Not: kahve cok iciyordum onu birakim acaba ondan olabilir mi diye dusunuyorum

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Kahveden olabilir, abartılırsa gerginlik yapar kişiye göre.

Bir de spora başlarsan gerginliğinin azalacağına eminim. Tabi bununla beraber düzenli meditasyon da önemli. Cevabı yakınlarda aramaya çalış, klişe geliyor söylediklerim ama zaten süreci sıkıcı ve zor yapan şeyler de bunlar.

mlynr

Herşey özgürlük için
Kahveden olabilir, abartılırsa gerginlik yapar kişiye göre.

Bir de spora başlarsan gerginliğinin azalacağına eminim. Tabi bununla beraber düzenli meditasyon da önemli. Cevabı yakınlarda aramaya çalış, klişe geliyor söylediklerim ama zaten süreci sıkıcı ve zor yapan şeyler de bunlar.
Birde beyin siside tam olarak gitmis degil %80 oraninda azaldi ama hala azda olsa var

Adalet çetin

Yeni Fapstronot
sosyal anksiyete her zaman pmo bağımlılığından kaynaklanıyor diyemeyiz. mizaçla ilgili olabilir, dönemsel olabilir vs. ayrıca kafein almak tam tersi sosyal anksiyeteyi artırır, insanlar çay kahveyi bırakınca genelde baş ağrısı falan çekiyor. yani sosyal anksiyetenin artmasının kahveyi bırakmanla alakası yok diyebiliriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6