Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Göğüs (Soru)

SENSEY

Ay Yolcusu
Beyler direkt sadede geleyim ben şimdi oturarak yapılan chest press makinasıında göğsümü hissetmiyorum sadece ilk başladığımda hissetmiştim onun dışında başka hissedemedim. sizce ne yapabilirim? (ve bana ekstra yeni başlayanlar için ekstra göğüsler için hareket önerebilir misiniz)

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Göğüs hareketi yaparken kalf‘ın veya karnın falan çalışmaz, göğüs illaki çalışacak. His 1. öncelik değil. Doğru yap yeter.

Bench press ağırlık artırma programı uygula. Ağırsağlamınkini yapıyorum ben. Göğsü havaya kaldırım bel yukarda yapınca baya hissediyorsun.

Beyler direkt sadede geleyim ben şimdi oturarak yapılan chest press makinasıında göğsümü hissetmiyorum sadece ilk başladığımda hissetmiştim onun dışında başka hissedemedim. sizce ne yapabilirim? (ve bana ekstra yeni başlayanlar için ekstra göğüsler için hareket önerebilir misiniz)
Dumbell Fly

SENSEY

Ay Yolcusu
Göğüs hareketi yaparken kalf‘ın veya karnın falan çalışmaz, göğüs illaki çalışacak. His 1. öncelik değil. Doğru yap yeter.

Bench press ağırlık artırma programı uygula. Ağırsağlamınkini yapıyorum ben. Göğsü havaya kaldırım bel yukarda yapınca baya hissediyorsun.
Hocam ben de ağırsaglaminkini yapıyorum ama yinede hissedemiyorum ama formuda doğru yapıyorum

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Hocam ben de ağırsaglaminkini yapıyorum ama yinede hissedemiyorum ama formuda doğru yapıyorum
Ağırlık azaltıp/artırıp dene bir de. Mesela ben de fly yaparken hiç hissetmiyordum, kendi kendime bir yöntem buldum. Orta ağırlıklarda hareketin yarısında durup öyle tekrar devam edince hissetmeye başladım.

Antifapderneği

Merkür Yolcusu
Yapılan set ve ağırlık önemli. Daha önemlisi de hareketi doğru yapman. Yine de kafana takma egzersizler çuvala girmedi ya sonuçta :)

BrockLesnar

Yeni Fapstronot
Göğüs için Bench Press yerine incline presslere yönel kanka

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6