Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Güç Birikmesi Ve Anıları Hatırlamak

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar merhaba. Bundan 10 ay önce eski eşimden ayrıldım. Ayrıldıktan sonra oluşan duygusal boşlukları kapatma ve kendimi ahlaklı bir birey olarak devam ettirme adına bu sürece girmeye karar verdim.Bazen çok ciddi manada cinsel güce ulaşıyorum yerimde duramaz gibi oluyorum ve bu benim hem günlük hayatımı hem de iş hayatımı etkiliyor. Hatta eski eşimle yaşadığım ailevi münasebetler aklıma geliyor ve açıkçası utanıyorum sizce bu normal mi?
Asla fap yapmıyorum ama cinsel gücün doruklarda olduğu o anlarda böyle biraz duygusal hissetmek normal mi?Yani insanın doğasında mı bu var ya da ben fıtratımla mücadele mi ediyorum.Hayatımdaki boşlukları elimden geldiğince doldurma gayreti içindeyim ama bu gibi durumlarda ne konsantrasyon ne de odaklanma kalmıyor.Sizce ne yapmam lazım?
Güzel fikirleriniz için teşekkür ederim...

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Sürecimde artık sayacı tamamen kaldırdım artık 300 günü devirdim diyebilirim. Bir de yaklaşık 1 aydır herhangi bir rüyalanma olayı olmadı. Bunun da bir etkisi olabilir mi? Ya da bizler gerçekten fıtratımızla mücadele mi ediyoruz?

Zaratush

Yeni Üye
Dostum bu gayet normal nofap etkilerinde birisi erkeksin ve cinsel ilişki yapmak istiyorsun. Bununla ilgili en son ve en alışkın kişiye yönelmek istiyorsun. Bu gayet normal bir seçim yap. Ya eski karına dön sorunları ve problemleri halledeceğini söyle ve düzelt ama umut yoksa veya tekrar eskisi gibi olacağını düşünüyorsan vazgeç gitsin. Ya da yeni bir kimlik yarat kendin için yeni bireyleri tanış ama kendine hedefler koy ve üretken ol.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Dostum bu gayet normal nofap etkilerinde birisi erkeksin ve cinsel ilişki yapmak istiyorsun. Bununla ilgili en son ve en alışkın kişiye yönelmek istiyorsun. Bu gayet normal bir seçim yap. Ya eski karına dön sorunları ve problemleri halledeceğini söyle ve düzelt ama umut yoksa veya tekrar eskisi gibi olacağını düşünüyorsan vazgeç gitsin. Ya da yeni bir kimlik yarat kendin için yeni bireyleri tanış ama kendine hedefler koy ve üretken ol.
Öyle bir şey mümkün değil. Kendisi gitti ve geri dönmesini istemedim. Hayatıma birini almam lazım ama ilk evliliğimdeki sıkıntılardan dolayı artık güven problemi de oldu. İlk eşim hemen hemen "borderline" birisiydi ve benim psikolojimi mahvetti. Bakalım. Çekeceğimiz varmış şu dünyada belki de...

oddysoey

Yeni Fapstronot
Öyle bir şey mümkün değil. Kendisi gitti ve geri dönmesini istemedim. Hayatıma birini almam lazım ama ilk evliliğimdeki sıkıntılardan dolayı artık güven problemi de oldu. İlk eşim hemen hemen "borderline" birisiydi ve benim psikolojimi mahvetti. Bakalım. Çekeceğimiz varmış şu dünyada belki de...
acıyı lehine kullan küllerinden doğmak gibi, umarım sabırlı olabilirsin. Dini inancı kuvvetli biriysen namaz ve zikirlerle de sabır konusunda yol alabilirsin

Bir hedef belirle ama çok iyi bir hedef ve bunun için işe koulmaya başla.eger kendini tamamen işine verireen çok başarılı olursun.
Enerjini hep yonlendirmen lazım hiç boş kalmaman lazım.bende bunu anladım.
Bu arada bi ricam olacak.basari hikayeni ve nasıl kurtuldun,etkiler? hakkında bir yazı yazmalısın bence.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Bir hedef belirle ama çok iyi bir hedef ve bunun için işe koulmaya başla.eger kendini tamamen işine verireen çok başarılı olursun.
Enerjini hep yonlendirmen lazım hiç boş kalmaman lazım.bende bunu anladım.
Bu arada bi ricam olacak.basari hikayeni ve nasıl kurtuldun,etkiler? hakkında bir yazı yazmalısın bence.
Evet haklısın insanın boşluklarını doldurması lazım ki süreç ona fayda getirebilsin yoksa müthiş bir enerji birikmesi oluyor.
İnan bazen beynim uyuşuyor karıncalanıyor garip bir his.Farkındalık katıyor insana,içtiğin çayı yediğin yemeği farkediyorsun.
Ama tabiki de yan etkileri oluyor muhakkak.
Haklısın yazmak güzel olur.Boşluk bulduğumda yazacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6