Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Güçlü Karakter (Hikaye)

BloodRien

Yoda
Arkadaşlar güçlü olmak ister misiniz ? Size bunun sırrını vereceğim.

Öncelikle bir hikayeyle başlayalım.

Bir adam var 2 tanede kız çocuğu var parkta. Adam durup dururken bir anda bu 2 kız çocuğunu öldürüyor hiç bir neden olmadan...
Adama neden yaptın böyle bir şeyi diyorlar ?

Adam şöyle cevap veriyor:
- Ben küçükken annem babam içip içip beni döverdi, beni ne okula gönderdiler ne güzel bir hayat yaşattılar.
Çocukların güldüğünü eğlendiğini görünce benimde küçüklüğüm aklıma geldi ve onları öldürdüm.

Mantıklı bir cevap mı? Belki evet.

Bu adamın birde kardeşi var aynı ortamda büyümüşler. Ona sen neden böyle değilsin diye soruyorlar.
Kardeşi şöyle cevap veriyor:
- Beni de dövdüler beni de okutmadılar ama ben bu olanlardan ders çıkardım diyor.

Kardeşinin son model arabası var avukat olmuş onunda çocukları var ve çok mutlu olduğunu söylüyor. Ve ekliyor "Sorumluluğu kime verirseniz güç onda olur."

1. kardeş sorumluluğu kötü geçmişine, annesinin, babasının onu sürekli dövmesine, kötü bir yaşam sürmesine veriyor.
Fakat 2. kardeş sorumluluğu ellerine alıyor.

Sorumluluğu başkasına yüklerseniz sizin hayatınızı o yönetir. Bu ülkeden hiç bir şey olmaz yaa al 2 bin lirayla sen geçin değil, sizi devletin yönetmesine başka insanların yönetmesine sizin hayatınızın sorumluluğu başkasında olmasına izin vermeyin .
Çözüm üretmek zorundasınız tetikleyici gördünüz zaman mast. yapmayacaksınız sorumluluğu ona verirseniz sizin hayatınızı o yönetir.

Arkadaşlar ipleri elinize almak zorundasınız bahanelerin arkasına kaçarak güçlü olamazsınız güçlü bir karakter her şeyi belirler. Latincesi (fatum ingenium est )

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6