Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gün Sayma Alışkanlığından Kurtulmak

HankMoody

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar maalesef dün uzun bir süre sonra sürecimi bozdum. Daha sonra kendi kendime yaptığım relapse analizinde fark ettim gibi her ne kadar süre geçerse geçsin her günü sayıyorum ve bu bende psikolojik bir ağırlık oluşturuyor. Özellikle şimdi (kendimce) uzun bir süreçten sonra tekrar o günlere gelene kadar teker teker gün saymak istemiyorum bu yüzden etkisini gördüğünüz önerilerinize açığım.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Nofap yaparken; ya günleri ciddiyete alıp ve sürekli tetikte olun, ya da gün falan saymayın çok kolay bir şey gibi gözünüzde küçültün.

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaşlar maalesef dün uzun bir süre sonra sürecimi bozdum. Daha sonra kendi kendime yaptığım relapse analizinde fark ettim gibi her ne kadar süre geçerse geçsin her günü sayıyorum ve bu bende psikolojik bir ağırlık oluşturuyor. Özellikle şimdi (kendimce) uzun bir süreçten sonra tekrar o günlere gelene kadar teker teker gün saymak istemiyorum bu yüzden etkisini gördüğünüz önerilerinize açığım.
Bence de gün saymak saçma. Daha önce bu konu hakkında forumda yazıldı. Biz sonsuza kadar bırakacaksak neden gün sayıyoruz ki? Bir de sanki belli bir noktadan sonra geri dönecekmişiz algısı oluşturuyor. Ben de gün saymıyorum artık.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6