Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gün Sayma Hırsından İlerleyemiyorum, Yardım Eder Misiniz?

  • Konuyu başlatan direndikche
  • Başlangıç tarihi
D

direndikche

Misafir
Arkadaşlar en uzun sürecim 91 gün sürmüştü, o süreçte 27 günlük sürecim bir dalgınlık sonucu bozulmuştu ve yüksek günlerdeki süreçleri de çok merak ettiğim için çok üzülmüştüm, beynimi adeta pmo'ya kapatmıştım. O hırsla 91 gün yapmadım, 91.günde ise can sıkıntısından bozmuştum ve tekrar 90'a çıkarım demiştim (malmışım afedersiniz) o günden beri en uzun süreçlerim olmuyor, sadece en uzun 29'a kadar gelebildim, nasıl bir yol izlemeliyim bundan sonra ne tavsiye edersiniz?
 

Eff

Jüpiter Yolcusu
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
206
Tepki puanı
254
Puanları
103
Bir kere yaptıysan bir daha yaparsın. Çok relaps olmadıysan çok gerilememişsindir. Kendine güvenmelisin. Süreç bir araç, amaç değil. O olsa da sen sensin olmasa da sen sensin. O sadece bir yardımcı.
Kendine güven. Yola devam.
 

Daria

Venüs Yolcusu
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
30
Tepki puanı
93
Puanları
43
Aslında 90'a kadar gelmeliyim düşüncesini sonsuz kadar bunu bırakmalıyım, hayatımda bir daha pmo olmamalı şeklinde değiştirsen bir problem kalmayacak gibi.

Kendini boş bırakma süreç içerisinde kendini meşgul et, canının sıkkın olduğunu fark ettiğin an bir meşguliyet edin kendine.

Sürecinde sonsuz başarılar, gün saymaktaki hırsını gününü dolu geçirmeye kaydır. Daha hızlı ilerleyeceksin
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst