Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Günlük tutmaya başlıyorum

foraynır123

Yeni Fapstronot
Selam yoldaşlar! Bende günlük tutmaya karar verdim ve umarım uzun vadede devam ederim günlük tutmaya. Süreçte 5. günümdeyim kendimi enerjik hissediyorum. Bugün meditasyon yapmaya başlamayı karar verdim. Enerjik olduğum için pmoya kayma ihtimalim çok yüksek bu yüzden dikkatli olmalıyım. Dün bıraktığım kitabı tekrar kaldığım yerden okumaya başladım. Kendim için bir saatlik faydalı bir video izledim. Odamı temizledim ve odamdaki karışıklıktan kurtulunca daha rahat çalıştım. Ders molalarında aniden kalkıp 5 şınav çektim. Bu benim biraz daha uyanmamı ve esnememi sağladı. Yeni bir video editi ile uğraştım. Böyle bir gün geçirdim dün. Bugün sabah vizelerim başlıyor. İnşallah birisi bana hayır duası eder buradan :) Sürecinize bir ömür bağlı kalmanız dileğiyle hayırlı geceler.

foraynır123

Yeni Fapstronot
Süreçte 8.günüme girdim an itibariyle. Tetiklenmeler artmış durumda. Pazartesi ve perşembe günleri oruç tutmaya başladım. Krizleri atlatmak için boş durmamam lazım. Öyle hareketsiz durursam biliyorum ki düşmanım olan nefse, dopamine vs kolay av olurum. Yavaş yavaş geçmişte izlediğim o görüntüler tekrar beynimde canlanmaya başladı. Bu konuda hafif bir korku var üzerimde. Ayriyeten tavsiyeleri olan varsa yazabilir alta.

None

Emekli Moderatör
Bu hafta biraz zor geçebilir,süreçte 2. haftayı geçtikten sonra rahatlamaya başlarsın

Doctor X

Yeni Fapstronot
Mezuniyet seni bekliyor, boşver bu nofapı vs şeytan dürtmelerini geçersen mücadeleyi kazanırsın

foraynır123

Yeni Fapstronot
Bundan önceki günlüğü yazdıktan kısa bir süre sonra süreci bozmuştum. Şimdi 3 günüme girdim. Artık bir şeylerin biraz daha farkındayım bunu biliyorum. Tekrar tekrar bıraktığım spora yeniden başladım ve bu sefer daha kararlıyım. Şekerden elimden geldiğince uzak duruyorum. Dik duruş bozukluğum gittikçe düzeliyor spor sayesinde. Yürürken daha güçlü hissediyorum kendimi ve daha dik duruyorum. Yavaş yavaş duruşum iyileşiyor. Görsel zekayı, dikkati ve hafızayı geliştiren bilindik bir Facebook oyunu olan Criminal Case oyununu indirdim. Boş zamanlarımda oynamaya başladım. Oyun merakımı, hafızamı ve görsel zekamı geliştiriyor. Sizlere de öneririm. Ama oyun oynarken de kendinizi sınırlandırmayı bilin yoksa öz saygınızı düşüşe sürükleyebilirsiniz. Sağlıcakla kalın. Tekrar gelicem.
Date: 05.12.2020 00:45

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6