Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Güzelliğe

SpermKatili

Yeni Üye
Uzun süredir kayıptım. Çok fazla kafaya takmıyordum bu pmo işini ama bir yanım hep bırakmaya çalışıyordu. Artık iki kişiliği olan biri gibiydim. Aklım istemiyorum dese bile elim ve gözüm benim komutlarımı dinlemiyor gibiydi. Sonrası zaten yıkım. Kafamı tam toparlayıp bu işe başlamak istiyorum tekrardan. Güzel günlükler tutmak istiyorum içi bol ve dolu. Belki her gün dolu dolu yazılacak bir şey olmayabilir ama en azından bu toplulukta tanımadığım ve belki de tanımayacağım insanlarla bu yolda ilerlemek istiyorum. Onlara değişimlerimi gün ve gün aktarmak istiyorum.
09.10.2022

SpermKatili

Yeni Üye
3. Gün: İyileştiğimi hissediyorum. Öyle herkesten farklı bir şey yapmıyorum sadece yanlış olandan uzak duruyorum o bile iyi hissettiriyor. 1 haftadır yediklerime çok önem vermeye başladım. 1 hafta boyunca şeker kullanmadım. Bir farklılık hissetmek için çok kısa bir süre bununla ilgili sürecimi de yazarım eğer bir farklılık görürsem. Evde spor yapmaya çalışıyorum kendi halimce. Sıkıldığım ya da kötü düşünceler geldiği an şınav çekiyorum.

SpermKatili

Yeni Üye
5. Gün: Bugün deneysel bir gündü ve çok riskliydi. Bugün hiç bir şey yapasım yoktu, bir şey yapamadım elim kolum bağlanmış gibi öylece zamanımı boşa geçirdim. Eğer sosyal medyada gözüme bir şey takılsaydı benim için cehennem gibi bir gün olabilirdi. Hiç bir şey yapmayıp bir de üzerine tüm gün boyunca yalnız kalmak... Bugünü iyi kurtardım.

SpermKatili

Yeni Üye
7. Gün: Relapse oldum. Gerçekten de saçma sapan bir şekilde gafil avlandım. Tekrardan başlayacağım. Sağlık olsun.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6