Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hangi Yarın?

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Yarın mı başlayacaksın? Söylesene Hangi Yarın?
Belki haftalar, aylar, seneler oldu sürekli erteliyorsun. İnternette sınırsız kaynak var. Hep bir içinde şüphe ile yaklaşıyorsun sürece, hep o şüphe seni sürecinden alıkoyuyor. Oturduğun yerden gün sayıp, evet istediğim kişi olacağım diye hayaller kuruyoruz. İlk defa nofapı gördüğün, duyduğun zamanı hatırla. Hep hayaller ile başladık süreçlere, her gün yeni şeyler öğrendik artık daha ne istiyoruz. Birinin kafamıza silah dayamasıyla sürece başlamak mı? Dostum insanlar her gün sen sürece başlayasın diye o kadar yazılar, videolar, fotoğraflar atıyor. Sürece başlamak, olmasını istediğin kişilik için vahiy gelmesini mi bekliyorsun? Yoksa sürece başlayacağın günü mü? Merak etme, sen de benim gibi 1 yıldır koca 365 gün erteleyeceksin. O kadar ömründe herkes için bir şeyler yaptın, zamanını harcadın. Sırf insanlar işlerini görsün diye ama bu sefer ailen için, hayallerin için, en önemlisi ;kendin için. Ya abicim etrafında bir şeyler yüzünden sürekli bozuyorsun. Forumda sürekli başarı hikayelerine bakıyorsun, mezunlara bakıyorsun. Niye senin adın senin başarın olmasın ki? Hepimiz başarabiliriz, yeter ki içimizdeki aslanı uyandıralım.

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
Ben 21 yaşındayım yaklaşık 5 6 yıldır ölü gibi yaşıyorum . Ne zaman mast başladığımı bilmiyorum ama bu 5 6 yıla etkisi çok çok büyüktür. 5 6 yıl deyip geçmeyin aynı etki belki 3 5 sene daha devam edecek, ediyorda . Ne zaman sürece başlayıp 50 60 gün ilerlesem içimdeki duygusallık gidiyor ve hayatın anlamını düşünüyorum . İnşallah daha da iyi olacağım. İnsan gibi yaşamak istiyorum . Zombi gibi dolaşmak istemiyorum . Her an ağlayacak gibi dolaşmak istemiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6