Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hayat Oyunu

Conqueror

Yeni Fapstronot
Selam dostlar, burada hayat denilen bu oyunda yaşayacaklarımı size ve kendime anlatmak istiyorum.
YKS'ye hazırlandığım için günlüğün odak noktası şimdilik YKS olacak . 9 ve 10. sınıf tamamen boş geçti, 11. sınıf da iyi geçti denilemez ama 11in yazında az buçuk çalışmaya başladım. Şimdilik çok iyi bir seviyede olmasam da ortalama bir seviyedeyim diyebiliriz. TYT'de genelde 90-100 arası net yapmaktayım AYT'de ise tüm konuları kapsayacak şekilde sadece 1 deneme çözdüm o da 58 geldi. Hedefim AYTyi fullemek TYTyi ise 110+ yapmak ve bunun için elimden geleni yapacağım. Sizin fark ettiğiniz kritik noktalar olursa ve öneride bulunmak isterseniz tavsiyelerinize her zaman açığım. Deneme netlerini paylaşmayı düşünmüyorum. Bunun sebebi deneme netlerine ve sıralamama kendimin de bakmamama karar vermem. Genel olarak kaç saat çalıştığımı, günümün nasıl geçtiğini, yaptığımı fark ettiğim hatalarımı ve düzeltmem gerektiğini düşündüğüm şeyleri yazmayı planlıyorum.

SAVAŞ BAŞLASIN!

Son düzenleme:

Conqueror

Yeni Fapstronot

ISINMA GÜNÜ

Tekrardan selamlar, bugün 5 saat çalıştım. Biliyorum, biraz lite erkek çalışması oldu.. Eee biz de lite erkek olmadığımıza göre bugünü saymayalım. Ne diyelim ne diyelim ısınma günü diyelim. Bugün biraz kafamda planlar oluşturdum. Ben pmo yaparken hep tuvalette yapardım kimseye yakalanmamak için, o yüzden tuvalete telefonla girme alışkanlığım oldu. Telefonla tuvalete girince pmo yaptığımdan alışkanlık haline geldi, ne zaman tuvalete telefonla girsem pmo isteği geliyor. Bunun üstesinden gelmek için bir kağıda sınavla alakalı ezberlemekte zorlandığım bilgileri yazıp duvara yapıştırmayı planlıyorum. Böylece belki hem alışkanlığımdan kurtulup hem de faydalı bir şeye dönüştürebilirim. Hazır günlüğe başlamışken neverfape de başlayalım madem. Yarından itibaren 1. günümüz olsun ama buraya yazmayı düşünmüyorum sonuçta adı üstünde neverfap, bir daha yapmicaksak neden yazalım? Maksat eğlence olsun kenarda istatistik olarak dursun, mezun olarak yer alalım. Neyse bu kadar pmo hakkında konuşmak yeter biraz da ders konuşalım. Bugün 5 saat çalıştım ve bu hafta ne yapacağım hakkında haftalık bir plan yazdım. Okuldan direkt eve geçince çok oyalanıyorum o yüzden direkt dershanenin kütüphanesine geçeceğim ( dershaneye gitmiyorum ama kütüphanesine yazılıyım). Evden 7 40- 7 45 civarı çıkıyorum, sabah 5.30da kalkıp 1 buçuk saatlik bir çalışma yapacağım. Okulda hocalar derse tam vaktinde değil de genelde 5 10 dakika geç giriyorlar. Teneffüs bitiminden hocalar gelene kadar çalışsam 8 dersten 40 dakika yapar. Öğlen arası 40 45 dakika, teneffüslerde de ara ara çalışarak 1 buçuk saatlik bir çalışma da okulda yapsam. Etti 3. Okuldan direkt dershanenin kütüphanesine geçip 4te başlasam, 6 20de akşam arası var. 2 saat çalışsam etti 5. 7de akşam kampı başlıyor, 50 50 60 olmak üzere 3 seantan 2 saat 40 dakika yapar. Etti 7 saat 40 dakika. Okul zamanları için gayet güzel bir süre bence. Uyku düzeni konusunda haftanın 6 günü 5 buçukta kalkıp pazar günleri 10a kadar falan uyumayı düşünüyorum. Geç kalkınca beynim temizlenmiş ve rahatlamış oluyor. Yazdıklarım hakkında nasıl daha iyi yapılabilir hakkında öneride bulunmak isteyenler olursa memnun olurum. Herkese disiplinli çalışmalar diliyorum.

ÇALIŞMA SÜRESİ : 5 SAAT

Conqueror

Yeni Fapstronot

1. GÜN

Selamlar, tatil dönüşü olduğu için ve 1 aydır denemeye girmediğim için bugün baya yordu beni. Dediğim gibi direkt kütüphaneye geçtim ama aşırı yorgun bitkin hissediyordum ben de eve gittim, biraz uyuyayım dedim ama yorgunluktandır herhalde 2 buçuk saat uyumuşum. Sabah da alarm çalmadığından 7de uyandım sabahki çalışmayı da yapamadım yani. Yarın daha çok çalışacağım.<

ÇALIŞMA SÜRESİ : 6.5 SAAT

SENSEY

Ay Yolcusu

1. GÜN

Selamlar, tatil dönüşü olduğu için ve 1 aydır denemeye girmediğim için bugün baya yordu beni. Dediğim gibi direkt kütüphaneye geçtim ama aşırı yorgun bitkin hissediyordum ben de eve gittim, biraz uyuyayım dedim ama yorgunluktandır herhalde 2 buçuk saat uyumuşum. Sabah da alarm çalmadığından 7de uyandım sabahki çalışmayı da yapamadım yani. Yarın daha çok çalışacağım.<
Spor yapıyor musun?

Conqueror

Yeni Fapstronot

2.GÜN

Merhabalar, bugün 5 saat çalışım. Sabah 5 civarı kalktım 1 buçuk saatlik bir çalışma yaptım. Okulda öğle arasıdır teneffüslerdir hocaların derse gelene kadar geçen vakittir falan o sıralar toplam 2 buçuk saatlik bir çalışma yaptım. Eve geldim 1 saatlik bir çalışma yaptım onu da zar zor yaptım. Üzerime yine inanılmaz bir yorgunluk çöktü. Galiba okul yeni açıldığından alışamadım çünkü 15 tatilde saatlerce çalışmama rağmen yorulmuyordum. Bir süre gözlemleyeceğim geçiyor mu geçmiyor mu diye. Geçmiyorsa daha erken yatıp daha erken kalkmayı planlıyorum. Kısacası bugün de başarısız bir gündü ama yarın daha çok çalışacağım.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 5 SAAT​

Conqueror

Yeni Fapstronot

3.GÜN

Selamlar, bugün de 5 saat çalıştım. Sabah kalktım ama aşırı uykuluydum yarım saat durdum geri yattım. Hem okul yoruyor hem de 3 gündür 3 4 saat uyuyorum. Bugün bunu düzene sokmanın vakti geldi. Yarın daha çok çalışacağım.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 5 SAAT​

Conqueror

Yeni Fapstronot

5.GÜN

Merhaba, bugün diğer günlerdem daha çok çalıştım. Seri bir şekilde yüksek saatlere çıkacağım. Yarın biraz fazla uyuyacağım çünkü çok uyuyunca zihnim temizleniyor. Bu hafta sonunu güzel değerlendireceğim.

ÇALIŞMA SÜRESİ : 7.5 SAAT

Conqueror

Yeni Fapstronot

9.GÜN​

Arkadaşlar bugün sağlam patladık hem de nasıl sağlam. Öyle böyle değil felaket bir patlama. Bugün tam 1 (bir) saat çalıştım😃😃. Rezillik.. Yazarken bile utandım. Neyse sağlık olsun. Biz işimize bakalım.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 1 SAAT​

Conqueror

Yeni Fapstronot

10.GÜN

Merhabalar, bugün eve gelince baya oyalandım. Biraz dinleneyim dedim bi baktım youtube shortsa dalmışım. Dedim bıktım lan bundan direkt youtubeu sildim. Akşam kampına gittim ama ordan kurtardık bir miktar. Yola devam.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 4 SAAT

Conqueror

Yeni Fapstronot

11.GÜN

Bugün rezaletti 3 saat çalıştım. Eve geldim çok yorgundum ama saat de 7 buçuk falandı uyusam mı yoksa yorgun yorgun çalışsam mı diye düşündüm ve uyumayı seçtim. Akşam uykusunu herkes biliyordur bi yatarsın ölü gibi kalkarsın. Bende de aynısı oldu zar zor kalktım. Bilgisayarı açtım yapamadığım soruların çözümlerine bakmak için ama tiktoka girdim ve çıkmadım. Kafayı yemelik durum cidden keşke eskiden çalışsaydım alışkanlığım olsaydı.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 3 SAAT

Conqueror

Yeni Fapstronot

12.GÜN

Selam dostlar, bugünki çalışmam çok da kötü sayılmaz. Yine de yetersiz. Ders çalışmak şu sıralar baya sıkıcı geliyor. Bi de yapamadığım soruları çok biriktirdim yük oluyorlar. Çözümlerini falan izlesem bile o kadar fazla ki çok uzun sürüyor. Tekrar disipline olmak lazım. Yarın çok çalışacağım!

ÇALIŞMA SÜRESİ: 6.5 SAAT

Conqueror

Yeni Fapstronot

15.GÜN

Selam dostlar, bugünki çalışmam fena değildi. Sabah biraz yapamadığım soruları tekrar ettim. Okulda bir miktar çalıştım. Eve gelince 2 saat civarı çalıştım. Akşam kampına gittim orda da yaklaşık 2 buçuk saat çalıştım. Kamptan gelince banyoya girecektim girmeden önce felaker kriz geldi ama öyle böyle değil. Başım falan ağrımaya başladı karşı koymak için tüm gücümü kullandım ve yendim. Alt taraf çıplak olunca sıkıntı oluyor genelde. Bi kere denemek amaçlı giyinik haldeyken 1.5 saat p*rn* izledim ve kalkmadı bile ama sonra tuvalete gittiğimde maalesef süreci bozmuştum.. Neyse artık böyle fantastik girişimler yapmaya gerek yok fakat aklıma şöyle bir şey var: Eyvallah tetikleyicilere bakmamaya çalışıyoruz uzak durmaya çalışıyoruz falan da sonsuza dek böyle mi sürecek? Eninde sonunda tetikleyicilerin olduğu ortama maruz kalıyoruz. Buna karşı koyabilmek için kendimizi tetikleyicilerin içinde eğitmemiz gerekmez mi? Bilmiyorum. Fikri olan yazsın. İyi akşamlar, başarılar.

ÇALIŞMA SÜRESİ: 8 SAAT

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6