Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hayatınızı Kökten Değiştirecek Olay!

lospolloshermanos

Ay Yolcusu
Vay be tesadüfen bu konuları araştırırken wattpad de bu konun karşıma çıkması bu forumu bulmama vesile oldu o gün bu gündür bu illetle savaşım sürüyor.

Ares

Yeni Fapstronot
Çok etkileyici bir yazı
Teşekkürler

Newman

Yeni Üye
On numara kavram ve motivasyon yazısı oldu benim için gerçekten emeğinize sağlık .

AktifAdam

Yeni Üye
2013 yılında yazmıştı sanırım öyle hatırlıyorum

Xo Xo

Yeni Üye
Yazıyı okuduktan sonda neverfap ı en iyi şekilde temsil edebilecek yazı olduğunu düşündüm aylarca relapseden sıkılıp buna artık alışan bırakma isteğini yitirmiş ama hayatını da bitiren birşey olduğunu bildiği için fap yapmayı bırakmayı bırakmıyor ve 3-4 günde bir relapseye düşüyor ama bu yazı bence bu döngüden çekip alabilir hatta forumun girişine koyalım bu yazıyı ahahah neyse iyi fapsız günler.
Bende aynı durumdayım maksimum üç günde relapse oluyorum şuan birinci günümü tamamladım yapmamak için kararlıyım umarım tekrar aynı leyi yaşamam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6