Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hedonist Birinin Günlüğü Nofap Plasebo Mu ? Pişmanlık Gelmiyor

hedonist

Ay Yolcusu
Öncelikle Yeni Forum Herkese Hayırlı Olsun Kendimi Tanıtayım 6Yıllık Pmo Bağımlısıyım , 18 Yaşında Üniversite 1. Sınıfım.
Daha Küçükken PMO İle tanışmadan önce Hayatım Mükemmeldi Diyebilirim . Sürekli Gülen Mutlu, Enerjik, Sosyal Biriydim.
Daha Sonraları Birşey oldu bana internet ile tanıştım ve asosyalliğin temelleri atıldı.
Artık Oyunlardan Başka Bişi Düşünmez Oldum . Şuan Eokula girip Geçmişe Baksam . Oyunların Zararlarını Notlarda Gösterebilirdim
Oyunlardan Sonra bir Arkdaşım sayesinde P**** İle Tanıştım...
Hani Derlerya Kimsenin Takmadığı Çocuk. Lise Yıllarım Tam Oyle geçmişti Yakışıklıydım Boyum Uzundu biraz zayıf olsamda yine istediğimde tavlardım(sanırım)
Ama Yoktu Ya Enerjim Yoktu Ya da O Kızın Yanına Gidip Konuşmak Sosyalleşmek İsteyen Bir Ben Yoktum. Malum Günde 4 -5 Kere Yaptıgımı Bilir Hatta Penisimin Yüzeyinde Soyulmalar Olmuştu ahh neyse...
Daha Sonraki Yıllarda Neverfap Akademi İle Tanıştım Sanırım Erkek İnce işlerin Videosunda . Başladım Araştırmaya Sürekli Okudum Okudum Ve Mal gibi Bunun Bir plasebo etkisi Olduğuna İnandırdım Kendimi Artık Farklı Konularda
Kendimi Değiştirmem Gerektiğini Anladım Hani Derlerya"Fake it till u make it" hayatımı böyle yaşamaya başladım . Önüme çıkan her kıza yürüyordum. 11.sınıf sonu gibi baya bi sevgilim olmuştu ama bir kız..
bir kız vardı ki benden 1 yaş büyük ve s/x konusunda çok tecrübeliydi. Ona Yürüyüp Tavlamıştım her şey tamamdı ama ben kızı sevemiyordum güzel gelmiyordu. öylesine bir kızdı. neden Anlatıyorum aşağıda...
Nofapa Neden Başlamam Gerektiğini Anlamamı sağlayan bu kızdı. Malum işi yapmak için arkdaşım ben ve 2 kız ev kiraladık . İçkiler içiliyordu ben hayatımda içmeyen biriydim ama bu hayat değişikliği kararımı aldıgımdan beri cool olcam diye sıgaray bıle baslamıstım.
Bazen kendime"ulan napıyorum ben ya" diyor devam ediyordum.
Önceden arkdaşlarla konustugumuzda ""olum yapmadan önce 1 - 2 asıl erken gelmessin"" ben de salak gibi 1-2 gün önce asılmıştım...
sonra odaya geçtiğimizde bişi olmuştu. aradığınız penise şuanda ulaşılamıyor...
Nofapın Plasebo etkisi olmadğını anlamıştım. Ama Hayır kıza kendimi özgüvenli biri olarak göstermiştim. bu yuzden bunun altından kalkmam gerekliydi .
Kıza "yanlış anlama ama daha güzel kızlarla beraber oldğum için diyip " mimiklerle umursamama işareti yapıp. ayrıldım... ben ayrıldım çünkü o benden bunu dediğim için her türlü ayrılcaktı. erken davrandım
Bu tecrübeyle nofapın plasebo etkisi olmadığını anlamış oldum.
Yaklaşık 2 Yıldır Bununla Mücadele Ediyorum ve Artık Bırakmak İstiyorum... Bu yüzden Yeni Site Şerefine Ve Yeni Bir Hayat için Bir Mezun Geliyor Beyler...

Hani Mezun Yazılarında Öncesi Sonrası Yaparlarya hani ben şimdiden başlayayım

Önceden Ben ;
Üşengeçtim
Göz Teması Kuramazdım
Sürekli Mutsuzdum
Takıntılıydım Çok Düşünürdüm
Oyun Bağımlısıydım
Akıcı Konuşamazdım
190-70 kiloydum kilo almak istiyordum.
Genel vucut bakımı yapmazdım(diş fırcalama vb.)
Yatağımı Toplamaz Direk Bilgisayar Başına Otururdum
Asosyaldim Başkalarından Beklerdim(kimsede çağırmazdı)
Çok Sessizdim.
18 Yıllık Hayatımda 2 Kitap Okumuştum(komik)
Sivilcelerim Vardı.
Hep Başkaları Beni Beğensin Diye Uğraşırdım
Çok Duygusaldım Her şeye ağlardım(utanmak yok yazıyom)
Ciddi Değildim.

Umarım ki Sonrasında Yukardaki Maddeler Değişir

*Her gün veya her hafta sonu 1 şarkı ve kısa özet geçip Paylaşım Yapıcağım Sağlıkla Kalın 13.11.2020​

Moderatörün son düzenlenenleri:

Loner

Yalnız Adam
Başarılar dostum

hedonist

Ay Yolcusu
1 Gün Tamam Verimlilik 10/6
Yatak Toplandı
Fitness Yapıldı
Ders Çalışıldı
K.Gelişim Videoları İzlendi
2 Yeni Kişi İle Tanışıldı
Yaşlıları Ziyaret Konuşma Yapıldı
Tanımdaklarıma Selam Verildi
1 Bölüm dizi İzlendi
k.Bakım Yapıldı
Kitap Okunup Yatılacak

None

Emekli Moderatör
Sürecinde başarılar

Bravo

Merkür Yolcusu
Allah yardımcın olsun.Başarılar

Murdoc

Ay Yolcusu
Sürecinde başarılar, takipteyiz.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Beğendim net hedefler, yapıldı yapıldı demek insanı mutlu ediyordur. Başarılar dilerim

Targetlock

Deneyimli Üye
Sosyalleşmek için STK lara gönüllü olabilirsin. Hem faydalı bir iş yaptığından varoluşsal tatmin sağar hem de sosyalleşirsin.
Gönüllülük esaslı işlerde emeğinin karşılığı olarak yükselebilir ve sorumluluk alanını geliştirebilirsin. Bu şekilde çalışmanın sonuçlarını net bir şekilde görmüş olursun. Kendini ve ekibini kontrol edebilme belki de liderlik edebilme ve takım çalışması , takıma ait olma duygun da gelişir.
Bu yükselme işinin tüm dinamiklerini çöz ve gerekirse süreçlerini yazılı şekilde not et. Özel şirkette çalışmaya gelince işler böyle yürümez. Çıkar vardır ortada. Yükselme ve takım çalışmasının dinamiklerini iyi öğrenirsen ileride mobbing veya başka zorbalıklara karşı öngörün gelişir.

Tüm bunların yanında 2 kişi kişi ile tanış 3 kişiye selam ver gibi gerekli gördüğün her şeyi otomatik olarak içinde barındıracak bir durumdur.
Sosyal konularda 2 kişi ile tanış 3 kişi ile tokalaş kısmı zaten doğal süreciyle akmalıdır. Tüm bunları işte bu tarz çalışmalarla yapabilirsin. İşin sosyal kısmına değindim ama varoluşsal tatmin duygusu daha güzel. Keşfet ve sorumluluk al diyebilirim sadece. Günlüğüne bakacağım. Takip listeme aldım.

hedonist

Ay Yolcusu
normalde 7.gunde rapor vericektim lakin bugun offf...
3. gun bitti cok zorluydu evde tek kalma ihtimali olur olmaz. beynimde yap bir sey olmaz bea telkinleri ucusuyordu. kendime yaptiktan sonraki ruh halimi hatirlattim atlattim.

spor yapildi
2 yeni kisiyle tanisildi
ders yapildi
dizi izlendi
yatak toplandi
k.bakim aliskanligi kazaniliyor
tanimadiklarima selam verildi
sosyal medya kapatildi

gunun sarkisi .

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Dostum yazını okudum yaşam koşullarımız benziyor. İnşallah başarılı olursun sürecinde.

hedonist

Ay Yolcusu
7. gun relaps :( aklim surekli bana eninde sonunda yapicaksin ha bu gun yapmissin ha 90 gun sonra diye telkinledi off evde tek kalincada kacinilmaz son kurtulmam gerek artik :(

AR474

Yeni Üye
bu pmo hakketen adamın hayatını karartıyo beyler.bende 3 defadır bozuyorum süreci 15 li 20 li günlerde.bıraktığım zamn erken kalkma ,düzen,yeni bişeylerle uğraşmak için heves geliyo mesela elektronikle uğraşırım amatör olarak ..lakin relsp olunca tüm bunlar gidiyo sil baştan .sabah kalkamama zombi gibi dolaşşma sinirlilik vs vs bir sürü sıkıntı.şuan 3 gündeyim umrarım bu sefer kurtulurum/kurtuluruz bu illettten..

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Dostum hikâyeni yeni okudum ve aklımdan biran "bu hikaye nerden tanıdık geliyor?" diye bi dusundum ne yalan söyleyeyim 1 yıl önceki halimin bir kopyasının sanki. Relapse olmuşsun, boşuna üzülme derim.Ben başlarda 10 günden fazla çıkamayan biriydim. Sonra bir anda teknolojik alet edevat ne varsa uzaklastirdim kendimden ve 2 haftalık süreç görmemiş adam bir anda 100 günlük süreç yaptı .Neyse çok uzattım toparlan ve yeniden başla .Forumdaki taşınan yazıları oku onlar sana yol gösterecektir ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6