Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hepinizi Seviyorum

bibakiyimdedim

Yeni Üye
Arkadaşlar bu yeni siteye yeni geçtiğimiz zamanı hatırlıyorum o zaman kayıt olmuştum lakin o zamandan beri aktif değilim. Geçen sürede çok sıkıntılı zamanlar geçirdim, çok şey yaşadım, bağımlılık ile alakasız çoğu. Acayip şeyler oldu onlara girmek istemiyorum, hala kimi zaman azalsa kimi zaman artsa da sonuçta bağımlıyım. Ona bile değinmek istemiyorum. Değinmek istediğim konu:
Dünya ve özellikle çevremde gördüğüm insanlar daha da hayvanlaşırken (insana mahsus üstün hasletlere sahip olmak yerine hayvani bir tarzda sadece zahmetsiz ve pis bir şekilde ani zevklerle uyu(ş)mak istemek) ve bağımlı olmak daha da normalleşirken, şurada bir avuç insan insan olmaya-normal bir şekilde yaşamaya çalışıyoruz. 80 milyonun arasında belki de 20 milyon bağımlı içerisinde şu kadar insanız. Mümkündür ki bir pis alışkanlığı bırakan kişi hiç bulaşmayana göre kat ve kat bilinçlidir, hayatın özünü daha iyi anlamıştır, daha "derin"dir ve daha çalışkan ve farkındadır. Hiçbirimiz başaramasak bile bu yola niyet etmemiz yeterlidir. Hepinizi amacı için ve "anormal" olduğu için içtenlikle seviyorum, tebrik ediyorum.Temiz bir hayatta görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

Sevgilerim ve saygılarımla
bibakiyimdedim

Sizin için:

Hala kapıyı-hayalde yaşamayı atlayamayan ben için:

90 günü bir türlü geçemedim
Ruhum çürüdü dayanamadım
Hayaller kurdum başaramadım
Vurmayın yüzüme kardaşlar
Ben bağımlıyım
Millet mezun olmuş ben rebootdayım

Flatline dan indim aşağı
Relapse tehlikesi yakınlı
Aman yardım edin
Ben bağımlıyam

83. günde dayanamadım
Pişmanlık ağacına astılar beni
Ölmeden mezara koydular beni
Ben bağımlıyam

Herakles

Merkür Yolcusu
Ben de bu siteye ekim 2020 civarı kayıt oldum. O günden bu yana hep başarısız süreçlerim oldu ve siteye çok aktif girmedim. Bundan sonra burdayım, her gün düzenli olarak yazıyorum, günlüğümü takip etmeni tavsiye ederim.

Hepimizin bir gün temiz hayata ulaşması dileğiyle.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Benim içimdeki en büyük ukte, keşke neverfap'ı bir kaç yıl önceden bilseydim. 48.gündeyim ve kafamda pmo'yu bitirdim.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Dünyaya yeniden geldin yani??
Bu bağımlılıktan kurtarmak istiyordum, acıkcası bu kadar zararlı olduğunu bilmiyordum. Sürekli halsizlik, durgunluk, isteksizlik hatta en son zamanlarda ereksiyon sorunu yaşıyordum şimdi olayı kafamda bitirdim şükür gayet iyiyim. :)

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
Arkadaşlar bu yeni siteye yeni geçtiğimiz zamanı hatırlıyorum o zaman kayıt olmuştum lakin o zamandan beri aktif değilim. Geçen sürede çok sıkıntılı zamanlar geçirdim, çok şey yaşadım, bağımlılık ile alakasız çoğu. Acayip şeyler oldu onlara girmek istemiyorum, hala kimi zaman azalsa kimi zaman artsa da sonuçta bağımlıyım. Ona bile değinmek istemiyorum. Değinmek istediğim konu:
Dünya ve özellikle çevremde gördüğüm insanlar daha da hayvanlaşırken (insana mahsus üstün hasletlere sahip olmak yerine hayvani bir tarzda sadece zahmetsiz ve pis bir şekilde ani zevklerle uyu(ş)mak istemek) ve bağımlı olmak daha da normalleşirken, şurada bir avuç insan insan olmaya-normal bir şekilde yaşamaya çalışıyoruz. 80 milyonun arasında belki de 20 milyon bağımlı içerisinde şu kadar insanız. Mümkündür ki bir pis alışkanlığı bırakan kişi hiç bulaşmayana göre kat ve kat bilinçlidir, hayatın özünü daha iyi anlamıştır, daha "derin"dir ve daha çalışkan ve farkındadır. Hiçbirimiz başaramasak bile bu yola niyet etmemiz yeterlidir. Hepinizi amacı için ve "anormal" olduğu için içtenlikle seviyorum, tebrik ediyorum.Temiz bir hayatta görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

Sevgilerim ve saygılarımla
bibakiyimdedim

Sizin için:

Hala kapıyı-hayalde yaşamayı atlayamayan ben için:

90 günü bir türlü geçemedim
Ruhum çürüdü dayanamadım
Hayaller kurdum başaramadım
Ben bağımlıyım

Flatline dan indim aşağı
Relapse tehlikesi yakınlı
Aman yardım edin
Ben bağımlıyam

83. günde dayanamadım
Pişmanlık ağacına astılar beni
Ölmeden mezara koydular beni
Ben bağımlıyam
Olaya olumlu yönden bakabilmen çok iyi. Fap bağımlılığından kurtulmak için çabalıyoruz ve bu süreçte gelişiyoruz, öğreniyoruz. Bağımlılıkların temelini anlayıp fap dışında şeker, sosyal medya gibi şeyleri de bırakıyoruz. Bilinçli olmak güzel.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6