Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hepsi Gerçekmiş ( 100. Gün Editi )

Michael Scott

Emekli Moderatör
Orijinal Yazar:
Tarih: Ağustos 26, 2016, 04:20:38
GÖNDERİ

Arkadaşlar Beni çogunuz tanıyorsunuz. Sitenin kuruluşundan bu yana buralardaydım.
Bugün itibariyle nofap 100. günüme girdim.(Edit alt tarafta ) Hepinizin bu hedefime ulaşmamda bir payı var.
Özellikle ya teşekkür ediyorum.

20.GÜN
Nofap sürecinde 20 .günden itibaren superpowers denilen moda girmeye başladım . "Başarı Hikayeleri" bölümüne konu açabilmek hep hayalimdi.
Bu vesile ile sizlere 20. günden sonra Yaşadığım değişiklikleri başlık başlık anlatacağım. Sonrada süreçte bana yardımı dokunan şeylerden bahsedeceğim.
Ses
Normalde sesim az çıkar. Konuşunca insanlar beni duymaz ve bende söylediklerimi tekrarlamak zorunda kalırdım.
Son 10 gündür normal tonla da konuşsam insanlar hemen kulak kesiliyorlar. Hatta sınıfta bir önde oturan öndeki arkadaşıma normal tonla bir şey söyledim
Bi baktım herkes bana bakıyor. Önlerde oturanlar bile arkalarını dönüp bana baktılar. (sınıfa hitaben konuşuyorum sandılar )
Önceden kendi kendime şarkı söylerken makam yapamazdım .Yapmaya çalışınca detone olurdum .Şimdi bir şarkıyı söyleyince detone olmuyorum.
Bu bence nofapın insanlara kaliteli ses sağladığının kanıtıdır.
Son 5 gün için bu etkinin daha da arttığını gözlemledim.

Sosyal Fobi
Bu konuda ki değişimi şöyle anlatabilirim. 20 30 gün evvel değil espri yapmaya çalışmak toplum önünde konuşamazdım . Yaklaşık 1 hafta önce gittiğim kursta arkamda oturan kıza espri yaptım Ve onların gülmesi yada tepkileri benim için önemli değildi. Söylemek istedim ve sonucunu düşünmeden ağzımdan çıkıverdi. Başka bir ortamda 2 arkadaşıma bir şey anlattım . Bir tepki vermediler. Birbirlerine baktılar. Bende onların bu tepkilerini izlerken bir rahatsızlık duymadım . Eskiden olsa hemen utanırdım kendime kızardım niye anlatıyorsun beğenmediler vs. derdim. Ama o an bu durum bana bir rahatsızlık vermedi. Arkadaş ortamlarında gerekli olmadığı zaman hiç konuşmayan ben şimdi sohbeti başlatabiliyorum. Hatta insanları yönlendirme yeteneğine sahip olduğumu yıllar sonra fark ettim.

Kızlar
En çok merak ettiğiniz meselenin bu olduğunu biliyorum ama sürecinize zarar vermemek için çok detayına inmeyeceğim
;D

Kızlar dik dik bakıyorlar arkadaşlar. Mesela ben yanından geçerken göz temasını kesmeden beni izleyen birisi . Aynı kız bomboş sınıfta geldi bir arkama oturdu. Bunda ne var ki diyebilirsiniz ama biz nasıl güzel bir kız görsek yanına gitmek istiyoruz aynı etki kızlarda bu şekilde var tahmin ediyorum. 1 hafta kadar önce çarşıda yürürken yol kenarındaki bankta oturan kız bana bir dakika bakar mısın dedi. Anket vs. yoktu . Ama ben alışkanlıktan (anket yapacak diye düşündüm direk) yok sağ olun işareti yapıp devam ettim. Sonra biraz pişman oldum tabi.

Arkadaşlar benim kızlarla ilgili en büyük sıkıntım şuydu. Evlenilecek birisini bulsam bile nasıl onu uzun süre kendime bağlayacağım diye düşünürdüm. Çünkü sıkıcı bir yaşam sürdüğüm için onlarda sıkılacak benden soğuyacaklardı. Şuan bu problemle alakalı kendime olan güvenim 2 katına çıktı diyebilirim çünkü sesim düzeldi , muhabbetim düzeldi . Postürüm düzeldi. Davranmak istediğim gibi davranıyorum.

40.GÜN EDİTİ
Arkadaşlar yeni merdivenler çıkıp yükseldikçe manzara değişiyor
:)
Normalde bir topluluk ortasında bi'şeyden söz edilirken ben konuştuğum sırada başkası konuşursa nazar direk ona döner beni unuturlar benimde lafım yarın kalırdı. Şimdi o nazarın döndüğü kişi ben oldum. İnsanlar çevremde toplanıyorlar. Bana karşı bir güven hissi oluşmaya başladı.
Özendiğim insanların özendiğim yönlerinde en az onlar kadar yetenekli olduğumu fark ediyorum. Son zamanlarında hayaller kurarken kafamın içinden bende yapabilirim fısıltıları geliyor. Din ile aramda oldukça düzeldi. Sürekli bir şeylerle meşgulum . Son 5 gündür çarşıya iniyorum ve hepsinde halletmem gereken bir şeyler oluyor. Eskiden tüm vaktim evde geçerdi. pmo asosyalliği desteklerken nofap ise sosyal bir yaşama taban oluyor. Daha ne kadar çıkabilirim bilmiyorum. 40. merdiven bile beni tatmin ediyor halbuki daha yolun yarısına gelemedik. Asla vazgeçmeyin bana da dua edin.
Beyler otobüse bindiğinde inecek var diye bağırmaya korkan çekinen ben bugün dolu minübüste şoförle muhatap oldum hiçbir anksiyete hissetmeden

60.GÜN EDİTİ
Şimdi beyler anlatacaklarıma inanmayabilirsiniz. Dün yaşadığım bir şeyden bahsedeceğim. bir ortama girdim ortamda spor yapmış kızlar vardı. bi'şeyle uğraşıyordum döndüm bir baktım kızın biri bana bakıyor. normalde imkansız bana bakmaz. 2 dakika sonra tekrar göz göze geldik ama bana bakan oydu ben o bakınca ona baktım. bir garip oldum tabi. Sonra oradan çıkarken çıkış kısmında 2 kız oturuyordu bir tanesi orda görevli, yaklaştığımı görünce bana baktı ama normal bakış değil beyler direk gözlerimin içine bakıyor eridim resmen. kız 10 üzerinden 9 . bendende büyük 3, 4 yaş.
eğer sitenin müdavimlerinden iseniz biliyorsunuzdur 2 gün önce az daha bozuyordum . çok fena hislerim kabarmıştı. acil durum sohbetine yazdım oradaki arkadaşlar rahattılar sağ olsunlar. işte yukarda yazdığım extrasuperpower ın o günün akşamı olan rüyalanmama olayıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Akşam azgın vaziyette yattım. Sonra rüya görmeye başladım rüyayı hatırlamıyorum ama rüyamda tam boşalmak üzereyim bilinç altım devreye girdi. Tüm nofap geçmişim o boşalma hissiyle savaşıyor : ) süreci bozmamam lazım ,sıfırlamak istemiyorum. Nofap yavaş yavaş beni ele geçirdi. sonra uyandım baktım bir ağrı var. ıslaklık yok. bilmiyorum yaşadınız mı ama mastürbasyon sonunda bir an vardır o an gelince artık titreme başlar ve kesin boşalırsınız. ben eskiden denemiştim o an geldiğinde titreme başlamadan kendimi sıkmıştım ve boşalmayı engellemiştim. sonucunda müthiş bir ağrı olmuştu ama boşalmamıştım. işte uykuda da bilinç altım devreye girip kendini sıkmış ve o aynı müthiş ağrıyla uyandım. Tabi testesteronum tavan yapmıştı üstüne üstelik rüyalanmadım da . şu an kendimi bu adam gibi hissediyorum
s-8c3af7976ab34792cac9146fa56bd0c99bdfa1ff.webp

100. GÜN EDİTİ
Arkadaşlar hani filmlerde görürsünüz iki karakter birisi iyi birisi kötü yıllarca savaşırlar. ve en sonunda birisi galip geldiğinde hayatta kalan değişik bir üzüntü hisseder. Artık yaşamında bir boşluk vardır çünkü. Şu 2 gündür aynen öyle hissediyorum. 8 SENEDİR bağımlıydım. ve artık bağımlılığımı yendim . Ve artık hayatımdaki kötülükler olumsuz şeyler için suçlayacağım kötü bir kurt adam yok . Ben varım. Ve bu olumsuzluklarla savaşmaktan kaçmak için istimal edebileceğim bir pmo da yok artık. Gerçekten karakterimin şekillendiğini değiştiğini hissediyorum. Sanki çok önce olması gereken şeyler artık birden hızlıca oluyorlar.
En büyük değişim konuşma isteği. Eskiden insanlarla konuşmazdım. Tipik bir asosyal olarak konuşma isteği duymaz gereksiz görürdüm. Fakat şimdi durakta bir kızla otobüs beklerken konuşmamak için zor tutuyorum kendimi. İnsanlara kendi duygularımdan hissiyatlarımdan bahsetmek kendi iç dünyamı göstermek istiyorum. Sanırım artık utandığım yada sakladığım bir şeyler olmadığı için böyle bir dışa vurum oluştu.
Elektrikle alakası olan arkadaşlar anlayacaktır sanki belimin altına harici güç kaynağı bağlamış gibi geziyorum ortalıkta. Bazen sabah çıkıp akşam 11 de eve geliyorum ve bunu art arda 4 gün yapıyorum. Hayatım ilerliyor ben ilerliyorum. İnsanlarla aram düzeliyor. Artık put gibi soğuk soğuk durmuyorum çünkü. Ve içimde bir his var. Son iki gündür beni aşırı rahatsız ediyor. Birileri ile beraber olmak (cinsel değil kesinlikle) muhabbet etmek . Sevilmek hoşlanılmak ... çünkü biliyorum olabilir. Kendimde o potansiyeli görüyorum neden olmasın ki diyorum

jacksparrow

Venüs Yolcusu
Aynen bende geliyorum. Paylaştığın için teşekkür ederim

Fappings

Yeni Fapstronot
Merak ettiğim nokta cinselliği hayatının neresinde görüyorsun? Çünkü önceleri hayatımdaki cinselliği mastürbasyon olarak tanımlardım. Şu an ise bu kavram hiçbir şey ifade etmiyor bu da içimde küçük bir boşluk oluşturuyor.

colonel

Ay Yolcusu
Witcher müziğiyle beraber okudum. Çok güzel yazı olmuş dostum :) Ben de 125. günde relaps olmuş biri olarak tıpkı bunları yaşadım ve 8 aydır nofap yapmıyordum yeniden başladım 6. günüm tabi eskiden yapmış olduğum için şimdilerde hiç zorlanmıyorum ve kendimi meşgul tutuyorum. Tebrikler bu arada!

root

Jüpiter Yolcusu
Bu yazı bana zamanında çok ciddi motivasyon sağlamıştı hatta bahsettiği gibi bende kendimi sıkıp rüyaşanmayı engellemiştim ve dün akşamda tam rüyalanacakken kendimi sıktım ve durdurdum yine de biraz rüyalanmıştım tabii süreç güzel gidiyor 20. Gündeyim

asdf1234

Mezun
Tıkırında giden güzel bir yazı olmuş. Tebrik ederim dostum

L

Lokma

Misafir
Herkes böyle hikayeler anlatıyor ama inandırıcı gelmiyor benim sesim zaten hep çok çıkar utanmam çekinmem bu yüzden nofap bana bir şey katmaz diye düşünüyorum denemek için bugün başlıyorum

tıpçı

Yeni Fapstronot
1.günüm hadi inşallah 90 gün ve daha fazlası .d

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Özgüven konusunda aslında abartı değil değişim baya bir geliyor ama kesin bir şekilde bunu atlatmak isteyen yardım almak zorunda

Mavimsi

Ay Yolcusu
benim 96 günlük sürecim olmuştu bu süreçte 20. günde neysem 96. günde da oydu. sebebi ne olabilir ? göz teması yine zayıftı okudugumu iyi anlıyamıyordum. özgüven düşük oranda artmıştı.

None

Emekli Moderatör
benim 96 günlük sürecim olmuştu bu süreçte 20. günde neysem 96. günde da oydu. sebebi ne olabilir ? göz teması yine zayıftı okudugumu iyi anlıyamıyordum. özgüven düşük oranda artmıştı.
Bağımlılık süren fazladır,daha ağır bağımlı olmuşsundur,sürecini yeterince dolu geçirememişsindir birçok faktör etkili olabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6