Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Her Gecenin Sabahı?

JustDoİt

Ay Yolcusu
Var mı? Ben mi gözlerimi kapatıyorum o mu benden kaçıyor? Yıllardır 1 2 günlük yaşadığım özgüven ve mutluluk dışı bir güneş ışığı göremedim. Doğru ya, 16 yıldır yeryüzünde adımlıyorum ve elde tutulur güzel bir dönemim yok. Çocukluğum bile, ne yaşadım ben? Yaşamam bir sorun mu? Hiçbir zaman normal bir insan gibi olamayacak mıyım? İnsanlar neden benden kaçıyor? Neden maskülen olamıyorum? Hızlı konuşup susmayı bilmiyorum? Gözyaşlarımın çığlığı dağları yıkıyor ama ağzımdan bir nefes çıkmıyor. İyi hatırlattınız ben bayadır ağlamıyorum da zaten, ya gözyaşım tükendi ya da asıl ağlamak gözde değil insanın ruhunda oluyor. Her gecenin sabahı.. güneş doğuyor ben ölüyorum, cesedim sürüklenerek hiç güvenmediğim insanların arasına sokuluyor. Onlarda arkadaşım değil zaten tanıdıklarım, daha ötesine geçemiyorum. Arada gibiyim, o gecenin sabahıyla arada. Elle tutulur bir derdim yok GİBİ, elle tutulur bir derdin yokken mutsuz olmak, ağır depresyonda olmak nasıl kötü bilir misin?

Bana bir kaç dert söyle, para mı? Evet yok ama dert etmiyorum. Tip mi? Gayet yakışıklıyım. Aşk mı? HİSSETMİYORUM. Güzel gözlü bir kız aldı gitti hislerimi vermiyor 1 yıldır, onu da sevemiyorum. Okul? Sınava son hafta az çalışır güzel notlarımı alır geçerim. Kafam basıyor ama hedefim okul değil. Aile? Babamdan hiç sevgi alaka görmedim, zamanında çok ağladım ama artık umurumda değil, dert etmiyorum. Sorun ne?

Sorun gecede mi? Sabahı göstermediği için, yoksa sabahta mı? Gelmediği için. SORUN BENİM. Ben, Ben, Ben ve Ben.. böyledir herhalde. İnsanlar beni sevmiyor, az bir şey ilgi hissettiğimde coşuyor ve her şeyi batırıyorum. O tüyü sürekli diken çocuk gibiyim. Herkesin yaptığını yapıyorum ve sorun ben oluyorum. Neden? Oğlum neden bir kere istediğim olmuyor lan? Neden Allah'ım neden??? Sana isyan edilmez sadece soru bu neden? Ne yaparsam yapayım neden olmuyor? iyi yada kötü fark etmez olmuyor. Karma neden hep beni buluyor? İnsanlar kardeşinin kanını içecek seviyeye gelmiş ve onların yaptıkları kötülükler onlara geri gelmiyor. Hep ezik gibiyim, tam tersini yansıttığımı bilsem de. Her gecenin sabahı dostum, bana o yok işte. Ben kanlar içinde kafamı duvarlara vururken bana doğan ışık telefona gelen fatura sms'i.

Bu yazı iyi bir psikolojiyle yazılmadı bunu biliyorsunuz, belki neverfap sitesinde hiç böyle bir yazı olmamıştı. Evet evet, daha yenide yazısının güzelliğini göstermeye çalıştı bu çocuk şaka gibi. Silmiyorum bu kısmı da. Sizin bazılarınız kazanan taraf ve benim gibiler kazananları yükseltmek için varlar. En iyisi olma savaşım burda bitiyor (bitmeyecek, en ufak bir şeyde en iyisiyim diye gezinip bir gece çöküp yine böyle bir yazı yazacağım, bu yazı gibi..) yenilgiyi kabulleniyorum. Ben bittim. Her gecenin sabahı BANA YOK.

İyi geceler :)

Westunion

Yeni Üye
Dostum hayatın merkezine başkalarını değil kendini koy FEMİNEN duygulardan vaz geç erkek güçlü olmak zorunda ve sürekli savaş mücadelesi vermesi gerekir kısaca çok sevdiğim bir Rapçinin sözü DUYGUSAL OLMAYA GEREK YOK
(Sansar Salvo)

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Yaşamak umutlarına/ umutlarımıza karşı borcun/borcumuzdur
Dikenler üzerinde yürümek
İstemediğimiz/istemediğin zorunluluk olsa da
Bir hafiflikte ölmemeli
Çelikleşmiş umutlarımız.
Akşam erken inse de yaşama