Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Her Şey Nofap Değil!

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Süreçlerinizi takıntı haline getirmeyin. NoFap yapmadan önce daha mutluydu birçoğunuz. Olayı saplantı haline getirenleriniz var. Bir zamanlar ben de yaptığım için sizlere sesleniyorum.

Lütfen süreci kafanıza takmayın.(Takıntı, saplantı olarak.)
Her şeyiniz NoFap olmasın. Hayatla ilgilenin.

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Önemli olan hayatımız. NoFap sadece bir takviye, bir destek. Sürecin başında ve hatta uzun bir zaman hepimiz aşırı takıntı yaptık bu konuyu. Ama yaşayınca görüyorsunuz dostlar fap işin en ufak boyutu, sadece bizi geriye çeken bir engel. Hayat daha uzun, daha büyük, daha yorucu. NoFap sadece bizi olmamız gereken hale sokuyor. Dostumun da dediği gibi hayata odaklanın, hayata odaklı yaşayın. Zaten fap yapasınız pek gelmiyor.

Lazkopat

Emektar Üye
Süreçlerinizi takıntı haline getirmeyin. NoFap yapmadan önce daha mutluydu birçoğunuz. Olayı saplantı haline getirenleriniz var. Bir zamanlar ben de yaptığım için sizlere sesleniyorum.

Lütfen süreci kafanıza takmayın.(Takıntı, saplantı olarak.)
Her şeyiniz NoFap olmasın. Hayatla ilgilenin.
Bir neverfap yazsınıda görmüştüm. Kendinize sakatmışsınız ve ayakta durmak için bir değneğe ihtiyacınız varmış gibi davranmayı bırakın. Yani her şey nofap değil. Bir diğer benzetme de. Ezik insanlar hayatının düzelmesini neverfape bağlıyor gibi bir şeydi. Cidden bunu yapmamak gerek.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Bir neverfap yazsınıda görmüştüm. Kendinize sakatmışsınız ve ayakta durmak için bir değneğe ihtiyacınız varmış gibi davranmayı bırakın. Yani her şey nofap değil. Bir diğer benzetme de. Ezik insanlar hayatının düzelmesini neverfape bağlıyor gibi bir şeydi. Cidden bunu yapmamak gerek.
Dediğin gibi düşünen bir sürü insan var. Biz sakat değiliz. Sadece zihnimizi geride tutan bir hastalıkla mücadele ediyoruz. Konu zihin olunca her şey değişiyor. Saplantı haline getirince eskisinden daha beter oluyorsun. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6