Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Her Şeye En Baştan...

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
Daha önce başıma geldiğinde ortamımı değiştirmiştim, ortak arkadaş sayısını da azaltınca 3-4 ay içinde hayat akışında uzaklaşıyor insan. Diğer bir açıdan bunu faydana kullanabilirsin, mesela onun seni yeniden gördüğünde çok daha iyi bir halde gördüğünü hayal ederek motivasyon kazanabilirsin. İkincisi genelde red pill felsefesinde çok yaygın.
eyvallah kardeşim. beraber ders çalışıyorduk hala dcde beraber ders çalışıyoruz. konuşmuyoruz ama ders çalıştıgını görüyorum. sınavdan sonra çıkmayı düşünüyorum dcden. o zaman onu görmezsem zamanla unutabilirim.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 28 : sınava çok az kaldı süreç sonunda bitiyor. mutluluk ve biraz stres var. nerdeyse 1 yıldır kpss çalışıyorum, saçlarım döküldü stresten :D

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 30 : çok stresli olmaya başladım sınav yaklaştıkça umarım sınav anında olmaz. süreç güzel gidiyo zorlanmadım pek. sevgili olayı olmasaydı her şey daha güzel olabilirdi ama bunun da yaşanması gerekiyormuş. saglıklı bir şekilde ayrıldık ama onu hala çok seviyorum onunda beni çok sevdiğini biliyorum ama kavuşamıyoruz. Arkadaşlar dua edin de kavuşalım. sevipte ayrılmak çok zor çok koyuyor insana...

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 33 : sınav pek iyi geçmedi. biraz onun üzüntüsünü yaşadım ama geçti olan oldu artık düşünmüyorum. şimdi almanca ögrenmeye başladım lisede biraz görmüştüm. b2 seviyesine kadar gelip hemşire olarak almanyaya gitmek hedefim.en kısa sürede yapmaya çalışacagım. bakalım neler olacak.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 34: her şey güzel gidiyor. bazı olaylar yaşasam da kendimi strese sokmuyorum, zamanımı güzel bir şekilde geçirmeye çalışıyorum.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 36: her şey güzel gidiyor. eski sevgilimle tekrardan barıştık. şimdilik iyi gidiyor. birisini veya her hangi bir şeyi hayatının merkezine almamayı ögrendim. hayatının merkezinde sadece kendin olacak. hayatının merkezine başka şeyleri koyunca onlar gidince çok zarar görüyorsun.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
GÜN 37 : hayatımda pek iyi şeyler olmuyor ama her şeye rağmen ayaktayım. aşacagım bu zor süreçleri...

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 40: sevgilimden ayrılmama ragmen hala onu unutamıyorum. arada konuşuyoruz ama eskisi gibi degiliz. unutmaya çalıştıkça tekrardan aklıma geliyor... öyle geçiyor günler. kpss sonucunu bekliyorum günde 1 saate yakın almanca çalışıyorum. onun dışında roman okuyorum ayrıca günde 1.5 saat agırlık antremanı yapıyorum..

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 43: süreç iyi gidiyor. skolyoz oldgm için fizyoterapiste başladım. her gün ona gidiyorm ve spora gidiyorm günde 1.5 saat.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 46: pazar gününü de yazıyorum :D her şey güzel gidiyor .21 inde sınav sonuçları açıklanacak inşallah atanacak kadar puan alırım. spora devam ediyorum 77 kilo oldum.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
gün 0: ne olduysa beynime yenildim ve relaps oldum... :( çok üzgünüm fakat yapacak bir şey yok. uzun zamandır 46 günü görmemiştim. bu süreçte baya şeyler ögrendim. 2023 e mezun olarak gireceğim pes etmek yok.

Bay Obsesif

Mezun
gün 0: ne olduysa beynime yenildim ve relaps oldum... :( çok üzgünüm fakat yapacak bir şey yok. uzun zamandır 46 günü görmemiştim. bu süreçte baya şeyler ögrendim. 2023 e mezun olarak gireceğim pes etmek yok.
Günlüğünü takip ediyordum bozmana üzüldüm sanırım kpss sonrası rehavete kapıldın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6