Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Herşey kötüye gidiyor

Haggard

Merkür Yolcusu
İlk 2 denemesi başarısız olan adamım ben
Bu işe girerken başarıcam dedim ve iki kere yenildim.
İlk denemem 10 gündü bir anlık dalgınlıkla süreç çöpe gitti 10 günden sıfıra düşmek bana baya kötü etkisi olmuştu
Dün 9.güne geçmiştim iyi sayılırdı yine ama şiddetli baş ağrısı çekiyordum başım zonkluyordu ve taşak ağrısı da çekilmez olmuştu bu baş ağrısı yaşamayan bilemez
Aslında 8 günde kasılmalar başlamıştı yine sabrettim ama artık dayanamadık arkadaş pat yaptım sonra sigara yaktım bir nebze iyi gelmişti enerji bulmuştum soğuk duşa girdim ve rahatlamıştım ama sonuç yine yenildik ilerleyen saatlerde durumun farkına vardım dokuzdan yine sıfıra düşmüştüm halbuki benim yılbaşına kadar 1 ay yakın olur değişimi görüp motive olurum diyordum ama olmadı başaramadık.
Şuan bile hafif kasılma hissediyorum bu beni yoruyor zaten son 2 gündür hiçbirşey yapamadım bunları yapamadık diye özsaygımıda yitirdim baya bir kötü hissediyorum anlıycağınız
Yine aynı günlere gelip kasılmadan dayanamayıp yine bozmak beni korkutuyor arkadaşlar.

Bu yazıyı belki silerim ilerleyen zamanlarda, böyle aciz çaresiz görünmek hoşuma gitmiyor :(

L

Lokma

Misafir
Ben 30 40 kere relapse yapmışımdır
Büyük zaferler küçük mağlubiyetlerle beslenir.

N

neurosoft

Misafir
İlk 2 denemesi başarısız olan adamım ben
Bu işe girerken başarıcam dedim ve iki kere yenildim.
İlk denemem 10 gündü bir anlık dalgınlıkla süreç çöpe gitti 10 günden sıfıra düşmek bana baya kötü etkisi olmuştu
Dün 9.güne geçmiştim iyi sayılırdı yine ama şiddetli baş ağrısı çekiyordum başım zonkluyordu ve taşak ağrısı da çekilmez olmuştu bu baş ağrısı yaşamayan bilemez
Aslında 8 günde kasılmalar başlamıştı yine sabrettim ama artık dayanamadık arkadaş pat yaptım sonra sigara yaktım bir nebze iyi gelmişti enerji bulmuştum soğuk duşa girdim ve rahatlamıştım ama sonuç yine yenildik ilerleyen saatlerde durumun farkına vardım dokuzdan yine sıfıra düşmüştüm halbuki benim yılbaşına kadar 1 ay yakın olur değişimi görüp motive olurum diyordum ama olmadı başaramadık.
Şuan bile hafif kasılma hissediyorum bu beni yoruyor zaten son 2 gündür hiçbirşey yapamadım bunları yapamadık diye özsaygımıda yitirdim baya bir kötü hissediyorum anlıycağınız
Yine aynı günlere gelip kasılmadan dayanamayıp yine bozmak beni korkutuyor arkadaşlar.

Bu yazıyı belki silerim ilerleyen zamanlarda, böyle aciz çaresiz görünmek hoşuma gitmiyor :(
Abi öncelikle şunu bil ki sen bu foruma bile ihtiyaç duymayacak bir iradeye sahipsin. Ama irade kas gibidir. Kullanıldıkça gelişir. Kullanmadığında köreltirsin. Aklına sürekli şu gündeydim bozdum. Şu güne gelirsem iyi olur. Falan gibi boş mevzuları getirme. Gerçekçi bir hedef belirle. Kalkıp ben nofap yapıp Bill gates olacağım. Herkes birden bana aşık olacak deme. Böyle bir şey olsaydı. Bu insanlar sabahın köründe kalkıp kendini gerçekleştirmek için çalışmazlardı. De ki ben enerjimi yanlış kullanıyorum. Biliyorum Fap yapmak zevk veriyor beni uyuşturuyor ama ben kısa vadede enerjimi haz için tüketen ve beni uzun vadede ulaşmak istediğim yere giden yollardan saptıran işleri yaparsam her saniyesinin kıymetli olduğu milyarlarca lira döksem gene bir saniyesini alamayacağım bir zamanımın büyük bir kısmını çöpe atacağım. Halbuki enerjimi başlamaya sürekli üşendiğim ama hep aklımın bir köşesinde yapsam dediğim işler için aktivatör olarak kullanarak planlı bir şekilde kişisel gelişimime kanalize edersem kısa vadede enerjim çekilmiş biri olmaktansa uzun vadede yaptıklarından ürettiklerinden dolayı mutlu, iletişimi yüksek, planlı, enerjik bir Kendim V2.0 olabilirim. Sağlıcakla kal abi....

Haggard

Merkür Yolcusu
Abi öncelikle şunu bil ki sen bu foruma bile ihtiyaç duymayacak bir iradeye sahipsin. Ama irade kas gibidir. Kullanıldıkça gelişir. Kullanmadığında köreltirsin. Aklına sürekli şu gündeydim bozdum. Şu güne gelirsem iyi olur. Falan gibi boş mevzuları getirme. Gerçekçi bir hedef belirle. Kalkıp ben nofap yapıp Bill gates olacağım. Herkes birden bana aşık olacak deme. Böyle bir şey olsaydı. Bu insanlar sabahın köründe kalkıp kendini gerçekleştirmek için çalışmazlardı. De ki ben enerjimi yanlış kullanıyorum. Biliyorum Fap yapmak zevk veriyor beni uyuşturuyor ama ben kısa vadede enerjimi haz için tüketen ve beni uzun vadede ulaşmak istediğim yere giden yollardan saptıran işleri yaparsam her saniyesinin kıymetli olduğu milyarlarca lira döksem gene bir saniyesini alamayacağım bir zamanımın büyük bir kısmını çöpe atacağım. Halbuki enerjimi başlamaya sürekli üşendiğim ama hep aklımın bir köşesinde yapsam dediğim işler için aktivatör olarak kullanarak planlı bir şekilde kişisel gelişimime kanalize edersem kısa vadede enerjim çekilmiş biri olmaktansa uzun vadede yaptıklarından ürettiklerinden dolayı mutlu, iletişimi yüksek, planlı, enerjik bir Kendim V2.0 olabilirim. Sağlıcakla kal abi....
O anki başağrısı ve kasılmadan dolayı enerjim baya düşmüştü gözüm başka birşey görmüyordu kötü hissediyordum ama şuan kendime geldim gibi
Amacım sadece içimdeki cevheri ortaya çıkarmak kendim olmaktı en önemli amacım buydu
Kendimi rahatlatmak için sürekli ertelediğim meditasyona başladım bu sefer daha kararlıyım :)

Loner

Yalnız Adam
Dostum neredeyse 2 senedir Nofap'ten haberdarım ve en uzun süren sürecim 40 gün sürdü. Daha yolun çok başındasın, bu kadar çabuk demoralize olma.

"Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil."

YksMan

Yeni Fapstronot
dostum vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir ve Hiiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.Ben az mı denedim bunu. az mı denedim sanıyorsun çok kere 2 haftadan sonra bozun çok kere 1 hafta dayandım.bir defasında 1 aya kadar gelmiştim ve yine kaybettim. Ama dedim ya vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir. Her defasında tekrar ayağa kalktım ve tekrar. Neden ayağa kalkmak zorundaydım biliyor musun. çünkü Güneş, diz çökenlerden önce, ayakta duranların üzerinde parlar.” Ve Bugün 32. Günü tamamladım evet 32. Gün.Şimdi sen ne duruyorsun.Kendini herkesten daha iyi tanıyorsun. kabiliyetlerini yapmak istediklerini ve başaracağına inandığın her şeyi kimse senden daha iyi bilemez. artık kendine yapabilecek miyim sorusunu değil, kim beni durdurabilir ki sorusunu sorman lazım. Allaha emanet dostum

None

Emekli Moderatör
.Testislerde ağrı hissettiysen ya kendini çok fazla tetikledin ya da edging yaptın süreçte bu ikisini yapman sürecine zarar verip bozmana sebep olur,ama yine de ağrı oldu diyelim ne kadar ağrırsa ağırsın testislerine zarar ı olmaz hiçbir şey yapma 1 2 günde tamamen geçer.Neverfaple tanışalı 1.5 sene olsa da 5.5 yıldır bırakmaya çalışıyorum ama hala bırakamadım,ben bile pes etmemişken sen neden 2. denemede pes edesin ki

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6