Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hetal - Dönüşüm Günlükleri

Tough Climber

Emekli Moderatör
Hetal kısır döngünün içindesin zincirlerini kırmanın tam zamanı,tahminimce süreçlerinde genellikle aynı şeyleri tekrar tekrar yaparak farklı sonuçlar bekledin.Bu süreçte kendini zorlamalı ve 8.gun relapse raporun ne ise tamamı ile onu uygulamalısın, 8gunu aştıktan sonrada zorlu olacak.Meditasyon ,spor ve düzenli uyku şart.Yapman gerekenleri yap yapmaman gerekenleri yapma yanı sıra eğer süreçlerini tetikleyici pikseller sonucu bozuyorsan 21 günlüğüne sadece gerekli iken kullan sosyal medyayı tamamı ile kapat gerekirse , kullanmadığın zaman rafa kaldır,takipteyim sürecin daim olsun.

Hetal

Yeni Üye
Hetal kısır döngünün içindesin zincirlerini kırmanın tam zamanı,tahminimce süreçlerinde genellikle aynı şeyleri tekrar tekrar yaparak farklı sonuçlar bekledin.Bu süreçte kendini zorlamalı ve 8.gun relapse raporun ne ise tamamı ile onu uygulamalısın, 8gunu aştıktan sonrada zorlu olacak.Meditasyon ,spor ve düzenli uyku şart.Yapman gerekenleri yap yapmaman gerekenleri yapma yanı sıra eğer süreçlerini tetikleyici pikseller sonucu bozuyorsan 21 günlüğüne sadece gerekli iken kullan sosyal medyayı tamamı ile kapat gerekirse , kullanmadığın zaman rafa kaldır,takipteyim sürecin daim olsun.
Çok teşekkür ederim dostum , sosyal medya olarak sadece youtube kullanıyorum onuda sadece ders videoları ve neverfap akademi videoları için kullanacağım , yarından tezi yok artık seninde dediğin gibi kısır döngüden zincirlerimi kırıp kurtulmalıyım , yine senin dediğin gibi eski davranışlarımı değiştirmeliyim ki aynı sonuç tekrarlanmasın , tekrardan teşekkürler.

None

Emekli Moderatör
Eski dostunun yerine daha kaliteli bir dostunu koy yoksa bir süre sonra yalnızlıktan keşke bağımı koparmasaydım kafasına girebiliyosun

Eff

Yoda
En iyisini yapmışsın. Tamamen koparmasan bile ara vermek çok iyi gelecektir. Bol şans.

Daria

Mezun
Bahsettiğin toksik arkadaşlık ilişkisini bir kere değil birkaç defa yaşadım, birisi 15 yıllıktı. Bağlarımı kestim ve bitirdim, en başta zor gelmişti ama gerçekten iyi hissettiriyor sonunda. Sen yapabileceğin her şeyi yapmışsın; kendini iyi ifade ediyorsun yalnız günde 14-15 saat çalışmak verimli olmaz. Bu kadar uzun süreli çalışmak istediğine göre sınav öğrencisi olduğunu tahmin ediyorum, sana tavsiyem plan yap ona uy ve verimli çalış. Verimli 5-6 saat çalışmayla kazanamayacağın bölüm olmayacaktır. Kendini zorla ama o kadar da zorlama bence, sürecinde başarılar günlüğünü takibe aldım. İdealist bir yapıda gözüküyorsun, idealist insanları severim. Sürecin daim olur umarım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6