Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hipospadias Ameliyatı Hakkında

• Konuyu başlatan endiptengeldim
  • Başlangıç tarihi
E

endiptengeldim

Misafir
Herkese selamlar. Ben hipospadias ile doğdum, çocukken 3-4 kez ameliyat oldum. Sonradan ameliyat derisi bozuldu maalesef. Şuan durumum şöyle; delik penisin ucuna çok yakın yani idrar ya da meni çıkışında sorun olmuyor ancak görüntüsünü beğenmiyorum, onu kontrol edemiyorum yani yukarı aşağı falan çok az hareket ettirebiliyorum ve en kötüsü de boşalma esnasında fışkırmıyor, yani meni tazyikle akmıyor, aşağıya doğru akıyor..

Yakın zamanda bir araştırma hastanesine gittiğim vakit; doktor, hocasına danıştı ve ameliyata gerek yok dedi. Sağlığım yerindeymiş, sadece estetik olarak kötüymüş falan... Benim devlet hastanelerinde bu işi halletmem mümkün müdür arkadaşlar ya da doktora itiraz edersem sonuç alabilir miyim?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Musluğun fışkırmayıp aşşağıya doğru akmasına niye bu kadar takıldın hocam penis penistir işini görüyorsa bu kadar detaylara inmemek lazım :d

E

endiptengeldim

Misafir
Musluğun fışkırmayıp aşşağıya doğru akmasına niye bu kadar takıldın hocam penis penistir işini görüyorsa bu kadar detaylara inmemek lazım :d
İdrar yaparken de sıkıntı olabiliyor. Bu arada yazmayı unutmuşum, benim sağ böbrek sonradan fonksiyon kaybı yaşanmış. Vücuttaki ufak bir sorun nelere sebep oluyor işte. Bundan dolayı kaygılıyım :)

throwsaways123tr

Yeni Üye
Ben de bu hastalığa sahibim ve sorunlarını çekiyorum. Boşalma olayı için meatoplasty gerekebilir, ama doktor gerek yok diyorsa büyük ihtimal gerek yoktur. Estetik olarak ta çok bir seçeneğimiz yok ben olabildiğince normal gözükmesi için bi kaç estetik ameliyat oldum, ilk haline göre fena değil ama normal bir penisten farklı duruyor normal olarak. Özelden konuşmak isterim Türkiye'de bu hastalığa sahip pek insan tanımıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6