Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hoşlandığım Karşı Cinse Açılamıyorum

redteg81

Ay Yolcusu
Merhabalar . İşyerinde bir kız var ve 6 aydır karşılaşıyoruz ama konuşmuşluğum ve tanışmışlığım yok. Kendisi çevre köyden ve ben hoşlanıyorum bu kızdan. Sevgilisi olup olmadığını da bilmiyorum . Sosyal medyadan istek atmalı mıyım sizce . Birde işyerinde şöyle bir şey başıma geldi . Daha önce ofiste bir kız vardı . Ben buna istek attım ama tabi arkadaş olaraktı ve kız isteği kabul etmedi ve ben çalışırken yanına çağırdı . Beni neden ekledin diye sorguladı . İçerde Zeynep adında bir kız vardı. Onun için mi ekledin diye sorular sordu . Ben ne olduğunu şaşırdım . Ve orada hiçbir şey diyemedim kal geldi resmen. Bundan dolayı en baştaki istek atmak istediğim kızda da aynı şey başıma gelir diye korkuyorum . Sonuçta aynı fabrikada çalışıyoruz. Tavsiyeleriniz benim için önemli teşekkürler.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
6 aydır karşılaşıyorsunuz ve sen hoşlantı duyduğun halde bir kere gidip laf açmadın mı ?
Yanına git tanış ve iş hakkında biraz konuşun sonra muhabbeti bitir. Ertesi gün zaten senden az bir şey bile haz duyduysa gelir selam verir... Birkaç güne de sosyal medya hesabını istersin. Ancak çok geç kalmış olabilirsin bunu bil.

redteg81

Ay Yolcusu
İş hakkında konuşamam bölümlerimiz farklı zaten o beyaz yaka ben mavi yaka tabiri caizse işçi

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Aynı işyerindeki kıza yürüme İllada yürücem dersen git konuş sosyal medyayla vakit kaybetme birşeyler içmeye çağır

jakira20

Venüs Yolcusu
Merhabalar . İşyerinde bir kız var ve 6 aydır karşılaşıyoruz ama konuşmuşluğum ve tanışmışlığım yok. Kendisi çevre köyden ve ben hoşlanıyorum bu kızdan. Sevgilisi olup olmadığını da bilmiyorum . Sosyal medyadan istek atmalı mıyım sizce . Birde işyerinde şöyle bir şey başıma geldi . Daha önce ofiste bir kız vardı . Ben buna istek attım ama tabi arkadaş olaraktı ve kız isteği kabul etmedi ve ben çalışırken yanına çağırdı . Beni neden ekledin diye sorguladı . İçerde Zeynep adında bir kız vardı. Onun için mi ekledin diye sorular sordu . Ben ne olduğunu şaşırdım . Ve orada hiçbir şey diyemedim kal geldi resmen. Bundan dolayı en baştaki istek atmak istediğim kızda da aynı şey başıma gelir diye korkuyorum . Sonuçta aynı fabrikada çalışıyoruz. Tavsiyeleriniz benim için önemli teşekkürler.
Bence önce sosyal medyadan istek at kabul edince selam diye mesaj yaz kendini tanıt zaten seni severse senle mesaj laşmaya devam eder ?

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
İş hakkında konuşamam bölümlerimiz farklı zaten o beyaz yaka ben mavi yaka tabiri caizse işçi
Onun işi hakkında sormanı kast ettim, ama öyle sıkıcı şekilde değil "işini seviyor musun, ileride ne yapmayı düşünüyorsun vs."

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Bence önce sosyal medyadan istek at kabul edince selam diye mesaj yaz kendini tanıt zaten seni severse senle mesaj laşmaya devam eder ?
redteg81 Sen daha kolay gözükse de sosyal medya işine pek yanaşma, yani oradan tanışma. Özgüvensiz damgası yersin. Başlarda olsa olurdu ama aradan çok zaman geçmiş.

redteg81

Ay Yolcusu
Aynı işyerindeki kıza yürüme İllada yürücem dersen git konuş sosyal medyayla vakit kaybetme birşeyler içmeye çağır
reis hoşlanıyorum . başka kızlar ilgimi çekmiyor :)
Black Rose' Alıntı:
redteg81 Sen daha kolay gözükse de sosyal medya işine pek yanaşma, yani oradan tanışma. Özgüvensiz damgası yersin. Başlarda olsa olurdu ama aradan çok zaman geçmiş.
reis zaten kız konularında çok özgüvensiz biriyim bunu kendimde kabul ediyorum. Bu mastürbasyon ve p***o bağımlılığı beni yedi bitirdi maalesef .
jakira20' Alıntı:
Bende böyle düşünüyorum . Fakat daha önce yaşadığım olay bana fobi olarak yansıdı .Aynı olayı yaşar mıyım diye.

Moderatörün son düzenlenenleri:

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Bir kıza sevdiğini yüzüne seni seviyorum, benimle çıkar mısın tarzı şeyler söyleme büyük ihtimal seni reddeder
Pozitif cinsel gerilim kavramını araştır

Bir şekilde kızla muhabbete gir konuş ve bişeyler içmeye davet et (kendi başınıza abartmadan çay-kahve tarzı)
Baktın kabul etmedi başka gün yine davet et baktın yine istemedi next

Davetini kabul etti diyelim buluşma öncesi duygusal yatırım yapma kıza, pozitif cinsel gerilim oluştur baktın gerilimi oluştururken de istemedi next

Kıza arkadaşın olmak istiyorum mesajı vermediğin sürece sıkıntı yok

Zaten kız onu buluşmaya çağırdığın için illaki anlar ona karşı birşeyler hissettiğini düşünür

Erkekadam.org sitesinden

-Duygusal yatırım
-Pozitif cinsel gerilim
-İlk buluşmada ne yapılır

Konularını incele, zaten sitede daha birsuru şey yazıyor merak ettiklerine bakabilirsin sitedeki yazılar çok önemli

Raporunu bekliyorum deneyimlerini bizlerle paylaşman güzel olur

Skull

Venüs Yolcusu
Dostum böyle açılış yaparak başarılı olduysan helal olsun!
Lütfen bilgi birikimi olmuyan kişiler böyle şeyler hakkında yorum yapmasın.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Sosyal medyada çoğunlukla kadınların erkeklerden daha çok seçeneği oluyor
Kızın seni profiline ve fotolarına bakarak seçmesi yerine Real (gerçek) hayatta tanış daha iyi.
Dıştan bakınca utangaç imajı verebilir kız yakınında neden konu açmıyorsun

jakira20

Venüs Yolcusu
Sosyal medyada çoğunlukla kadınların erkeklerden daha çok seçeneği oluyor
Kızın seni profiline ve fotolarına bakarak seçmesi yerine Real (gerçek) hayatta tanış daha iyi.
Dıştan bakınca utangaç imajı verebilir kız yakınında neden konu açmıyorsun
Tabiki sosyal medya yerine yüz yüze tanışmaşı daha iyi ama şunu unutma aynı işyerinde oldukları için dedikodu veya kız rahatsız olabilir yada diyelim kızın yakınları filan var orda anlıyacağın herkesin ortasında pat diye atlanılmaz konuya...

redteg81

Ay Yolcusu
Tabiki sosyal medya yerine yüz yüze tanışmaşı daha iyi ama şunu unutma aynı işyerinde oldukları için dedikodu veya kız rahatsız olabilir yada diyelim kızın yakınları filan var orda anlıyacağın herkesin ortasında pat diye atlanılmaz konuya...
Reis herkes haklı bu konuda yanına gidip konuşamam böyle bişi hatun beyaz yaka. Zaten bende konuşamam bu konularda çok tecrübesizim. Ama hala beklemedeyim istekte atmadım daha.

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Bahsettiğin o engelleyen kız zaten manyağın
tekiymiş?,takma kafana. Yapıştır isteği, İnan bana öyle bir olay yaşanmayacak tabii o kız da manyak değilse?

redteg81

Ay Yolcusu
Bahsettiğin o engelleyen kız zaten manyağın
tekiymiş?,takma kafana. Yapıştır isteği, İnan bana öyle bir olay yaşanmayacak tabii o kız da manyak değilse?
engelleme değil gelip yanıma hesap sordu . Bu yüzden bir fobi gibi oldu bende ama istek atacağım galiba en fazla ne kaybederim ki .

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
engelleme değil gelip yanıma hesap sordu . Bu yüzden bir fobi gibi oldu bende ama istek atacağım galiba en fazla ne kaybederim ki .
Bu kadar takma ne olacaksa olsun.

6 ay boyunca kıza hamle yapmamışsın illaki bir duygusal yatırım söz konusudur

Kızı daha fazla kafanda büyütürsen oneitis oluşur

Bu oneitis denen pislik şey sende olursa kızı kazansan bile kısa zamanda kaçırırsın-kaybedersin.

Oneitis, duygusal yatırım kavramlarına bak

Bay Obsesif

Mezun
Bu kadar takma ne olacaksa olsun.

6 ay boyunca kıza hamle yapmamışsın illaki bir duygusal yatırım söz konusudur

Kızı daha fazla kafanda büyütürsen oneitis oluşur

Bu oneitis denen pislik şey sende olursa kızı kazansan bile kısa zamanda kaçırırsın-kaybedersin.

Oneitis, duygusal yatırım kavramlarına bak
Aynen öyle.
Ve korkarım ki çok geç kaldın. 6 ay uzun bi süre. Artık olmaz. Oneitis vakası. Üzgünüm ama artık açılman bir şeyi değiştirmez.
Hem tecrübeyle sabit iş yerinden pek flört tavsiye etmem

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum kızlara yaklaşma konusunda çok tecrübeli sayılmam ama belli temelleri biliyorum.Öncelikle gerçekte gördüğün bir kadını sanalda eklemek çok yanlış bir stratejidir.Kadinlar böyle sinsi davranışları sevmez.Sen bir erkeksin ve risk almalısın.Gidip merhaba demelisin , kalan konuları bağlamak senin yeteneklerine bağlı fakat bedendili özgüven çok önemli ve muhtaçlık hissediyorsan kadın bunu hisseder senden soğur.Bu ilişki için sonuçtan bağımsız olman gerekiyor.Gerçi bu ilk ilişkinse ne desemde büyük ihtimalle yanlış stratejiyi izleyip depresyona gireceksin :) Ama unutma birileri için vasat olmadan birileri için mükemmel olamazsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6