Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hoşlandığım Kız Artık Benle Ilgilenmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fitnesscialper

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba bir kızdan hoşlanıyorum. Kız benimle aynı yerde çalışıyor ve yan yanayız. Kız ilk başlar da çok bakarken bir den az bakmaya hatta bazen çalışma arkadaşlarıma ve bana görüşürüz derken yüzüme bile bakmamaya başladı. Kendisine bir problem mi var benimle alakalı dedim ama hayır bir problem yok dedi. Yine aynısını yapıyor sizce nedeni ne olabilir

Asd

Ay Yolcusu
Sizinle alakalı bir durum olduğunu zannetmiyorum, bence siz biraz üzerinize alınmışsınız 😅 Çok kasmayın kendinizi, rahat olun.

Hoşlanıyorsanız gidip konuşacaksınız başka bir yolu yok bunun maalesef 🙂 Olmazsa da dünyanın sonu değil, hayatta seksten çok daha keyifli şeyler var. Hem denizde balık çok. Akışına bırakın kısaca.

Son düzenleme:

SENSEY

Ay Yolcusu
Arkadaşlar merhaba bir kızdan hoşlanıyorum. Kız benimle aynı yerde çalışıyor ve yan yanayız. Kız ilk başlar da çok bakarken bir den az bakmaya hatta bazen çalışma arkadaşlarıma ve bana görüşürüz derken yüzüme bile bakmamaya başladı. Kendisine bir problem mi var benimle alakalı dedim ama hayır bir problem yok dedi. Yine aynısını yapıyor sizce nedeni ne olabilir
Belki sizden bir hareket bekliyor olabilir

King Elessar

Mars Yolcusu
Kendi içinde bir sıkıntı yaşıyor olabilir ya da konuştuğu başka birisi vardır, zaman tanıyın zaten sonra işin rengi belli olur.

Fitnesscialper

Yeni Üye
Sizinle alakalı bir durum olduğunu zannetmiyorum, bence siz biraz üzerinize alınmışsınız 😅 Çok kasmayın kendinizi, rahat olun.

Hoşlanıyorsanız gidip konuşacaksınız başka bir yolu yok bunun maalesef 🙂 Olmazsa da dünyanın sonu değil, hayatta seksten çok daha keyifli şeyler var. Hem denizde balık çok. Akışına bırakın kısaca.
Evet biraz alıngan yapım var ,biraz da duygusal olarak ben hoşlansam bakarım mantığı ile yaklaşıyorum

Phönix

Ay Yolcusu
kiz sana ilk basda ilgi duymus olabilir, ama sen adim atmadigin icin ilgisini kaybetmis olma ihtimali var. Kadinlar cesaretli erkekleri sever, ve bir süre senin onu tavlamani bekler, ama bu gerceklesmesse ilgisini kaybeder ve erkegin cesaretsiz oldugunu düsünür. Burda senin ondan hoslandigini göz önünde bulunarak düsünce yürütüyorum, yoksa baska örneklerde olur. Senin yapman gerek tek sey yanina gidip ´´merhaba ben alper´´diyerek tanisip bir seyler icmeye davet edersin ve bir evet yada hayir duyarsin. Kaybedecek bir sey yok, sirf bunu yapman bile tüm buna cesaret edemeyen erkeklerin arasinda kizin gözünde seni yüceltecek, bunu bir düsün.

Fitnesscialper

Yeni Üye
kiz sana ilk basda ilgi duymus olabilir, ama sen adim atmadigin icin ilgisini kaybetmis olma ihtimali var. Kadinlar cesaretli erkekleri sever, ve bir süre senin onu tavlamani bekler, ama bu gerceklesmesse ilgisini kaybeder ve erkegin cesaretsiz oldugunu düsünür. Burda senin ondan hoslandigini göz önünde bulunarak düsünce yürütüyorum, yoksa baska örneklerde olur. Senin yapman gerek tek sey yanina gidip ´´merhaba ben alper´´diyerek tanisip bir seyler icmeye davet edersin ve bir evet yada hayir duyarsin. Kaybedecek bir sey yok, sirf bunu yapman bile tüm buna cesaret edemeyen erkeklerin arasinda kizin gözünde seni yüceltecek, bunu bir düsün.
Kızla 2gündür konuşuyoruz ne kadar çabuk ilerledi bu durum

surec

Merkür Yolcusu
Kızla 2gündür konuşuyoruz ne kadar çabuk ilerledi bu durum
hocam kız işe yeni başladıysa oradaki herkese sıcak yaklaşmıştır, ilk başlarda samimiyet yakalamak istemiştir olağan bir durum bu. eğer orda sürekli çalışansa öğrenci falan değilse iş yerinden ilişki yapmak isteyeceğini sanmıyorum bir şey mi oldu demen yanlış bir hareket şahsi düşüncem . senden hoşlandığını varsayalım bu yüzden gözünü vs kaçırıyor olsun onu rahatlatmaya çalış mesela bir iş mi yapıyor şöyle yapsan senin için daha kolay olur diye taktikler ver. molaları aynı zamana denk getir ama iş hakkında değil de bu sefer biraz daha hayat hakkında iş dışı konuları konuş ardından hafif flört moduna geç oda sana karşı boş değilse karşılık verecektir

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Kırmızı hap üzerine araştırma yapmanı öneriyorum. Oyunu öğrendiğinde mantıklı gelmeye başlayacak her şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6