Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hüsran Dolu Bir Gün

Yeşil

Yeni Üye
Beyler öncelikle sürecin 61. gününden sesleniyorum evet fakat değineceğim konu süreç tecrübelerim değil değineceğim konu dün yaşadıklarım.

Arkadaşlar erkeklik gururumu zedelediler kardeşinizi mahvettiler uzatmadan konuya gireceğim güzel bir parti vardı dün İstanbul'da bende oradaydım sürecim hard mode geçiyor ve bir partnerim yok işim dolayısı ile de oldukça abartı dekolte giyinen kadınlar arasındayım gün boyu partide kendime bir partner edinme çabasındaydım ve 1. Hedefimi bulmuştum kızın yanına gittim merhabalaştık kendimi tanıttım kız rahatsız olmadı ve oda tanışmak istedi fakat kız ile küçük bir oyun oynadık ve ortam çok kalabalıktı kız kalabalıkta kayboldu 2. Hedefim 2 tane dans eden kızdı gittim ve tanıştım çok makara bir şekilde tanışma faslımız geçti. 3 arkadaşları daha varmış wc gitmişler 1 tanesi geldi kızlardan birisinin sevgilisiymiş zaten bende bir soğuma oldu ama dedim ki zafere giden yolda her şey mübahtır çocukla da makara yaptım kendimi kabullendirdim o sırada beklediğimiz dj sahne alacaktı ön tarafa gidelim dedik ve gittik kızla dans ederken hedefim olan 2. Kız benden sana ekmek çıkmaz dedi ve bu hikayede son buldu. Ama pes etmek yok... 3 hedefim. Kadın doğum uzmanıydı ve yanında da kalp cerrahı yada onun gibi bir mesleğe sahip olan bir arkadaşı vardı her şey güzel dans ediyoruz gülüyoruz muhabbet yerinde 2 tane çocukla karşılaştık o kalabalığın içinde kızlar bizden önce tanışmış çocuklarla çocuklar bastı gitti kızlarda başka yere gitti ve benim özgüven iyice tuzla buz olmaya başladı ama hırs yaptım 1 kere pes etmek yok 4. Hedefim yerdeki puf mindere tek başına oturmuş gecenin yalnızlığını ve güzelliğine rağmen partner bulamamış olma gerçeğini sindirmeye çalışan bir hatun. Ve direk yanındayım
+Oturabilir miyim yanına?
-Tabiki..
Gülüşmeler şakalar vs. taksi sordu bana yarım yamalak Türkçesi ile bende benim bırakabileceğimi zaten yolumun üzerinde olduğunu belirttim ve teklif ettim oda bana arkadaşım var bir gelsin dedi ve 30 saniye sonra arkadaşım dediği hiç türkçe bilmeyen lavuk geldi ve kızı öptü Allahtan Türk değildi anlayış ile karşıladı ve kızı alıp ufaktan uzadı giderken de good by bro demeyi unutmadı. Ve 5. Hedefimi anlatmayacağım. Kadın defterini sonsuza kadar kapattığım gün dündür ve olay budur kayıtlara geçsin sizden ricam bu olayı yorumlamanız kankalar nedir bu başıma gelenler

jesus tod

Ay Yolcusu
Tony Stark, Chris Hemsworth gibi adamlar yürüdüğü 10 kadından birini elde etseydi dünya çok kolay bir yer olurdu.

Kız arkadaş edinmek hem zor hem de kolay bir şey.

Senin yaşadığın tecrübe yalnızca bir olasılıktı.
Ama meseleleri kişisel almamanı tavsiye ederim.
Herkes başarısız olur.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Kadın defterini sonsuza kadar kapattığım gün
Hocalar sınavda soruları deftere yazdırdıklarından da soruyor. O defterdekiler senin bir tecrüben. Çözememiş olsan bile soru sorudur, bir sonraki sorunun cevabı saklıdır içinde. Yaşadığın çoğu kötü tecrübe aslında hatasız bir tecrübenin destekçisidir. Ben olsaydım tekrar denerdim, bu defteri de kullanırdım. Bu tarz parti ortamlarında ne yapmamam gerektiğini öğrendiğim için bir sonraki denemede 1 hata daha eksik yapardım.

Biraz kaba bir söz ama değiştirip basitçe yazayım, durumu özetliyor: "Kusursuz ilişkiler sadece 'filmlerde' olur."

Şu anda karşına 5 tane rastgele kız koysam en çok birine bağlanırsın, o da ben iyi seçersem ve kafalarınız uyarsa. Yüzbinlerce kız arasından sadece 5'ini etkileyemedin diye o defteri kapatmak olmaz bence. Eğer bu meselelerden kolay etkileniyorsan redpill'i araştırabilirsin. Türkiye'de toplumun yapısı nedeniyle zaten başarabileceğin ilişkilerin önüne bile saçma engeller çıkabilir.

Kendi görüşüm bu.

851962

Ay Yolcusu
Partiden kız düşürmedin diye neden üzülüyorsun partiden kız düşürmek zaten büyük bir mesele büyük bir şans yani kaldiramaman normal kaldırmak olay olurdu ?

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Aşırı genelleme yapma dostum partide ki kızlar seni reddetiyse bu sorun değil dünyada milyonlarca kız var. Yoldan rastgele bile tanışmaya çalışsan 10 tanesi reddeder 2 tanesi kabul eder bu böyledir reddedildikce açılacaksin. Küçükken düşe düşe yürümeyi öğreniriz bu hayatta böyle acılar olmadan kazançlar olmaz asla pes etme kendini de salma.

Luxx

Merkür Yolcusu
Bazen partnerler konusunda akışına bırakmak lazım dostum.Kendini çok kasmamanı tavsiye ederim.Milyonlarca kız var sonuçta.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6