Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İletişimi Kesme !

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar bileniniz vardır ben üniversiteye hazırlanmak için açık liseye geçtim. 2 ay önce de monk mode amaçlı sosyal medya hesaplarımı kapatmıştım bu forum ve youtube dışında sosyalliğim yoktu. ve bu gün farkettim ki açık lise sınav için kayıt yenileme tarihleri uzun zaman önce sona ermiş. Dış dünyadan soyutlanma fikri baştan başa hataymış. kendi salaklığım... artık aralıkta değil martta mezun olacağım bir kaç aylık full konsantrasyon gitti diyebilirim. Siz iletişimsiz kalmayın herkese bol şans

Siriusblack44

Yeni Fapstronot
Dostum monk mode yapmak biraz sıkıntı yapman gerekenleri yapıp tekrardan geri cikabilirsin ben öyle yapiyorum ve çok kriz yaşayabilirsin sıkılabilirsim yani

K

Kubaba

Misafir
Selam baylar bileniniz vardır ben üniversiteye hazırlanmak için açık liseye geçtim. 2 ay önce de monk mode amaçlı sosyal medya hesaplarımı kapatmıştım bu forum ve youtube dışında sosyalliğim yoktu. ve bu gün farkettim ki açık lise sınav için kayıt yenileme tarihleri uzun zaman önce sona ermiş. Dış dünyadan soyutlanma fikri baştan başa hataymış. kendi salaklığım... artık aralıkta değil martta mezun olacağım bir kaç aylık full konsantrasyon gitti diyebilirim. Siz iletişimsiz kalmayın herkese bol şans
olsun üniversite sınavı için biraz daha fazla çalışma zamanın oldu daha yüksek puan alırsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6