Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlk denememde 30 gün !

Arda

Ay Yolcusu
Evet başardım... Ama garip çok garip neyi başardığımı bilmiyorum. Muhtemelen süper insan olacağımı sanarken no fapin sadece normal insan olmamı sağlayacanı anladığım için garip buluyorum. Şu 30 günü fazlasıyla bağımlı olmama rağmen ilk denememde başardım. Peki ne mi oldu ?
İlk başlarda gerçekten iyiydi denilen her şeye uyuyordu ama şu 2. Haftadan sonra durdu. Daha iyi hissedemiyordum depresyondan farklıydı kapanmıştım ama yeni hobiler yeni arkadaşlıklar da edinmiştim. Ne yapmam gerektiğini bilmiyordum açıkçası erken yaşta olmamdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hep boş zaman isterdim elime geçti ne mi oldu ? Kitap okumaya bile başlayamadım ilk iki hafta gitar çalıyordum sadece ve dışarı çıkıyordum sonra oyunlara başladım 1 haftam onunla yandı. Bu haftaysa yatıyorum anime izliyorum ve keyif yapıyorum bildiğin. Derslere girmeye ucundan başlasam bile bu kadar vakti değerlendiremedim. Spora başlayacaktım ne mi oldu ? Erteledim sadece erteledim. Nedeni çok genç olmam,ilk denemem,covid-19 un olması ve ilk iki hafta en zor modda yapmış olmamdan olabilir. Odaklandığım tek şey süreci tamamlamaktı buna odaklanmamalıydım nedenlerime odaklanmalıydım. Bel ki saçmalayacağım ama 30 gün boyunca karşı cinsle yakınlaşmadım nedeni pandemiydi bu durum beni çok zorladı,şu an içinde bulunduğum durum erkekliğimi yerine getiremiyor gibi hissettiriyor. Birine sahip olmak nasıl bir duygu bunu cidden istiyorum, fark ettim ki elimi kullanarak hiç bir yere varamam ben gerçekten bir insanı istiyorum. Bakın insan dedim karşı cinsimi cinsel obje olarak görmüyorum hatta hoşlandığım bir kız vardı az bile olsa hoşlanıyordum. Sırf vücudunu paylaşmaya başladığı için ona karşı hislerim değişti iğrenmeye başladım nedensiz. Daha fazla yazmak istemiyorum ilk denememde 30. Günüm böyleydi pek güzel yazamadım sanırım üzgünüm.

coomonster

Venüs Yolcusu
kardeşim uzun yazmışsın hepsini okudum ve sana kısaca şunu söyleyeceğim: " eğer yüzümüz doğru yöne dönükse, yapmamız gereken tek şey yürümeye devam etmektir."
Bu yolda taşlar, kayalar, engebeler, dağlar, tepeler karşımıza çıkacaktır bazen ayağımız kayacaktır, ve ağacın gölgesinde dinlenip keyif yapacağımız zamanlar olacaktır. Önemli olan vazgeçmeyip o yönde yürümeye devam etmemizdir. Sonunda varmak istediğimiz yere varacağımız kesindir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6