Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlk Denememde 40. Güne Geldim!

GameDeveloper

Ay Yolcusu
Evet dostlar, bunun haberini verdiğim için çok mutluyum.
Bundan 40 gün önce bir karar verdim ve bıçak gibi kestim. Siz de bunu bir challange olarak değil bir karar olarak görmelisiniz.

Süreçte büyüklü küçüklü bir çok testis ağrısı ve kriz yaşadım. Testis ağrılarını gerekli uzvu soğutarak atlattım. Krizleri ise kazanıp kaybedilebilecek bir oyun gibi değil, birkaç hayvansal dürtü gibi ele aldım. Zaman zaman mastürbasyonun ne olduğunu bile unutuyorum.
Sosyal anksiyetem neredeyse 0'a indi.
Gereksizce dışarı atmadığım bu enerjiyi ağırlık kaldırarak kontrol ettim. (Neverfap'ten önce de bir kaç aydır spor yapıyordum.)
Ağırlık kaldırarak testosteronu maksimize etmiş bulundum. Yanaklarımda tüyler sakala dönüşmeye, sesim kalınlaşmaya vücudum irileşmeye başladı.
40 günde bunları yaşıyorsam, 365 gün sonra acaba ne olacak diye düşünmeden edemiyor insan.

Hep birlikte daha iyiye!

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Bundan 40 gün önce bir karar verdim ve bıçak gibi kestim. Siz de bunu bir challange olarak değil bir karar olarak görmelisiniz.

Süreçte büyüklü küçüklü bir çok testis ağrısı ve kriz yaşadım. Testis ağrılarını gerekli uzvu soğutarak atlattım. Krizleri ise kazanıp kaybedilebilecek bir oyun gibi değil, birkaç hayvansal dürtü gibi ele aldım. Zaman zaman mastürbasyonun ne olduğunu bile unutuyorum.
Gereksizce dışarı atmadığım bu enerjiyi ağırlık kaldırarak kontrol ettim. (Neverfap'ten önce de bir kaç aydır spor yapıyordum.)
Ağırlık kaldırarak testosteronu maksimize etmiş bulundum. Yanaklarımda tüyler sakala dönüşmeye, sesim kalınlaşmaya vücudum irileşmeye başladı.
40 günde bunları yaşıyorsam, 365 gün sonra acaba ne olacak diye düşünmeden edemiyor insan.

Hep birlikte daha iyiye!
Tebrikler dostum, başarılarının devamını dilerim.

Ozakan

Ay Yolcusu

Hep birlikte daha iyiye!

jojokmo

Venüs Yolcusu
Bir yerde gelişim durağanlık evresine girecektir buna hazırlıklı olun. Bu dönemde zihniniz acaba yaptıklarım işe yaramıyor mu artık gibisinden veya başka türlü sizi kandırmak isteyecek. Bu vücut geliştirmede bile olur. Böyle dönemlerde sabırla ne yapıyorsanız devam ediniz veya değişik aktiviteler deneyebilirsiniz. Ama genede ne çok açılın ne de değişik dedim diye extrem şeyler yapın. Çünkü böyle dönemler aşırı hassastır ve üstüne gitmeniz geri teper. Ben de tepmez diye düşünürsünüz ama teper inanın. Kendinizi kasmayın o dönemde sonra zaten gene bu mutlu halinize yeni bir başarıyla dönersiniz. Belki başka başarılara da vesile olur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6