Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlk gün

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Abicim belki farklı bir dindedir, böyle tavır hiç hoş olmadı

Farklı dinde bile olsa kendi inandığı yaratıcısına dua edebilir kardeşim. Ancak Ateist ise sadece şansa sonsuz güvenir. Senin dediğin yanlış oldu.
Konuyu açan arkadaş sakın üstüne alıp yanlış anlamasın, lafım ona değil.

Son düzenleme:

The White Rider

Emekli Moderatör
Başarılar dostum. Bir de yok efendim Allah'ın adını al, yok peygamber şöyle demiş böyle yap, yok otururken şöyle, kalkarken böyle yap. Nereye baksan saçma sapan bu Orta Doğu zihniyetleri. İslamiyet'in gelişmesini ve İslamiyet'in doğru şekilde benimsenmesini daha çok bekleriz. Asıl yerine getirilmesi gereken dürüstlük, ahlâk, adalet, merhamet, hakkaniyet, saygı, sevgi, insâniyet gibi mihenk taşı değerindeki davranışları yerine getirmiyoruz ama iş işe gelince de yok umma Allah'tan dile, yok öyle yapma onu Kafirler yapıyor saçma sapan davranışlar. Böyle küçük detaylarla İslamiyet yaşanamaz, öncelikle zor olan o büyük erdemleri yerine getirmek gerekli. Genele hitaben dedim yani forumdaki kişilere yönelik değil, kusura bakma ama açtığın konuda da bunu demek istemezdim.

None

Emekli Moderatör
Şans dileyin ne demek .Allah(C.C.) galip etsin.
Racon 8 -) Her türlü görüşün yobazlığını yapmak ve tüm inançlara saygısızlık yapmak yasaktır ve dini, siyasi tartışmalar çıkarmak ve yapmak yasaktır.

Dostlar hangi dini savunursanız savunun forumda din tartışması çıkaracak söylemlerde bulunmak yasak.Birbirinizin inancını sevmeseniz bile saygı duymak zorundasınız; o nedenle karşınızdakinin inancına katılmasanız bile eleştiride bulunamazsınız bu tür yorumları kendinize saklayın burası dini tartışma sitesi değil,sitedeki dayanışma ortamını bu tür tartışmalarla zedelemeyin ,tartışmayı da burada noktalayın

mcadese24

Yeni Fapstronot
Ulan gene başladım yere döndüm.
Hatalarım bir bir gözümün önünde artık aynı hataları yapmıcam ve tekrardan başlıyorum. Her gün buraya gelip rapor yazıcağım
1.GÜN 08.02.2021

The White Rider

Emekli Moderatör
Her şeyden önce hatalarını iyi kavra ve de iyi analiz et dostum. Ek olarakta bunlara çözüm yolları bul ve de bir yere yaz. Yazdıkların da sadece orada kalmasın, bunları uygula ve bunlara sadık kal. Başarılar.

mcadese24

Yeni Fapstronot
Yaklaşık 17. Gün falan 3. Kez rüyalanma olayı oldu, bunu önceden nerdeyse her gün mast yaptığıma bağlıyorum. Sizce de öyle mi ? Bi anda bırakınca vücut afalladı . İyi ki bıraktım ama çok mutluyum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6