Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İnanmak için

L

Lokma

Misafir
Merhabalar ben 5 6 günlük süreçlerle devam ettim çünkü yazılan çoğu şeye inanmadım sanki hiç ağzınızı açmıyormuşsunuz da bu nofape başlayınca bülbül olmuş gibi anlatıyorsunuz ben hep konuşurken rahat ve sesi gür çıkan biriyim ama şunu farketmem düşündürdü

Bugun relapseden sonra basket oynamaya gittim o kadar atış yaptım çok azı girdi orta sahadan 20 tane attıysam 2 tanesi girdi ya da 3luk ten attıklarım da düzgün girmedi fakat geçen günlerde atış yüzdem daha iyiydi her taraftan atışım daha iyiydi

4.saatimdeyim yarın tekrar güncelleme yapacağım atışlarım ve diğer konular hakkında ve bu konuda güvenim tam süreci bozmayacağım hakkında ve size tamamen abartısız farkettiklerimi aktaracağım
Sağlıklı besleniyorum şekerli gıdalar 0 spor yapıyorum 20 kilo verdim 10 12 kilo daha verirken aynı zamanda kas kütlemi korumayı planlıyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:
L

Lokma

Misafir
1. Gün değişen hiçbir şey yok istek yok yaptığım hamburgeri ve ıspanaklı pastayla fazla kalori alsam da arada böyle yapmak lazım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6