Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İngilizce Dışında Öğrenilebilecek Yabancı Dil (Soru)

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Dostlarım yeni bir dil öğrenmeye başlayacağım. İngilizcem biraz var, çok iyi olmasada idare eder. Globalleşen dünyada, Hem iş konusunda hem sosyal olma konusunda sizce hangi yabancı dil iyi? İtalyanca çok dikkatimi çekiyor.!

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Dostlarım yeni bir dil öğrenmeye başlayacağım. İngilizcem biraz var, çok iyi olmasada idare eder. Globalleşen dünyada, Hem iş konusunda hem sosyal olma konusunda sizce hangi yabancı dil iyi? İtalyanca çok dikkatimi çekiyor.!
Almanca ya da Arapça.
Fakat önceliğin dikkatini çeken olsun.

elvas

Mars Yolcusu
İngilizce bilen birisi olarak ben İtalyanca öğreniyorum sebebi tamamıyla İtalya ve İtalyan kültürüne olan ilgimden kaynaklı.İtalyanca öğrenirseniz İspanyolca öğrenmek kolay olacaktır çünkü neredeyse aynı dil kalıpları ve kelime yapılarına sahipler.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
İngilizce bilen birisi olarak ben İtalyanca öğreniyorum sebebi tamamıyla İtalya ve İtalyan kültürüne olan ilgimden kaynaklı.İtalyanca öğrenirseniz İspanyolca öğrenmek kolay olacaktır çünkü neredeyse aynı dil kalıpları ve kelime yapılarına sahipler.
Yemin ederim bende aynı İtalya’ya ayrı bir sempatim var. Ayrıca kültürleride bize yakın, Akdeniz kültürü. İtalyan filmleri çok izliyorum onunda etkisi olabilir .✋?

SDG

Yoda
Yemin ederim bende aynı İtalya’ya ayrı bir sempatim var. Ayrıca kültürleride bize yakın, Akdeniz kültürü. İtalyan filmleri çok izliyorum onunda etkisi olabilir .✋?
Önereceğiniz iyi bir İtalyan filmi var mıdır bu vesileyle sorayım

SDG

Yoda
İş konusunda hangi mesleğe yakın olduğun önemli ama hukukta aile hukukunda İsveççe öğrenmek iyi olabilir medeni kanun ve Borçlar Kanunu İsviçre den alındığından oranın doktrinlerini öğrenmek iyi olabiliyor karşılaştırma açısından, ceza hukukunda Almanca ve İtalyanca öğrenmek iyi olabilir...

Sosyal olma konusunda hangi kesimde sosyalleşmek istediğine bağlı. Japonca ve Korece olabilir, gençler arasında anime, manga, K POP vb baya ünlendiğinden bu dillere merak arttı

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Önereceğiniz iyi bir İtalyan filmi var mıdır bu vesileyle sorayım
La Vita e Bella vardı . 2. Dünya savaşı döneminde geçiyor. Piyanist ve Schiendler's List kadar iyi değil ve konusu farklı. Ben beğenmiştim , ama mükemmel bulmadım. 2 . Dünya savaşına odaklanilmamis. Sadece savaşın yıkıcı etkisi ve baba -ogul ilişkisine odaklanilmis. Bu arada tetikleyici yok.

Son düzenleme:

SDG

Yoda
Bu İtalya'nın en güzel filmleri genelde Mussolini dönemi faşist yönetiminde olan olayları anlatan filmleri meşhur ve güzeldir onlara bak derim
Dostum; ‘Bisiklet hırsızları’ ve ‘Cennet sineması’ bunları şiddetle tavsiye ederim. ‘Tatlı hayat’ buda biraz karışık ama izlenir
La Vita e Bella vardı . 2. Dünya savaşı döneminde geçiyor. Piyanist ve Schiendler's List kadar iyi değil ve konusu farklı. Ben beğenmiştim , ama mükemmel bulmadım. 2 . Dünya savaşına odaklanilmamis. Sadece savaşın yıkıcı etkisi ve baba -ogul ilişkisine odaklanilmis.
Çok teşekkürler herkese ? karantinadaydım öneriler can simidi gibi oldu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6