Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İngilizce Öğrenme Üzerine{Soru}

Holid

Venüs Yolcusu
Udemyden ingilizce kursu alan var mı ilerleme kaydebilir miyim seviyem a1 a2 arası sorumu cevaplarsanız sevinirim

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Hocam selamlar. Açıkçası hangi kursu, hangi içerikleri alacağına bağlı. Şahsen ben bir grammar kitabının ve bir de sözlüğün yeterli olduğuna inanıyorum. Kurslarda çok gereksiz şeyler öğretilebiliyor. Bilindik, boş beleş olmayan bir yayınevinin grammar kitabını alıp oradaki konuları sırasıyla öğrenmek her türlü daha çok işine yarayacaktır. Kalem tutarak öğren, defterine yaz, oku. Videolar pek de işimi görmedi benim.

Son düzenleme:
L

Lokma

Misafir
İngilizce videolar, grammar bilgisi ve sözlük yeterli olacaktır sözlükten baktıkların telefona nazaran daha akılda kalıcı olur

Blue Turtle

Yeni Üye
Kesinlikle tavsiye ederim Udemyden İnglizce kursu alıp İngilizceni gayet güzel geliştirebilirsin.Zaten Udemyde sürekli indirim oluyor.Gramer kitabına vereceğin paranın yarısını o kursa veririsin.Emin ol çok daha kârlı olur senin için.Ben almıştım sıfır seviyesinde olan İngilizcemin şuan baya geliştiğini düşünüyorum.Bazen dizileri İngilizce altyazılı bile izliyorum.

rumelianbomber

Venüs Yolcusu
Bu konu hakkında bir yazı yazmıştım. Birkaç site önerdim ancak onlar biraz daha orta seviye için uygun. Bunun dışında Udemy alırsan kendini bayağı geliştirirsin ancak zaten YouTube de İngilizce öğreten birçok kanal var. Haluk Tatar'ı tavsiye ederim, adam 340 bölüm çekmiş.
Haluk Tatar İngilizce:
Yazdığım yazı:

Torres

Deneyimli Üye
İngilizce çalışanlara memrise uygulamasını önerebilirim kelime haznenizi geliştirebilirsiniz

Holid

Venüs Yolcusu
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6