Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İngilizce Okumak (Soru)

Luxx

Merkür Yolcusu
Selam arkadaşlar,
Bu sene üniversite tercihi yapacağım ama acaba İngilizce mi okusam diye kendime soruyorum.1 sene de zaten hazırlık okuyoruz.Sizce öğrenebilir miyim?Altyapım tabikii de var ama içimde bir korku da var eğer yeterli olamazsam vs.diye.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

NocturnalMoon

Yeni Fapstronot
İngilizce öğrenmek zaten bu çağda zorunlu gibi bir şey. Tabii kendini geliştirmeyi ve güzel bir geleceğe sahip olmayı istiyorsan. Bir senede gayet rahat bir şekilde öğrenirsin. Film dizi izlemek yararlı oluyor fakat ingilizce altyazılı izlemelisin. İlk başlarda ikide bir durdurup bilmediğin kelimeleri not alırsın muhtemelen ama zamanla rahatça anlayabilirsin. Bu sayede hem kelime haznen gelişir hem de listening yeteneğin gelişir. Korkuya falan hiç gerek yok. Hatta yavaştan başlayabilirsin istersen.

Emre#

Yeni Üye
Selam arkadaşlar,
Bu sene üniversite tercihi yapacağım ama acaba İngilizce mi okusam diye kendime soruyorum.1 sene de zaten hazırlık okuyoruz.Sizce öğrenebilir miyim?Altyapım tabikii de var ama içimde bir korku da var eğer yeterli olamazsam vs.diye.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Dostum benim ingilizcem ortaokulda da lisede de kötüydü ama ben ingilizce olan bölüme gittim. Şuan ingilizcem iyi. Hazırlıkta düzgün çalıştığın sürece sıkıntı olmaz inşallah. İngilizcen olursa senin için artı olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6