Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İnsanlarla Iletişim Becerileri

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Merhaba değerli fapstronotlar inşallah gününüz iyi geçiyordur

Utangaçlık durgunluk ve sessizlik karışımı birşey vardı bende
Okul,arkadaşlar,ortam yeni kişiler falan iyice güzel açıldım
Kızlarla iletişim kuramaz utanırdım okul ve arkadaşımın takviyesi vs. Düzeldi konuşabiliyorum karşı cinsle iletişime geçebiliyorum

Soru saçma gelebilir ama espri denen birşey var kelime oyunları falan odur budur falan bunu nasıl yapabilirim
geliştirebilirim ve siz nasıl yapıyorsunuz
Erkek ortamında neyse ama kızlarla konuşmamda arada gülüşmeler olur illaki ama bazen düz devam ediyor sohbet ne yapabilirim?
Erkek adam sitesinde de diyordu az espriler falan

Skull

Venüs Yolcusu
Merhaba değerli fapstronotlar inşallah gününüz iyi geçiyordur

Utangaçlık durgunluk ve sessizlik karışımı birşey vardı bende
Okul,arkadaşlar,ortam yeni kişiler falan iyice güzel açıldım
Kızlarla iletişim kuramaz utanırdım okul ve arkadaşımın takviyesi vs. Düzeldi konuşabiliyorum karşı cinsle iletişime geçebiliyorum

Soru saçma gelebilir ama espri denen birşey var kelime oyunları falan odur budur falan bunu nasıl yapabilirim
geliştirebilirim ve siz nasıl yapıyorsunuz
Erkek ortamında neyse ama kızlarla konuşmamda arada gülüşmeler olur illaki ama bazen düz devam ediyor sohbet ne yapabilirim?
Erkek adam sitesinde de diyordu az espriler falan
Dostum ezber hiç bir işe yaramaz.
Anlatacak bir hikayenin olması lazım ve bu hikaye için de yaşanmışlık sıkıcı biriyle ne konuşulur ki ?
2 Örnek vereyim biri Mahmut olsun
Mahmut = Sürekli Fap yapan PC başında oyun bağımlısı tembel utangaç birisi kızlarla konuşmak istiyor her seferinde kendini hata yapmamak için çok iyi hazırlıyor fakat beceremiyor.
Bay X (Isim bulamadım)= Kitap okuyan Arkadaş çevresi geniş olan spor yapan kültürü olan kendini daim geliştiren ortamlarda kendini kasmayan. Maceracı
Dominant birisi.
Hangisiniyle konuşmak istersin ? Ya da hangisinin muhabbeti güzel olur ?
Sosyalleşmeni öneririm çekingenliyi azaltır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6