Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İş Tavsiyesi İstiyorum

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Dostlar lafı uzatmadan girmek istiyorum
yaşım 19,
6ay sonra askerim sizce bir yere girip para mı kazanıyım
yoksa adam akıllı bir iş sahibi mi olayım?
eğer iş tavsiyesi derseniz bu hangi iş olur?
benim aklımda yapay zeka mühendisi olup, yüksek paralar kazanıp onları güzel yerlerde kullanmak var örneğin Afrika'da su kuyusu açmak, ülkem için TSK'ya yardım vs. gibi
ama kodlama matematik bilgim:0 üni ye gitmiyorum evden öğrenebilir miyim
bana bi akıl verin dostlarım

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
O dediğin bölümü üniversiteyle hele hele türkiyede üniversiteyle biraz zor öğrenirsin zaten 4 yıl diploma için heba edeceğine 2 yıl sağlam bir kendini geliştirme süreci (kurslar, küçük projeler, ardından junior seviye işe girmek) ile dediğin işe atılabilirsin.

Bunu da 4 yıl yazılım mühendisliği okumuş biri olarak söylüyorum. Akademi bitik... Diplomam olsun diyen için okunabilir belki. Yok takılmam ona bir an önce hayata atılayım kodlama bilgimi geliştireyim diyorsan dediğim şekil.

Askere kadar olanki 6 aylık süreçte de para kazanmak için "ara" işler yapabilirsin, baristalık, garsonluk gibi.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
O dediğin bölümü üniversiteyle hele hele türkiyede üniversiteyle biraz zor öğrenirsin zaten 4 yıl diploma için heba edeceğine 2 yıl sağlam bir kendini geliştirme süreci (kurslar, küçük projeler, ardından junior seviye işe girmek) ile dediğin işe atılabilirsin.

Bunu da 4 yıl yazılım mühendisliği okumuş biri olarak söylüyorum. Akademi bitik... Diplomam olsun diyen için okunabilir belki. Yok takılmam ona bir an önce hayata atılayım kodlama bilgimi geliştireyim diyorsan dediğim şekil.

Askere kadar olanki 6 aylık süreçte de para kazanmak için "ara" işler yapabilirsin, baristalık, garsonluk gibi.
anladım teşekkür ederim dostum

SDG

Yoda
yaşım 19,
benim aklımda yapay zeka mühendisi olup, yüksek paralar kazanıp onları güzel yerlerde kullanmak var örneğin Afrika'da su kuyusu açmak, ülkem için TSK'ya yardım vs. gibi
Tam kast ettiğin alan mı bilmiyorum ama bilişim teknolojileri kurumunun yazılımla alakalı ücretsiz ve temelden alan online video serisi varmış. Üniversitede bi akademisyen tavsiye etmişti bi bakabilirsin bi şey kaybetmezsin

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Tam kast ettiğin alan mı bilmiyorum ama bilişim teknolojileri kurumunun yazılımla alakalı ücretsiz ve temelden alan online video serisi varmış. Üniversitede bi akademisyen tavsiye etmişti bi bakabilirsin bi şey kaybetmezsin
çok teşekkür ederim bakacağım

B

Brock

Misafir
yaşım 19,
Bence arkadaşın veya yakının birinden kariyer danışmanlığı al. Herşeyden öncede sevceğin bir iş yapmaya çalış diye de önerirler genelde bu tip durumlarda.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6