Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İşin Özünü Çözdüm

baron

Venüs Yolcusu
Merhaba yoldaşlar öncelikle bu pmo geçmişimi kısaca anlatayım 12 yaşımda arkadaşım vasıtasıyla bunu öğrendim ve buna ağır bir şekilde bağımlı oldum.Hergün fix 2 tane atıyordum bu yaşıma kadar yaşım 2 ay sonra 21 olacak.Bunun zararlı olacağını 17 yaşımda düşünmüştüm ve internete gidip bakmıştım çoğu insanlar faydalı olacağını söylüyordu çok az insan zararlarını anlatmaya çalışıyordu,o zamanlar bunun kölesi olduğum için herzaman çoğunluğun dediğini yani mastürbasyona devam yolunu seçmiştim,herneyse zaman böyle geçti kasım ayında sigaraya bırakma kararı aldım ve direk bıraktım,ve aslada geri dönmedim,hayatımda aldığım en iyi karardı,o zamanlar sigara ile araştırmalar yaparken dopamin kelimesini duymuştum araştıra araştıra dopamin ile mastürbasyon bağlantılarını gördüm ve bu siteye ulaştım aralığın ilk haftası herneyse o zamandan beri deniyorum deniyorum olmuyor ama her kaybettiğim zaman birşeyler öğrendim asla pes etmedim,kendime 100 lerce not bıraktığım notdefterinden kısaca özetini aldım ve bunu size paylaşacağım bana göre bu en mantıklı ve en kesin sonuçlu çözümdür.

Şimdi dikkatlice dinleyin yoldaşlarım bunun size gerçekten faydası olacak.Öncelikle pmoyu biz istemiyoruz beynimizde dopamin eksiği olduğu için pmo yapmak ve içeride canavarı tatmin etmek için sürekli bunu yapıyoruz,yani bu gerçekliktek uzak olan şeyin bu bütün saçmalığın bizimle hiçbir alakası yok bütün mevzu dopamin,şimdi bazı arkadaşlar mücadeleden bahsediyor evet bu bir takıma doğru ama sürekli mücadele edemezsin ki beyninle çünkü o beyin senin ve sürekli bu pmoyu isteyecek ve size sürekli olarak oyunlar oynayacak,aklınıza gelmecek şekilde oyunlar oynayacak ve sizi relapse olmanızı sağlayacak,İşte yoldaşlar bütün mevzu burada yatıyor aslında,o an geldiği zaman kendini şunu söyleyeceksin bu saçmalığı ben istemiyorum ki içimdeki canavar istiyor,ve tekrar kendine söyleyeceksin o aptal düşünceler o saçma beyinsel oyunların hepsinin o canavara ait olduğunu söyleyeceksin,ve bu canavar ne zaman düşüncene gelirse aynı şekilde bunu diyeceksin,çünkü bizim özümüz bu değil,bizim özümüz bu iğrençlik değil,özümüzü kirlettik ve düzeltmemiz lazım,bu gerçek bizler değiliz,bu saçmalık sadece bizi mahvetti,zaman geçtikçe içimizdeki o canavar ölecek onu herzaman aç bırakın.Bu arzuyu hiçbirzaman sen istemedin içindeki o gizli şeytan istedi,şeytanın zihinini ele geçirmesine asla izin verme,sadece şu yazdıklarımı hatırla,o an geldiğinde bunların farkında ol ve sadece gül,de ki kendine bu saçmalığı ben istemiyorum ki neden yapayım,içimde canavar beni ilgilendirmez de ve bunu düşüncelerinden sil,zaten zaman geçtiği zaman aklına dahi bile gelmeyecek,çünkü o canavarın senle mücadele edecek gücü kalmayacak ve bütün saçmalık içinde yok olup gidecek.
Yazım bu kadardı yoldaşlarım eğer size faydam olduysa ne mutlu bana,sizleri seviyorum kendinize iyi bakın

hedonist

Ay Yolcusu
kriz aninda okunmasi gerekir ellerine saglik

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6