Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstatistik ve Analiz Merkezi

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
4 Tem 2020
Mesajlar
71
Tepki puanı
115
Puanları
43
Kayıt sonrasında
yaş, porno geçmişi, pmo seansı ortalama süresi, Gerçek partneri varmı ,penis uzunluğu, sunum yada topluluk önünde konuşma anksiyetesi (1 ile 5 arasında bir sayı ile ifade edilmek üzere) , Arkadaş ortamındaki kız sayısı nın erkek sayısına oranı ( kız arkadaşı yok ile 1/10 1/9 1/8 1/7.....1/1 2/1 3/1 ........10/1 arasında )

Sayac uygulamasında
resetleme saati , haftanın hangi günü, iş yoğunlugu (1 ile 5 arasında bir sayı ile ifade edilmek üzere)

Bu değişkenleri daha da genişleterek güzel bir araştırma ortaya koyabiliriz. Bunun analizini bizzat ben makina ögrenmesi kullanarak yapabilirim.

Arkadaşlar bu konu altında bu fikri genişleteceğiz. Site tam olara açılana kadar ilgilenmeyebilirim. Fakat işler rayına girdikten sonra tüm odağımı bu konuya ayırmak istiyorum.
 

Savascı

Deneyimli Üye
Katılım
22 Ağu 2020
Mesajlar
173
Tepki puanı
395
Puanları
99
Bu konuya eğilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Benimde güzel birkaç fikrim var bu konuda. Sorulara birkaç soru daha eklenip, bir çeşit sosyal deneyde yapmış oluruz böylece. Ve sitenin başarı/başarısızlık oranı ölçüp taktik ve strateji geliştirebiliriz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst