Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstemekle olmuyor Harekete Geç !

Heisenberg59

Ay Yolcusu
Katılım
6 Şub 2021
Mesajlar
13
Tepki puanı
40
Puanları
14
Hedeflerin var,hayallerin var,hayatını daha kaliteli ve verimli şekilde yaşamak istiyorsun değil mi ? Evet dostum senin haricinde 8 milyar insan da bunlari gerçekleştirmek istiyor. Ama bu hayatta herkes başarılı olamıyor. NEDEN Mİ ? Çünkü istemek yetmiyor dostum.Burası kurtlar sofrası. Harekete geçmen gerek! Hemde vakit kaybetmeden! Hayatını düzene sokmak için çabalamanın verdiği huzura sahip olmak bile yerinde yatmaktan daha iyi hissettirecek emin ol.
Sabahın 5 inde kalkıp işe giden ve günde +10 +15 saat çalışan sırtından ter damlayan ufak bir asgari ücretle geçinmek zorunda olan bir işçi bile hayatın neresinde bir bak bakalım. Hiçbir şey için sabırsız olma gün gelecek bugün yavaş yavaş çivisini vurduğun basamaklar seni zirveye çıkaracak, farkını gösterecek, aranan, fayda beklenen insan olacaksın, güçlü olacaksın ve KENDİNİ SUÇLU HİSSETMEYECEKSİN! Kimse seni kendin kadar suçlayamaz, bitiremez ve ezik göremez emin ol. Bu düşüncelerin değişecek utanmadan sıkılmadan hayatını yaşayacaksın. İlerle ve neler olduğunu gör yaşa, her gecenin bir sabahı vardır unutma...
 

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
41
Tepki puanı
97
Puanları
24
Çıktığın yolda, bugün, yelken açık yapyalnız.

Gözlerin arkaya çevrilmeyerek, pervâsız.

Yürü! Hür maviliğin bittiği son hadde kadar !..

İnsan âlemde hayâl ettiği müddetçe yaşar.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst