Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstemsiz Fotoğraflara Karşı Tetiklenmeyi Nasıl Engelleyebiliriz ?

Elit Agent

Yeni Üye
Merhaba dostlar,

Size bir durumdan bahsetmek istiyorum. Sürecimizde iyi bir şekilde ilerlerken, bilerek ve bilmeyerek de olsa bir tetikleyici çıkıyor. Bu tetikleyici %100 çıplaklık içermeyen bir tetikleyici, ancak tetikliyor sizi, yani dekolte gibi düşünebiliriz. Şimdi o durumda, o fotoğrafı gördük ve fotoğrafı gördükten sonra o an dalgınlığımıza geldi ve 2-3 tane daha baktık. Sonrasında hemen kapattık, işte olay buradan başlıyor. Beynimiz diyor ki, "Sen zaten baktın, git, sürecini boz, tam olsun. Bu sürecin güzel ve verimli olmayacak, tüm verim gitti. Eğer relapse olursan, daha güzel bir süreç yaşarsın." Ya da o anki tetiklenmeyi kontrol edemeyip gidip relapse oluyoruz. Buna dayansak bile taviz vermeye zorluyor.

Bu durumu yaşayanlar aramızda eminim ki çok vardır. Bu gibi durumlarda nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Josecalderon

Yeni Üye
Aynı sorunu bende yaşıyorum.Ne yazıkki hayatta hiçbirşey dört dörtlük değil bu sebeple sürecinde hayatta cinsellik olduğundan dolayı tamamen cinsellikten uzak olması çok zor o yüzden en azından ben bakmamışım gibi veya yapmamışım gibi sürece devam ediyorum abartıya kaçmadan.

ZOMBAK82

Ay Yolcusu
Merhaba dostlar,

Size bir durumdan bahsetmek istiyorum. Sürecimizde iyi bir şekilde ilerlerken, bilerek ve bilmeyerek de olsa bir tetikleyici çıkıyor. Bu tetikleyici %100 çıplaklık içermeyen bir tetikleyici, ancak tetikliyor sizi, yani dekolte gibi düşünebiliriz. Şimdi o durumda, o fotoğrafı gördük ve fotoğrafı gördükten sonra o an dalgınlığımıza geldi ve 2-3 tane daha baktık. Sonrasında hemen kapattık, işte olay buradan başlıyor. Beynimiz diyor ki, "Sen zaten baktın, git, sürecini boz, tam olsun. Bu sürecin güzel ve verimli olmayacak, tüm verim gitti. Eğer relapse olursan, daha güzel bir süreç yaşarsın." Ya da o anki tetiklenmeyi kontrol edemeyip gidip relapse oluyoruz. Buna dayansak bile taviz vermeye zorluyor.

Bu durumu yaşayanlar aramızda eminim ki çok vardır. Bu gibi durumlarda nasıl bir çözüm üretebiliriz?
o beyıun dediğimiz şey şeytan aslında :).. direne dşrene kazanacağız kardeşim..ben o an, dırekten donen top skoru değişltirmez diyorum..kendı kendıme mı sokayım o topu içeri :)..

Deku

Ay Yolcusu
İnstagram kullanmayacaksın o tür reklamları engelleyeceksin. Gerisi irade yöntemine kalıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6