Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstemsiz Her An Cinsel Haz Almak

Bruh

Yeni Üye
Selamün Aleyküm. Size açtığım bir konuda istemsiz cinsel has problemi den bahsetmiştim. Boxer'in içinde cinsel org@nımın duruşu bile haz veriyor. 24 Saat içinde 31 çekmesem bile cinsel haz almadığım 1 DAKİKA BİLE YOKTUR BENCE. Delirmek üzereyim. Çok fena vesvese yaptığımı biliyorum, kafaya takmamak gerektiğini biliyorum ama olmuyor.Özellikle namaz konusunda çok sıkıntı oluyor. Abdestimi korumaya çalışırken bir deli benden daha normal görünebilir. Ne yapacağım bu gidişle Cuma'ya bile gidemeyebilirim. Ayrıca doğru düzgün oturamıyorum bile. 13 yaşındayım aileme bahsetsem dayak yiyebilirim. Psikoloğa gitmeye utanıyom. Gidemem de zaten kimlik falan ister E Nabız a falan ne yaptığımın kaydı görünür. Evet tms yaptım ama kafama getirmeyeyim dedikçe geliyor aklıma. Namazdayke eğilip kalkarken gelen zevkten veya zorlamadan ya da psikolojk olarak bir şeyler çıkıyor. Bakın abartmıyorum, 24 SAATİN BİR DAKİKASI BİLE istemsizce cinsel haz almamaya çalışmayarak geçmiyor. Nasıl kafaya takmayacağım ? Bu his yüzünden ne iş yapasım ne yürüyesim geliyor. En fazla bisikleti rahat sürüyorum. Bakın bisiklet sürerken bile yürümekten daha az cinsel haz alıyorum. Milletin cinsel anlamda hiç bir şey hissetmeden hoplayıp zıplaması kafayı yedirtecek.

SDG

Yoda
Hocam bozulmamıştır abdestim diyip devam edeceksin. Evden çıkarken ütünün fişini çektim mi obsesyonunun aynısı bu. Annenlere de bahsetsen de dayak falan yemezsin. 13 yaşındasın ne dayağı allasen, seni mafyalar içinden çıkarmamışlar, yüz kızartıcı suç işlememişsin. Sadece biyolojik mekanizmanla başa çıkmakta zorlanıyorsun, üslubunca anlatırsan sağlıklı her anne baba sana anlayışla yaklaşır. 26 yaşındayım kardeşlerimden biri 13 yaşındayken böyle bir şeyle gelse seni psikoloğa götürelim derim sadece.

Selamün Aleyküm. Size açtığım bir konuda istemsiz cinsel has problemi den bahsetmiştim. Boxer'in içinde cinsel org@nımın duruşu bile haz veriyor. 24 Saat içinde 31 çekmesem bile cinsel haz almadığım 1 DAKİKA BİLE YOKTUR BENCE. Delirmek üzereyim. Çok fena vesvese yaptığımı biliyorum, kafaya takmamak gerektiğini biliyorum ama olmuyor.Özellikle namaz konusunda çok sıkıntı oluyor. Abdestimi korumaya çalışırken bir deli benden daha normal görünebilir. Ne yapacağım bu gidişle Cuma'ya bile gidemeyebilirim. Ayrıca doğru düzgün oturamıyorum bile. 13 yaşındayım aileme bahsetsem dayak yiyebilirim. Psikoloğa gitmeye utanıyom. Gidemem de zaten kimlik falan ister E Nabız a falan ne yaptığımın kaydı görünür. Evet tms yaptım ama kafama getirmeyeyim dedikçe geliyor aklıma. Namazdayke eğilip kalkarken gelen zevkten veya zorlamadan ya da psikolojk olarak bir şeyler çıkıyor. Bakın abartmıyorum, 24 SAATİN BİR DAKİKASI BİLE istemsizce cinsel haz almamaya çalışmayarak geçmiyor. Nasıl kafaya takmayacağım ? Bu his yüzünden ne iş yapasım ne yürüyesim geliyor. En fazla bisikleti rahat sürüyorum. Bakın bisiklet sürerken bile yürümekten daha az cinsel haz alıyorum. Milletin cinsel anlamda hiç bir şey hissetmeden hoplayıp zıplaması kafayı yedirtecek.

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
13 yaşındayım aileme bahsetsem dayak yiyebilirim.
Birazda yaşından ötürü dostum senin yaşındayken Allah affetsin günde 6 kere yaptığımı bilirim en az 2-3 falan yapıyordum, boş geçtiğim gün yoktu. O yaştaki işsizlikten ve cinselliği ilk kez tecrübe ettiği için insan yapıyor o kadar fazla. Eğer boxerın içinde cinsel organının sürtünmesi seni tahrik ediyorsa belli bir süre traş etmeyebilirsin ama abartma. Lgs falan varsa ona odaklan.

Adalet çetin

Yeni Fapstronot
Dindar birisisiniz sanırım, belki p*suz mastürbasyonu çare olarak deneyebilirsin, bunun fetvaları var bildiğim kadarıyla. Sürekli aklında bu dürtüyü atamayıp gündelik işlerine odaklanamayan insanlara bu histen kurtulmak niyetiyle mast. yapmalarına cevaz verenler var, detaylarına internetten bakarsın. Ha ben bunu tavsiye etmiyorum ayrı konu. Onun yerine eğer bozmayacağından eminsen dini anlamda oruç tutmanı, eğer bozmaktan korkuyorsan da dümdüz aç kalmanı tavsiye ederim... Sadece uyumadan birkaç saat önce ve bir de sabah ye. Bu iki öğünü de tıka basa yeme tabii ki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6