Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap İstemsiz Kasılarak *Oşalma

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar haftada 4 5 kere gecede en az 2 3 kere mast. yapıyordum o zaman boşalırken en fazla 2 3 kez sperm geliyordu kasılarak 10 gün ara verdim süreci bozdum maalesef ve 7 8 kere kasılarak boşaldım bunun sebebi nedir vücut kendini mi yeniliyor geçen günlerde?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Süreçte 10 günü sürdürdün ardından 7-8 kere boşaldığını mı söylüyorsun? Söylesene değiyor mu?
Oluşan aşırı halsizliğin, beyin sisin, kaybettiğin spermlerin ... Bu kadar rahat yazamamalısın. Süreç hakkında ciddi düşünmeni tavsiye ediyorum, gün de sayma.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
İnanmazsınız ama böyle şeyleri hiç merak etmedim. Hatta kazandığım etkilerin hiçbirinde cinsel bir şey yoktur. Genel olarak soyut şeylerdir. Soyut şeylerin sonucunda ise somut şeyler olmuştur. Neverfap bir felsefedir. Yaşam felsefesi . Hayatı daha iyi yaşamanın yollarını arayan, kendini köleliğe, azgınlığa, kötülüklere vermeyenlerin felsefesi. Bunlara takılma dostum. Amaç boşalmamak değil; lütfen bunu anla. Sorun için ise hiçbir bilgim yok.

mustafa78

Mars Yolcusu
Süreçte 10 günü sürdürdün ardından 7-8 kere boşaldığını mı söylüyorsun? Söylesene değiyor mu?
Oluşan aşırı halsizliğin, beyin sisin, kaybettiğin spermlerin ... Bu kadar rahat yazamamalısın. Süreç hakkında ciddi düşünmeni tavsiye ediyorum, gün de sayma.
değmiyor evet ama bırakmak o kadar kolay değil 10 yıldan fazladır böyle bu
Anlattığın olayda yenileme görüyor musun? Sperm depoların sovyet zulmünden kurtulmuş gibi kısa süreli bir bolluk yaşamış ama sen bu sevinci 10. günde bozmuşsun. Anlayacağın gayet normal bir olay gerçekleşmiş.
Umarım p***o ve masturbasyonu hayatından çıkartabilirsin.
çok zorlanıyorum çaresi çözümü nedir sence ne yapmam lazım? 10 yıldan fazladır var bu

Moderatörün son düzenlenenleri:

nova

Merkür Yolcusu
İradeni gelistireceksin ama her seyden önce kendi eksiklerini bilmen gerek, misal bende ilk denememde cok tetikleniyordum, sebebi sosyal medyadan magruz kaldigim fotolarin beni tetiklemesiydi; relapse sonrası yaptıgım ilk sey sosyal medyayı silmek oldu ve ise de yaradı, yani eksiklerini bul ve tedavi et. Irade konusuna gelirsek o biraz karısık, kendini terbiye etmek zor bir surec, adım adım irade testleri ve dopamin oruclarını oneririm, ayrıca yukardaki brocugumun soyledigi gibi pbky kitabını okumanda sana fayda saglayacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6